Kurtlar Vadisi Pusu 291.Bölüm Özeti Ve Fotoğrafları

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060
GÖLGE'DEN POLAT ALEMDAR'A PUSU!

Geçtiğimiz hafta Kemancı’yı yakalamak için çok önemli bir fırsat yakalayan Polat Alemdar’a pusu kurulmuştu. Cahit ile birlikte çok zor durumda kalan Polat ateş çemberinden nasıl kurtulacak?

Ender Hoca’dan sonra Şükrü Bey’in de hedef olmasıyla bütün akademisyen ekibinin tehlikede olduğu kanıtlanır. Polat Alemdar, tüm ekibin güvenliğini sağlamakta kararlıdır. Öte yandan Gölge ve Ariel de ekibe ulaşmak için tüm imkanlarını seferber ederler. Kemancı’nın da katılmasıyla ekibin güvenliği bir kez daha tehlikeye girer.

Polat Alemdar’ın müthiş planı ise her şeyin seyrini değiştirecek. Yusuf’un Öktem’in evinde bulduğu özellikle saklanmış hançer şeklindeki kolyenin sırrı ne?

Kurtlar Vadisi Pusu, heyecan dolu yeni bölümü ile kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de…!

Rkv88a.jpg

3LVWWr.jpg
WkP88N.jpg

v5DA7p.jpg

1voa0G.jpg

LA680b.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Özet iyi güzel de geçen sene de bu konuyu işledik artık cidden baydı. Smith de yazılım mühendislerinin peşine düşmüştü falan filan hep aynı şeyler. Artık başka konulara girilmeli. Fotolar harika her zamanki gibi.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Özet iyi güzel de geçen sene de bu konuyu işledik artık cidden baydı. Smith de yazılım mühendislerinin peşine düşmüştü falan filan hep aynı şeyler. Artık başka konulara girilmeli. Fotolar harika her zamanki gibi.
şaşıranlar utansın :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben bu yılı neden pusu olarak saymıyorum cnm çünkü 13 yılda ilk defa vadi konusuz bir sezonla gidiyor bunu ilk defa gördüm ve ilk defa senaryo polatın etrafında dönmüyor bunuda ilk defa gördüm bu yıl yusufun yolunu izliyoruz :F ana senaryo tamamen yusufun etrafında dönüyor hanedarlar ra falan dein konular beklerken yusufun annesi kimmiş babası kimmiş yusuf üstünde plan neymiş konu bu birde yani büyük süpriz var bölümde diyip yusufun annesini açıklamak sonra babasını açıklamak artık vadideki süprizler yusufun annesi kim şeklinde oluyor şu ali candanlı 2 bölüm hariç bu sezonu unutmak istiyorum ve vadi tarihinde ilk kez senaryo polat etrafında dönmüyor başkası yusuf etrafında dönüyor ve gündemle derin konularla ilk kez uğraşmadan yusufun annesi kimmiş şeklinde büyüp süpriz yapan bu ilk sezonumuz inş tek olur
:F:F:F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ben bu yılı neden pusu olarak saymıyorum cnm çünkü 13 yılda ilk defa vadi konusuz bir sezonla gidiyor bunu ilk defa gördüm ve ilk defa senaryo polatın etrafında dönmüyor bunuda ilk defa gördüm bu yıl yusufun yolunu izliyoruz :F ana senaryo tamamen yusufun etrafında dönüyor hanedarlar ra falan dein konular beklerken yusufun annesi kimmiş babası kimmiş yusuf üstünde plan neymiş konu bu birde yani büyük süpriz var bölümde diyip yusufun annesini açıklamak sonra babasını açıklamak artık vadideki süprizler yusufun annesi kim şeklinde oluyor şu ali candanlı 2 bölüm hariç bu sezonu unutmak istiyorum ve vadi tarihinde ilk kez senaryo polat etrafında dönmüyor başkası yusuf etrafında dönüyor ve gündemle derin konularla ilk kez uğraşmadan yusufun annesi kimmiş şeklinde büyüp süpriz yapan bu ilk sezonumuz inş tek olur
Aynen bu sezon 5-6 bölüm hariç hiç heyecan alamadım. Her zaman diyorum bu sezonu tarihe gömmek istiyorum diye yoksa biz tarih olacağız :A Yusuf inşallah ölür de kurtuluruz diyeceğim de şu an Yusuf senaristlere göre Polat'tan daha fazla önem arz ediyor nerdeyse.

Bu arada sen Aslan Akbey'i temize çıkaracak belgelerle geliyordun ne oldu o işe kız :A Kurtar Aslan amcayı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen bu sezon 5-6 bölüm hariç hiç heyecan alamadım. Her zaman diyorum bu sezonu tarihe gömmek istiyorum diye yoksa biz tarih olacağız :A Yusuf inşallah ölür de kurtuluruz diyeceğim de şu an Yusuf senaristlere göre Polat'tan daha fazla önem arz ediyor nerdeyse.

Bu arada sen Aslan Akbey'i temize çıkaracak belgelerle geliyordun ne oldu o işe kız :A Kurtar Aslan amcayı :)
bir ara o konuyada deyinicem cnm yarışma yabancı diziler derken fırsat bulamıyorum

vadi 33-34 bölümmü oluyor sezonluk 34 diyelim 4 bölüm kötü verme kredisi olur 30 u iyi olurdu şimdi koca sezonda 4 iyi bölüm görünce vadi eziyor diyoruz ben bu konulara girersem işleri baya karıştırırım oyüzden fazla karıştırmamak lazım :F:F:F