Kurtlar Vadisi Pusu 280.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
ne reytingi Allah aşkına kaç haftadır hiçbişey yok bir bölüm sonuyla olmaz bu iş
yarın tüm gruplarda tarihin en düşük oranlarına hazır olun

karizma kelimesinin vücut bulmuş hali yok böyle bi adam :D
Bu kadar da olmaz bak bolum sureleri uzamaya basladigindan beri bos sahneler artti bu hafta sezonun en kotu bolumuydu yani vadi tarihinin

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Bu kadar da olmaz bak bolum sureleri uzamaya basladigindan beri bos sahneler artti bu hafta sezonun en kotu bolumuydu yani vadi tarihinin
aga geçen haftadan kötü olamaz bu hafta bi nebze geçen haftadan öndeydi ama berbat bölümler tabi hiçbişey olmuyor
o değilde bu bölümleri izlerken senarist bozuntuları utanmıyor mu çünkü bölümde hiçbişey olmuyor :D
son sahne yine ümit verdi bakalım

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aga geçen haftadan kötü olamaz bu hafta bi nebze geçen haftadan öndeydi ama berbat bölümler tabi hiçbişey olmuyor
o değilde bu bölümleri izlerken senarist bozuntuları utanmıyor mu çünkü bölümde hiçbişey olmuyor :D
son sahne yine ümit verdi bakalım
Geçen hafta aga hiç aksiyon yoktu diyorlar izleyememiştim cidden yokmuydu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy evet kanal kafayı yemiş durumda 20:50 yeni bölüm başlıyor 21:15 reklama giriliyor 25 dakıakda reklama girildiğinide yeni gördüm ama yarınkı reytingi ırf kanala atmam ben bu rezaleti yazanları hadin bu bahaneyle kurutlunuz demem ben gördüğümü düşündüğümü söylerim ertuğrul 15 e dayanmış reytingte onda bile memnun olmadığımı bu sezonun en durgun bölümü olduğunu söyledim reyting konusunda 14 almıs diziye en durgun bölümdü dedim beni dizileirn aldıkları reyting ilgilendirmiyor bölümde gördüğümü söylerim geçen hafta ortalık ykıldı ama bu hata yusuf sahnelerini dahada uzatarak önümüze sundular seyirciye saygı kalmamış arabada 10 dakıka içki içiyor bizde seyrediyoruz son 2 bölümün rezaletini kanala yıkıp bu rezilliği yazanlara göz yummak çok ayıp olur 23:02 kadar bomboş yusuflu asyalı bölümler yusuf olmaıdğı halde yusufu konusuyorlar gölge 23:02 başladı ve 23:05 bitti ben sanıyordumki silahlı çatışma olacak 2 adam dövüp gitti 2 haftadır silah patlamıyor dizide gölge iye beklediğimiz sahneyi 3 dakıkada 2 adam dövdürüp bitirdiler nerde silahlı çatışma ayrıca son sahne 23:17 başladı 23:20 bitti 3 dakıka tamam polatın yakalanışı büyük olay ama 3 dakıkalık olay yusufun içki içmesi 10 dakıka yanı koca bölümde 6 dakıka var sadece işe yarayan 6 dakıka ışındakıler çöpe atın gitsinler yazık bu seyirci 2 haftadır ortalığı yıkıyor hala çıkardığınız bölüme bakın bee çok yazık o_O

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Yarın gine reyitnglerde hüsran olucak.
esne.gif

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Geçen hafta aga hiç aksiyon yoktu diyorlar izleyememiştim cidden yokmuydu.
yoktu aga :D o değilde skiden diğe diziler bizim özetimizle yarışırdı şimdi biz diğe dizilerin özetleriyle yarışıyoruz vay be bu günleri de gördük 2 sene önce söyleseler güler geçerdim

NOSTALJİ;

1 KURTLAR VADISI [NET] SHOW 21,40 50,30
2 KURTLAR VADISI (OZET) [NET] SHOW 12,20 28,70

1 KURTLAR VADISI PUSU [NET] SHOW 18.40 47.60
2
KURTLAR VADISI PUSU (OZET) [NET] SHOW 8.80 19.80

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
yoktu aga :D o değilde skiden diğe diziler bizim özetimizle yarışırdı şimdi biz diğe dizilerin özetleriyle yarışıyoruz vay be bu günleri de gördük 2 sene önce söyleseler güler geçerdim

NOSTALJİ;

1 KURTLAR VADISI [NET] SHOW 21,40 50,30
2 KURTLAR VADISI (OZET) [NET] SHOW 12,20 28,70

1 KURTLAR VADISI PUSU [NET] SHOW 18.40 47.60
2
KURTLAR VADISI PUSU (OZET) [NET] SHOW 8.80 19.80
Durum vahim gerçekten inş seneye dizi kanal değiştirip inş eski günlerini andırır.Atv olsa baya iyi olur.

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
bölüm tırt başka yorum yok yorumları okudumda okadar açki artık seyirci iyi bi sahne görmeye en ufak sahneyi bile çok iyi yapıyoruz varın burdan vadinin düştüğü durumu görün hayrlı geceler...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859
Bu arada bazı arkadaş racon filan kesmeye başlamış herkes haddini bilsin

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bölüm tırt başka yorum yok yorumları okudumda okadar açki artık seyirci iyi bi sahne görmeye en ufak sahneyi bile çok iyi yapıyoruz varın burdan vadinin düştüğü durumu görün hayrlı geceler...
aynen aga pusu mixi duyunca kendimden geçtim tek olsam ayakta izleyecektim bizi ne hallere düşürdüler eskiden her sahne birbirinden heycanlıydı

Bu arada bazı arkadaşlar racon filan kesmeye başlamış herkes haddini bilsin
hayırdır aga kimmiş o vadi konularında öyle bişey yapamaz kimse özelden anlat bakalım
bir de reyting tahmini bekliyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yani diyorsunki Yusufun sahneleri nerdeyse ustanın sahnesinden fazla olacak :eek: İzleyiciyi dikkate almıyorlarmı hiç kaç haftadır izleyici çok tepkili senaristlere onlarda takmıyorlar.
2 haftadır silah patlamıyor ayol vadide çatışma sahnesi 2 haftadır yok gölge olayını bile 3 dakıakda kapattılar 2 adam dövüp gitti verin 10 dakıka çatışma izleyelim ama yusufun içki içmesinden zeynebin ağlamasından sahnemi kalıyor bakın yusufla zeynep sahnesinden vadide çatışma sahnesine zaman kalmıyor böyle birşey görmedim ben seyirci ortalığı yıktı şu bölümü hala karşımıza sunuyorsalar gerçekten ayıp yanı dua etsinler ben bir bayanım ve terbiye sınırlarımı oyüzden aşamıyorum erkek olsaydım çok güzel bir yorum yapardım banlanmak falanda umrumda olmazdı yazık dışında birşey diyemiyorum işte:-):-):-)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
2 haftadır silah patlamıyor ayol vadide çatışma sahnesi 2 haftadır yok gölge olayını bile 3 dakıakda kapattılar 2 adam dövüp gitti verin 10 dakıka çatışma izleyelim ama yusufun içki içmesinden zeynebin ağlamasından sahnemi kalıyor bakın yusufla zeynep sahnesinden vadide çatışma sahnesine zaman kalmıyor böyle birşey görmedim ben seyirci ortalığı yıktı şu bölümü hala karşımıza sunuyorsalar gerçekten ayıp yanı dua etsinler ben bir bayanım ve terbiye sınırlarımı oyüzden aşamıyorum erkek olsaydım çok güzel bir yorum yapardım banlanmak falana umrumda olmazdı yazık ışında birşey diyemiyorum işte:-):-):-)
Senarist alay ediyor izleyiciyle.Bu Yusuf amma abartılmış 3 dk çok az 10 dk olmalı en az çatışma sahnesi senaristler kafayı yemiş durumda.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senarist alay ediyor izleyiciyle.Bu Yusuf amma abartılmış 3 dk çok az 10 dk olmalı en az çatışma sahnesi senaristler kafayı yemiş durumda.
çatışma sahnesi değildiki o cnm biz çatışma sahnesi diye umuyorduk 2 adamın kafasını duvara çarpıp gitti 2 haftadır brezilya dizileri olurya onları yakaladık gerçekten ama olayı biz küçümsedik onlar abartmıyor yusuf polatın oğlu olmuş sahne azalsın ölsün diyoruz hala olayn farkında değiliz adam polatın oğlu dizi artık yusufa kurulu gidicek kurtlar vadisi yusuf polatın oğlu olduğu hafta bitti keşke isminide değiştirselerdide ismi bari lekelenmeye devam etmese oğlu olduğu an bitti olay ne sahne azalması gelecek sezon vadiyi hep yusuf götürücek biz daha olayın farkına varamadık polat sezon finalinde ölüp gelecek sezon başrolde yusufla vadi devam edince olayın farkına ozaman varıcaz bu dizi 3 hafta öcne bitti :-)