Kurtlar Vadisi Pusu 257.Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
aga cidden gidişi çok ani ve beklenilmedik oldu biz onun çok daha farklı olacağını düşünmüştük ama burası kurtlar vadisi kimsenin gözünün yaşına bakılmaz böylede bir gerçek var
İsteseler farklı rolle geri döndürebilirler :) Vadide oynamadik az oyuncu var oynadıklarına da 1 değil 2-3 kere farklı karakteri canlandırdılar ona da farklı bir rol yazılabilir aslında ama hemen olmaz şöyle 4-5 sene geçmesi lazım

---Tapatalk---

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
İsteseler farklı rolle geri döndürebilirler :) Vadide oynamadik az oyuncu var oynadıklarına da 1 değil 2-3 kere farklı karakteri canlandırdılar ona da farklı bir rol yazılabilir aslında ama hemen olmaz şöyle 4-5 sene geçmesi lazım

---Tapatalk---
yok aga sanmam tersi yönde bir algı oluşturulsada vadide hiçbir zaman ölenlerin bir şekilde geri döndürlmesi tarzında bir yol izlenilmedi ha bu yol doğrusu mu bu konu tartışılır

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Vadinin acil duzelmesi lazım annem eski fanatiklerden gecen hafta kandildi seyredemedi şimdi açmış Cübbeliyi dinliyor o bile izlemiyorsa kötü gidiyoruz maalesef

---Tapatalk---

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Vadinin acil duzelmesi lazım annem eski fanatiklerden gecen hafta kandildi seyredemedi şimdi açmış Cübbeliyi dinliyor o bile izlemiyorsa kötü gidiyoruz maalesef

---Tapatalk---
aga şimdi ne alakası var düzelmede düzelme ne istiyosunuz ben çözemedim kimse kusura bakmasında bu bölümlerdende başka birşey beklemeyin 12 yıl olmuş herşeyin bir sonu var vadinin de sonu gelecek elbet kaybettiğimiz seyirciler olsada yeni kazanacağımız seyircilerimizde olacak ben vadi bitene kadar sonuna kadar vadiciyim