Kurtlar Vadisi Pusu 275. Bölüm Yorumları

Aynen aga napayım diğer vadi forumlarındaki vefasız çakalların yorumlarını okurken kıl oluyodum :) En doğru ve diziye kötü günde bile sahip çıkan forum burasıydı. İlgiyle okuyodum yorumlarınızı :)

Haydaaa :D
hiç sorma o haysiyetsizlere bende çok fena kıl oluyorum alayı soysuz onların
kesinlikle öyle sende aramızda olduğuna göre artık daha güçlüyüz

6,85 gibi oran alırız dediğin gibi aslında ben geçen hafta 8 bekliyordum ama olmadı
kanal d de beklediğinin hep düşüğü gelecek aga yapacak bişey yok atv de veya showda olsak ölümüz 9 üstü iyi bölümler 11-12 alırdı
bölüm nasıl olursa olsun aldığımız reyting değişmiyor kemikleşmiş

daha özet başlamadan 4 sayfa yaptık ben uçuyorum yavaş yavaş konu sizlere emanet

kanal d de beklediğinin hep düşüğü gelecek aga yapacak bişey yok atv de veya showda olsak ölümüz 9 üstü iyi bölümler 11-12 alırdı
Yeri değil ama dün EDHO 7.bölümünü izledim o bölümde reytingler uçmuş zaten:) Çakırın ismi yetiyor diziye demek istediğim vadinin reytingleri yükselmesi için Tilkiler filan aktif olması lazım vadiyi zamanında vadi yapan karekterlerdi ,sevmediğimiz hiç bir karekter yoktu şimdi dizide çok gereksiz karekterler var ve bu karekterlerde fazla ön planda oluyor .Bunlar olmasa vadi 10 reyting alır demek istiyorum.

daha özet başlamadan 4 sayfa yaptık ben uçuyorum yavaş yavaş konu sizlere emanet
aga zaten gözle görülür birşey var kanal d resmen yokları oynuyor vadide olmasa birincilik falan göremeyecekler vadi harici rahatta zirvede falan diyeceğimiz tek bir dizisi dahi yok son yıllarda bu kadar etkisiz hiç görmemiştim kanal d yi

aga zaten gözle görülür birşey var kanal d resmen yokları oynuyor vadide olmasa birincilik falan göremeyecekler vadi harici rahatta zirvede falan diyeceğimiz tek bir dizisi dahi yok son yıllarda bu kadar etkisiz hiç görmemiştim kanal d yi
Poyraz Karayelden başka tutan dizisi yok eskiden Kanal D çizgi film koysa 7 reyting alıyordu :)

kanala pelin hanımın gelmesi iyi olmadı sanırım o geldikten sonra
oldu bunlar gitti bakalım umarım durumlar düzelir

Poyraz Karayelden başka tutan dizisi yok eskiden Kanal D çizgi film koysa 7 reyting alıyordu :)
tuttu dediğimiz dizisi de gün birinciliğini 3 gurupta da alamıyor 3.4 sırada falan yer alıyor

kanala pelin hanımın gelmesi iyi olmadı sanırım o geldikten sonra
oldu bunlar gitti bakalım umarım durumlar düzelir
ee bunda doğan medyada sorumlu pkk lıları temiz çocuklar olarak göstermeye parlatmaya çalışması insanları çıldırttı