Kurtlar Vadisi Pusu 297.Bölüm Fragmanı

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
1.Fragman

2.Fragman

Sosyal Medya Fragmanı

Perşembe Günü Eklenecektir..

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Vadi bitmiştir arkadaş! Pusat seyirciden soğutuldu.Tilki,Polat için ofisi basıcak ama Polat yok Pusat'ı öldürücek. Lanet olsun! Yusuf'la devam edin...

Kimi izletecekler acaba bizlere? Fehmi Asya aşkı? Kenan'ın raconları? Yusuf'un şaha kalkması? Yusuf röportajları?

Bundan sonra bu senaristlerin yazacağı senaryonun benim gözümde hükmü yoktur. Ulan Bu senaristler bu saatten sonra diziyi anca Pembe dizi yaparlar!

Koskoca Vadi efsanesini göz göre göre bitirdiler! Seyirci Pusat sahnesinde heyecan yaparken, Ve Pusat Polat Alemdar 'ın adamı olacağına yaptıkları ancak pembe dizide olur. Teşekkürler Raci Şaşmaz! Zamanında Güzel bir vadi izlettin ve Memati ölümü ile final yaptın!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Vadi bitmiştir arkadaş! Pusat seyirciden soğutuldu.Tilki,Polat için ofisi basıcak ama Polat yok Pusat'ı öldürücek. Lanet olsun! Yusuf'la devam edin...

Kimi izletecekler acaba bizlere? Fehmi Asya aşkı? Kenan'ın raconları? Yusuf'un şaha kalkması? Yusuf röportajları?

Bundan sonra bu senaristlerin yazacağı senaryonun benim gözümde hükmü yoktur. Ulan Bu senaristler bu saatten sonra diziyi anca Pembe dizi yaparlar!

Koskoca Vadi efsanesini göz göre göre bitirdiler! Seyirci Pusat sahnesinde heyecan yaparken, Ve Pusat Polat Alemdar 'ın adamı olacağına yaptıkları ancak pembe dizide olur. Teşekkürler Raci Şaşmaz! Zamanında Güzel bir vadi izlettin ve Memati ölümü ile final yaptın!

Bence sen kendi adına yorumla pusattan soğuyan varmı bilmiyorum ama ben soğumadım
pusattan bakalım izleyelim önce izlemeden yorum yapmayalım derim ben
diğer fehmi konusuna falan katılıyorum ama vadi bitmedi bence ki fragman çok güzel

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Bence sen kendi adına yorumla pusattan soğuyan varmı bilmiyorum ama ben soğumadım
pusattan bakalım izleyelim önce izlemeden yorum yapmayalım derim ben
diğer fehmi konusuna falan katılıyorum ama vadi bitmedi bence ki fragman çok güzel

Ben kesinlikle Pusat'dan sogumadım. Fakat diger seyircilerin yorumlarına bakıyorum soguyorlar. Bu çok yanlış oldu Cahit şebegi senaryoyu oyle bir yazıyorki sadece kendine özel

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
fragman da tam olarak neler oluyor anlayamadım ama hareketli güzel olacak ikinci fragman daha güzel olacak

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Ben kesinlikle Pusat'dan sogumadım. Fakat diger seyircilerin yorumlarına bakıyorum soguyorlar. Bu çok yanlış oldu Cahit şebegi senaryoyu oyle bir yazıyorki sadece kendine özel

Sen vadi forumamı girdin de onların yorumunu okudun eğer öylese onlar son
zamanlarda hiç bir bölümü beğenmiyorlar ben onların düşüncelerini önemsemiyorum
bu arada senaryoyu yazan sadece cahit değil sanki sadece o yazıyormuş gibi
yorumlamayalım bence

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
yazık pusatı resmen kepaze ediyolar

Aynen öyle...

Sen vadi forumamı girdin de onların yorumunu okudun eğer öylese onlar son
zamanlarda hiç bir bölümü beğenmiyorlar ben onların düşüncelerini önemsemiyorum
bu arada senaryoyu yazan sadece cahit değil sanki sadece o yazıyormuş gibi
yorumlamayalım bence

Diger forumlarda işim yok. Fakat bölümü izlemediniz sanırım?

Pusat'ı koltuk sevdalısı yapıp dedikodu çıkarıyor diye Polat Alemdar'dan ayırdılar yollarını. Ve Polat mekanı Pusat Çakır'a devretti. Fragmanda ise benle devam etmeyen oglum olsa bile yolumdan kıymetli degildir dedi.

Ve Pusat mekanda kumar oynatmaya başlıyor büyük ihtimalle ise birkaç bölüme ayrılacaktır. Resmen harcadılar.

Cahit senaryonun büyük bir kısmını yazıyor. Zaten belli oluyor izledigimiz vakitlerde bile :)

Bu arada Pusat şevko ile ortak olacak galiba :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Aynen öyle...

Diger forumlarda işim yok. Fakat bölümü izlemediniz sanırım?

Pusat'ı koltuk sevdalısı yapıp dedikodu çıkarıyor diye Polat Alemdar'dan ayırdılar yollarını. Ve Polat mekanı Pusat Çakır'a devretti. Fragmanda ise benle devam etmeyen oglum olsa bile yolumdan kıymetli degildir dedi.

Ve Pusat mekanda kumar oynatmaya başlıyor büyük ihtimalle ise birkaç bölüme ayrılacaktır. Resmen harcadılar.

Cahit senaryonun büyük bir kısmını yazıyor. Zaten belli oluyor izledigimiz vakitlerde bile :)

Bu arada Pusat şevko ile ortak olacak galiba :)

Ben bölümün başını izlemedim sonunu izledimde izleyince yorumlarımda pusat
meselesi kafamı karıştırdı polatın o sözlerine gelince bakın polat pusatı bu zamana
kadar korudu hep yanında olmasını istedi ve hepte yanında tutuyordu siyah sancağa
bile soktu onu polatın pusatta emeği çok onu yurtdışında bile okuttu pusatın bunu
polata yapmaması lazım tabii ki polatta böyle düşünür ve der

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben bölümün başını izlemedim sonunu izledimde izleyince yorumlarımda pusat
meselesi kafamı karıştırdı polatın o sözlerine gelince bakın polat pusatı bu zamana
kadar korudu hep yanında olmasını istedi ve hepte yanında tutuyordu siyah sancağa
bile soktu onu polatın pusatta emeği çok onu yurtdışında bile okuttu pusatın bunu
polata yapmaması lazım tabii ki polatta böyle düşünür ve der
Abla anlamadığın şey şu Pusat'ın böyle davranmasını sağlayan Görkem Sevindik değil senaristlerin bizzat kendisi. Bizim serzenişimiz ona. Adamlar diziden ayrılan her karakterin itibarını seyirci gözünde sıfırın altına indiriyorlar bizim derdimiz bu. Yoksa Pusatmış Aslan Akbeymiş bizim umrumuzda değil bizim izleme nedenimiz karakterler olsaydı Çakır, Memati, Abdülhey veya benim sevdiğim ve nickimi bile yaptığım Doğu Eşrefoğlu'nun ölümünde diziyi bırakmıştık. Bizim bu saçma sapan sistemle derdimiz var.

Bakalım Erhan'ın arkasından ne diyecekler.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Abla anlamadığın şey şu Pusat'ın böyle davranmasını sağlayan Görkem Sevindik değil senaristlerim bizzat kendisi. Bizim serzenişimiz ona. Adamlar diziden ayrılan her karakterin itibarını seyirci gözünde sıfırın altına indiriyorlar bizim derdimiz bu. Yoksa Pusatmış Aslan Akbeymiş bizim umrumuzda değil bizim izleme nedenimiz karakterler olsaydı Çakır, Memati, Abdülhey veya benim sevdiğim ve nickimi bile yaptığım Doğu Eşrefoğlu'nun ölümünde diziyi bırakmıştık. Bizim bu saçma sapan sistemle derdimiz var.

Bende senaryodan bahsediyorum işte sizin serzenişinizi biliyorum anlıyorum ve bende
sizin yanınızdayım ama bende diyorum ki izlemeden yorumlamayalım tüyolar çıkmayabiliyor
tabii ki izleme nedenimiz karakterler değil ama izlemeden ne olacağını görmeden yorumlama
olmasın diyorum ben

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bende senaryodan bahsediyorum işte sizin serzenişinizi biliyorum anlıyorum ve bende
sizin yanınızdayım ama bende diyorum ki izlemeden yorumlamayalım tüyolar çıkmayabiliyor
tabii ki izleme nedenimiz karakterler değil ama izlemeden ne olacağını görmeden yorumlama
olmasın diyorum ben
Bu saatten sonra her şey belli. Ama dediğiniz gibi enteresan bir şey çıkarsa o zaman bin kere Özür dilerim ve haksız çıkmaya da razıyım. Ancak zerre umudum yok ne yazık ki..

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Bu saatten sonra her şey belli. Ama dediğiniz gibi enteresan bir şey çıkarsa o zaman bin kere Özür dilerim ve haksız çıkmaya da razıyım. Ancak zerre umudum yok ne yazık ki..

Ben belli olan b irşey görmüyorum ama bakalım ne olacak ben her zaman
sizin yanınızdayım ablacım

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bardak taştı artık. Sezon finalinde ikinci bir kumarhane baskını olacak ve anlaşılan o ki Pusat'ı ve Raskoln'ü baskında kaybedeceğiz. 300.bölüm benim için finaldir, kalanlara Allah sabır versin.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga haftaya 297. bölüm oluyor aslında pek de birşey kalmamış yani :)
eğer 300.bölüm sezon finali olursa 16 hazirana denk geliyor bu tarih çok çok geç böyle bir hatanın bedeli çok ağır olur daha şimdiden 5 in altına düştük reytinglerde o tarihe kadar inanılmaz oranlar görürüz bunlar hata üstüne hata yaparak efsaneyi yok ediyolar :(