Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslan Amca spermleri nasıl çaldıysa tek tek elleriyle seçmiş Kenan'a en benzeyenini :kiki::kiki::F
hahahah ayy çok doğru bir noktaya deyindin ikiz numarasını fehmi yemesi için kenanın gerçekten ikizi gibi benzeyeni olması gerekiyordu yusufuda ona göre şekillendirmişler hamurunu ona göre yoğurmuşlar öyle bir şarkı vardı :F:F:F

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Geçen sene de kandile denk gelen bölümler vardı onlarda güzeldi

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
hahahah ayy çok doğru bir noktaya deyindin ikiz numarasını fehmi yemesi için kenanın gerçekten ikizi gibi benzeyeni olması gerekiyordu yusufuda ona göre şekillendirmişler hamurunu ona göre yoğurmuşlar öyle bir şarkı vardı :F:F:F
Kandil günü bu muhabbeti yaptıran senaristler utansın günahı boynuna :A Ya ben 2015-2016 sezonunu kafamdan sildirmek istiyorum hem futbol hem Vadi yönünden rezil bir sezondu varsa doktor tanıdığınız emanet ederim seve seve kendimi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kandil günü bu muhabbeti yaptıran senaristler utansın günahı boynuna :A Ya ben 2015-2016 sezonunu kafamdan sildirmek istiyorum hem futbol hem Vadi yönünden rezil bir sezondu varsa doktor tanıdığınız emanet ederim seve seve kendimi :A
ben pusudan saymıyorum bu sezonu vadiyi bırak pusuyla bile kıyaslamam bu sezon başka birşey izliyoruz şeyy vardı adını feliha koydum emirin yolumu nedir buda yusufun yolu gibi oldu geçen yılda bile ufak tefek pusu esintileri vardı ama bu yıl başka birşey var ama polat ölse bile bu sezon finalinde yine bırakamayız izlemeyi televizyonda hep açık durucak baksakta bakmasakta :F:F:F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Bölüm başladı Yusuf bu sefer de hocası Öktem'e racon kesiyor muazzam :) Ben gidip kahvaltı edeyim bari :A