Kurtlar Vadisi Pusu 297.Bölüm Fragmanı

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Pusat ve Yusuf harcanacak çok net belli oldu

Pusatı Tilki
Yusufu Mete haklayacak

ama bence bu strateji yanlış oldu Çakır kumarhane yapacak falan filan raskoln polatla ters düşecek çok saçma oldu hele hele robot adamlar apayrı saçmaydı onları öldüremezsin. nasıl öldüler hayret polata 50kiloluk en az ağırlıkla koluna vurdular zerre acı çekmedi Halkmen polat iş başında :(

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Pusat ve Yusuf harcanacak çok net belli oldu

Pusatı Tilki
Yusufu Mete haklayacak

ama bence bu strateji yanlış oldu Çakır kumarhane yapacak falan filan raskoln polatla ters düşecek çok saçma oldu hele hele robot adamlar apayrı saçmaydı onları öldüremezsin. nasıl öldüler hayret polata 50kiloluk en az ağırlıkla koluna vurdular zerre acı çekmedi Halkmen polat iş başında :(

Yusufa üzülmem de pusata üzülürüm ölecekse yusuf ölmeli pusat değil
ki ben ölmeyeceğini düşünüyorum bencede yanlış oldu

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Senaristler yapacağınız işi seveyim.. Allah aşkına cevabını verin, Pusat giderse kimi izleyecegiz? Koskoca KGT'yi bir bölümde harcadınız. Pusat Çakır'ı harcıyorsunuz. Yusuf'umu izleyecegiz söyleyin? Fehmi?Kenan?Azra?Yoksa sarışın röportaj'cı kızımı? Pembe diziden farkı kalmadı vadinin. Lütfen geç olmadan bitirin şu diziyi..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Polat Şaşmaz 2.fragman için ayrı konu açmak yasak.

Konuları birleştirdim ve 2.fragmanı konuya ekledim. Diziyi izleyen arkadaşları etiketleyebilirsin. :)