Kurtlar Vadisi Pusu 265. Bölüm Yorumları

3 sezondur vasat bolumler izliyoruz hele ki gecen sezon suan eski sisteme gore 11-12 reytingimiz var. Buradan sunu cikarabiliriz ki Raciler devam etseydi biz Vadiyi esimizle cocugumuzla izleyecektik su an Vadiyi zedeliyoruz malesef Ercan Mehmet Erdem gelirse İnşallah bu eksikligi kapatir

Mesela Cahit'i yazarak neyin mesajını vermiş olabilirler
)) lütfen açıklama bekliyorum 😉
işte abi necati abi sevdiği için ona kıyak geçmiş onunda ismi yazılsın demiş cahit in senaristlik yaptığına ben inanmıyorum sizde inanmayın derim cahit e değer katmaya çalışmış

Mesela Cahit'i yazarak neyin mesajını vermiş olabilirler
)) lütfen açıklama bekliyorum 😉
sizler vadiyi satmış olabilir sonra da büyük pişmanlık duymuş olabilirsiniz ama cahit abisinin yanında durarak hem başrollüğe yükseldi hemde teknik kadroya dahil oldu mesajı vermiş olabilirler

ayoll kendi sahnesini kendisi yazıyor demekki yoksa bu adama o sahneleri yazabilicek bir ruh hatasının vadi senarist ekibinde ne işi olur

işte abi necati abi sevdiği için ona kıyak geçmiş onunda ismi yazılsın demiş cahit in senaristlik yaptığına ben inanmıyorum sizde inanmayın derim cahit e değer katmaya çalışmış
Jenerikte Kayaoğlu soyadında bir kişi daha var bişeyin sorumlusu olarak
))

sizler vadiyi satmış olabilir sonra da büyük pişmanlık duymuş olabilirsiniz ama cahit abisinin yanında durarak hem başrollüğe yükseldi hemde teknik kadroya dahil oldu mesajı vermiş olabilirler
Bak bunu beğendim mantıklı geldi bana

Cahit'i sevmemekle Vadi'yi satmanın ne alakası var? Ben mesela Akif'i çok seviyordum ama hepiniz karşı çıkıyordunuz o zaman siz Vadi'yi satmış mı oluyordunuz?

Hem Cahit'e oyunculuk yapmasın diyen yok, uçmasın yeter.
Oyunculuğu çok iyimiş gibi bi de senaristliğe bulaşmasın kafi. Yoksa Vadi'de oynayan her oyuncunun başımızın üstünde yeri var.

vadiden kendi isteğiyle ayrılmış 3 büyük karakterde pişman oldu buna hepimiz şahidiz memati abdülhey ve kara
özellikle de memati ve abdülhey
vadiden ayrıldıktan sonra başrol olarak dizilerini yaptılar ve vadideki popüleritelerine ulaşamadılar çok pişman oldular adım gibi eminim
zaten hakan boyav her gün kara kara diyor adamı delik deşik ettikleri halde
koskoca yılların oyuncusu

yanlış anladın herhalde ne alaka satanlardan kasıt kenan çoban , hakan boyav gibi isimler seyirciye demiyor

o mesajda ki muhataplar gürkan uygun kenan çoban hakan boyav ve vadiyi satan diğer isimler

yanlış anladın herhalde ne alaka satanlardan kasıt kenan çoban , hakan boyav gibi isimler seyirciye demiyor
aynen onu diyorum

Merak ettiğim bir şey var onu yazacaktım da unuttum.

o mesajda ki muhataplar gürkan uygun kenan çoban hakan boyav ve vadiyi satan diğer isimler

aynen onu diyorum
Tamam o zaman ben yanlış anlamışım. Zaten yazarken aklıma gelmişti, kesin bunu takas başka anlam da yazmıştır diye.