Kurtlar Vadisi Pusu 280.Bölüm Yorumları

Ulan yine gazımızı aldılar bir müzikle. İşte Kurtlar Vadisi böyle bişey boş boş bakılan sahnelere öyle müzikler koyarlar ki müziğin efsaneliginden ruhunu teslim edersin :) Muhteşem :)

bizene yusufun düşüncesinden demin izledik zaten sahneyi şimdide flasbackle gösteriyolar al sana bi 10 dakikayı böyle atlattık düşüncesinde yazan şahıs.

Yusuf'un depresyonu bizi de depresyona sokuyor izlerken..

Yemin ediyorum ekrana girip arabayı arkadan itecektim :F

yuh be ulan kanal d kafayı mı yedin bu kadar çok reklam verilir mi

yarım saatte sayısız reklama gittiler

Son düzenleme:
25 dakıkada reklama girdiler 30 dakıka erkenden yanı 🙂🙂🙂

reklama kadar neler izledik polat asyayla yusufu konuşuyor sonra polat yusufla konuşuyor sonra yusufun kardeşi sevgilisi babası yusufu konuşuyor sonra asya arkadaşıyla yusufu konuşuyor ve 10 dakıkada yusuf arabada içki içiyor yusuf sahneleri azalmanın aksine farkındamısınız bilmiyorum yusuf yokkende dizi yusufun üstünden gidiyor herkes yusufu konuşuyor şu reklama gelene kadar her sahnede yusuf ve yusufun adı vardı herkes işini gücünü bırakmış yusuf yusuf diye inliyor ayy bir gidin yaa tövbe estafurulah:F:F:F

bu kadar da ayağına sıkılmaz hangi mantıkla bu reklam düzenini koydularsa

Yatıp kalkıp dua edin inşallah bu kanaldan ayrılalım diye. Reklam mı izliyoz dizi mi belli değil. Sosyal medyada büyük tepki var

bu senaristler torpilli heralde ya da az paraya çalışıyolar yoksa şu sahnelere göz yummalarını anlamıyorum.