Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm Yorumları

Oooo Büyük Başkan @china_shangai
fbbayrak.gif
fbbayrak.gif
fbbayrak.gif

Agalar yeni bölüm başlayana kadar Kösem'i izliyorum diyeceğim şu ki eğer bu bölümümüz bomba gibi olursa kösemi duman ederiz o kadar tanıtımını döndürdükleri dizi balon çıktı :D

12 Yıldır hedef hiç şaşmadı;
Hep 12'den vurdu!
Şimdi de ŞAŞMAZ!

Aga 15 dakika flashback döndürdüler müzikler dekorlar her şey aynı o kadar tanıtım yaptılar hepsi abartı çıktı işte :D Beren diziye girene kadar bizi etkileyeceğini sanmıyorum :)
İnşallah fos olmaya devam eder aga :D Şu Kanal D den ayrilalim eger o zamana kadar Vadiye dayanirlarsa asıl kapisma o zaman baslar

Televizyonu kirasim geliyor durumlari ayni senin takim gibi. Elinde efsane dizi var degerini bilemiyorlar bu kanaldan kurtulalim kanali engelleyecem
aga sen hd olarak izliyondur şimdi hd yayında ücreti kaldırdı kanal d capcanlı izlersin artık sanki içindeymiş gibi

Dediğim gibi eşkıya dizisini izlemeden yorum yapmak olmaz ama son zamanlarda 'Çakır' karakteri hakkında yapılan eleştirilere göre bir yorum daha yapmak istiyorum.. Raci Şaşmaz'ı burdan birkez daha tebrik ve teşekkür etmek isterim.. herşeye rağmen kalkıp yeni bir Polat Alemdar yaratmadığı için ve Oktay'a Necati Şaşmaz'a verdikleri titizlik ve yazdikları eşsiz muhteşem 'Polat Alemdar' karakterini bugün ona yazmamaları/devam ettirmemeleri.. yani Polat Alemdar karakterin dünyada halen en muhteşem karakter olduğu gerçeğini değiştirmeye çalışmamaları vs.

Şimdi pembe dizi sevenler az ötede oynasın bakalımm ; dizinin ağırı geliyor !!!!

Dediğim gibi eşkıya dizisini izlemeden yorum yapmak olmaz ama son zamanlarda 'Çakır' karakteri hakkında yapılan eleştirilere göre bir yorum daha yapmak istiyorum.. Raci Şaşmaz'ı burdan birkez daha tebrik ve teşekkür etmek isterim.. herşeye rağmen kalkıp yeni bir Polat Alemdar yaratmadığı için ve Oktay'a Necati Şaşmaz'a verdikleri titizlik ve yazdikları eşsiz muhteşem 'Polat Alemdar' karakterini bugün ona yazmamaları/devam ettirmemeleri.. yani Polat Alemdar karakterin dünyada halen en muhteşem karakter olduğu gerçeğini değiştirmeye çalışmamaları vs.
Gecen sene ki vatandaslar Polat Alemdar karakterini yazamayip milleti diziden soguttular malesef. Bu sene iyiyiz ama bir takim eksiklikler daha var akil oyunu lazim Polat zorlanmalı. Ve Polatin safinda yepyeni karakterler girmeli ki senaryo herseye acik olsun