Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm Yorumları

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
zaten bu dizinin devam etme nedeni para panpa tabi kazanacaklar :D Allah izlediğmi dizilerde para kavgası yapıp ailesini parçalayan yapımcılar ya da oynadığı diziyle var olup para için satanlar göstermesin:)

normaldir panpa reytingin yolutarihi bozmaktan geçiyor nasıl dirilşte anadolu selçuklu devletini yıkan boycu noyan çadırda yaşayan ertuğrul tarafından kapak ediliyorsa kösemde de tarih dışına çıkma vakti gelmişti :D

26 bölümlük anlaşma varmıl onu tamamlaması yeterli ayrıca star her diziye şans tanıyor ama onların bütçesi 600-700 bin kösem gibi 1.5 milyon değil :D
26 bölüm bu reytinglerle çok bile:D.Demek ki anlaşma olmasa haftaya yayından kalkardı:D:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
26 bölüm bu reytinglerle çok bile:D.Demek ki anlaşma olmasa haftaya yayından kalkardı:D:D
anlaşma çok da önemli değil panpa bu işler paraya bakar kurt seyit de 39 bölüm anlaşma yaptı 21 de bitti:))

Ulan nerden biliyorsun, nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun para için ayrılmışlarmış :F Daha aralarında ne geçti en yakın oldukları bile bilmiyorken siz kimsiniz de bu kadar peşin hüküm veriyorsunuz ? Senin izlediğin dizilerdeki başroller bölüm ücretinde 15 bin lira indirime gitmekten imtina ediyor. Hangisi paraya tamah ediyor aceba :A 15 bin tl ulan küfür gibi gelsin ben vereyim :F
uydurma haberlere inanmıyoruz panpa 15 bin tl miş :D ben demiyorum sadece takas,polat şaşmaz vb. az saydırmadı zamanında raci şaşmaza,bahadır özdenere, kenan çobana :)))neyse ben çıkıyorum yarın cumada takas dönsün diye dua ederim y ada etmem nasılsa dönecek 3 vakte ka:D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
anlaşma çok da önemli değil panpa bu işler paraya bakar kurt seyit de 39 bölüm anlaşma yaptı 21 de bitti:))

uydurma haberlere inanmıyoruz panpa 15 bin tl miş :D ben demiyorum sadece takas,polat şaşmaz vb. az saydırmadı zamanında raci şaşmaza,bahadır özdenere, kenan çobana :)))neyse ben çıkıyorum yarın cumada takas dönsün diye dua ederim y ada etmem nasılsa dönecek 3 vakte ka:D
Zarar edince yapacak birşey yok haklısın:):)

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

ben de senin uydurma haberine inanmıyorum :D ben de saydırdım bıraktılar gittiler diye ama kendi tercihleri görmeden, bilmeden nasıl bıraktıklarını neden bıraktıklarını nerden bilelim. Kardeş arasındaki kavga para meselesiyse bu zamana kadar çözülürdü. Ben inanmıyorum para mevzusu olduğuna. Neyse cuma günü gıybet yapmayacağım senin tuzağına düşüp :D İnşallah cumada müezzinden dayak yersin :A:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
ben de senin uydurma haberine inanmıyorum :D ben de saydırdım bıraktılar gittiler diye ama kendi tercihleri görmeden, bilmeden nasıl bıraktıklarını neden bıraktıklarını nerden bilelim. Kardeş arasındaki kavga para meselesiyse bu zamana kadar çözülürdü. Ben inanmıyorum para mevzusu olduğuna. Neyse cuma günü gıybet yapmayacağım senin tuzağına düşüp :D İnşallah cumada müezzinden dayak yersin :A:A
bnm uydurma haberim değil pana film binasına hacizi ben göndermedim kardeşi gönderdi :A sana da good night:D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Vay be yorumları okumasak @takas ın forumu bıraktığından dahi haberimiz olmayacaktı [emoji17] yorumlardan az çok neden ayrıldığı anlaşılıyor [emoji17] böyle küçük tartışmalardan sonra ayrılmamalıyız.

Aslında bu gibi olayların olacağını tahmin ediyordum ama takarsın yapacağını hiç düşünmedim. Biz kendi aramızda yani diğer tabirle vadiciler arasında çok tartıştık [emoji17] dizi olsun veya siyaset olsun veya başka bir konu olsun hiç önemli değil bazen kalbimiz de kırıldı özellikle benim ama bunları görmezden geldik. Zaten son zamanlarda pek yorumda yapmıyordum hatta yapmayacaktım ama takasın ayrılmasından sonra bunu belirtmek istedim. Bende birçok konuda kırıldım ama çekip gitmedim hep sabrettim şu sözü görünce sabrım daha da arttı “Sevdiklerinizle siyaset yapmayınız. Zira siyaset dostlukları zedeler. Siyasetçiler yollarına devam ederken; Siz dostlarınızı yitirdiğinizle kalırsınız” daha sonra bunu hayatımın her alanına yaymaya çalıştım ve sevdiklerimi kırmamaya başladım.

@takas aga umarım en kısa zamanda geri gelirsin öyle forumu bırakıp da gitmek sana yakışmıyor hemde hiç yakışmıyor. Gel ve de konuna sahip çık [emoji2]

@Polat Şaşmaz @Doğu @Since2011 öyle çekip gideriz deyip bu işi bırakmak yok. Ulan görmüyor musunuz siz giderseniz neler olacak? Bu gün takas yarın ben @-KADİR- ve @china_shangai abi diye devam eder. Ki ben takasın geleceğinden adım gibi eminim.

Takas bütün yorumları iyi oku artık herşey senin vicdanına kalmış biz elimizden geleni yaptık vadiciler olarak.