Kurtlar Vadisi Pusu 286. Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
giriş süpermiş smith iyi bir karakterdi ölmesini istemezdim ama polat alemdar ın karşısına çıkmışsa ölümü kaçınılmazdı zaten :D

aga herşeye hazırlıklı ol yarın kurtlar vadisi tarihinin en düşük reytinglerini göreceğiz gibime geliyor
total 5, ab 3, abc1 4 bekliyorum :T:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
aynen :( İnşallah yanılırız ama tablo iç açıcı değil
Millet kanalD'ye ateş püskürüyor ki haklılar da. Arkadaş niye kendi topuğuna sıkar bir kanal ben anlamış değilim nedir bu kuyruk acısı mantıklı bir açıklaması var mı aceba kendi içi boş beyinlerinde !?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Bölumdeki tek can sıkıcı nokta aksiyon sahnelerinin kısa cekilmesi. Sunu da duzeltmeleri lazim ya aksiyonu az ve oz yapin ya da bu sahnelerin suresini uzatin.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy vlla ben çok sevindim smith ölmesine :Z:Z:Z
bu adamın vadiye geldiğini duyduğumuzda en çok ben destek olmuştum hemde öncelikle çok karizmatik bir ses tonu vardı çok umutluydum kendisinden ama 2 bölümden sonra kayboldu havası aaa özellikle hanefi falan olunca nefret etmiştim kendisinden :ppp::ppp::ppp:
smiht kesinlikle müfettiş kane ve Mr.Ky yerlerini tutamadı o havayı veremedi :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bende ki vadici ışığını sende görmeye başladın demek :A
aga böyle vadici falan olamazsın 13.yıldan dizi mi izlenmeye başlanırmış açıkçası ben eskiyi izlemeden yeni bölümleri izlemenizi yadırgıyorum. mesela vadiye başlayacak 2 arkadaşım vardı adamlara eski bölümleri atıyorum 3 günde 10 bölüm izlemişler eski vadiyi :D sizinde tez vakitte eski vadiyi sonrada pusuyu izlemenizi isterdim. eski vadiyi bitiren adam şuanki tüm dizileri bırakır izlemeyez sıkılır benim gibi :D eski vadiye tekrar başladığımdan beri hiçbir dizinin yüzüne bakmıyorum bu diziyse bunlar ne diyorum :D eski vadinin her bölümü 50-65 dakka arasında izlemeni tavsiye ederim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
aga böyle vadici falan olamazsın 13.yıldan dizi mi izlenmeye başlanırmış açıkçası ben eskiyi izlemeden yeni bölümleri izlemenizi yadırgıyorum. mesela vadiye başlayacak 2 arkadaşım vardı adamlara eski bölümleri atıyorum 3 günde 10 bölüm izlemişler eski vadiyi :D sizinde tez vakitte eski vadiyi sonrada pusuyu izlemenizi isterdim. eski vadiyi bitiren adam şuanki tüm dizileri bırakır izlemeyez sıkılır benim gibi :D eski vadiye tekrar başladığımdan beri hiçbir dizinin yüzüne bakmıyorum bu diziyse bunlar ne diyorum :D eski vadinin her bölümü 50-65 dakka arasında izlemeni tavsiye ederim
Şaka yapıyorum zaten :D Ama o ışık bende var kabul et :A

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Bölümü genel olarak begendim. Smith'in ölümü cok basit olsada 2 saatlik bölümü sIkIlmadan izledim... Polat'in geri dönüp sert yapmasi iyi oldu... Gölge sahneleri süper... Tilki ye biraz daha agirlik verilmeli. Bence 10 üzerinden 7.5 alacak bir Bölümdü.