Kurtlar Vadisi Pusu 257.Bölüm Yorumları

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Sen Turkiye de degil misin ya nerdesin ?
Nasıl buldun aga begendin mi bölümü ?

---Tapatalk---

Vadi'nin 29. Bölümünü izledim.. bölümün sonunda Polat tam Savcı'yı indirecekken, çatıdaki patlayan silahla ne savcı kaldı ne de tanık.. ortalığın birden karışmasıyla birlikte aksiyonun tam başlayacağı an Vadi 'yönetmen Mustafa Sevki Doğan, Osman Sınav' yazısı ile finalı basıyor.. ardından yeni bölümü izledim. Az önce ki bölümde Polat'ın yarım kalan aksiyonu bir nevi yeni bölümde tamamlamış oldu.. Polat'ın özlenen ofis çıkışının ardından, gerçekleştirdiği üç baskın tek kelimeyle muhteşemdi..

Tapatalk 2

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İnanılmaz bir bölümdü.Ofise girdikleri sahne olsun Ustanın konsey üyelerini infazı olsun Tilki Polat ın ofisteki görüşü olsun resmen muhtesemdi.Tilkinin de icraatleri ve raconlari çok muhteşem.İnşallah öldürmezler bunun gibi efsane oyuncuyu

@Polat Şaşmaz daha ne bekliyordum Allah aşkına boyle muhteşem bölümde bile yine elestiriyorsun.Ustanın son haftalarda full aksiyon içinde bunu görmeyip hala sahaya diyorsun adam ne yapsın tüm kadroyu mu temizlesin.Bolum muhteşem hala vadi açılsın diyorsun bide final müziğine takiliyorsun.Eleştirmek için izliyorsun gibi

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Bu bölümü internetten izleyip sonra gelecek hafta burda olup olmayacagima karar verecegim aga. Hem zaten Euro D'de geriden izliyorum hemde bos sahneler cok olunca ister istemez sıkılıyorum. Konudan önceden neler oldugunu ögrenirsem hic izlemem diyorum kendi kendime @takas

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
İnanılmaz bir bölümdü.Ofise girdikleri sahne olsun Ustanın konsey üyelerini infazı olsun Tilki Polat ın ofisteki görüşü olsun resmen muhtesemdi.Tilkinin de icraatleri ve raconlari çok muhteşem.İnşallah öldürmezler bunun gibi efsane oyuncuyu

@Polat Şaşmaz daha ne bekliyordum Allah aşkına boyle muhteşem bölümde bile yine elestiriyorsun.Ustanın son haftalarda full aksiyon içinde bunu görmeyip hala sahaya diyorsun adam ne yapsın tüm kadroyu mu temizlesin.Bolum muhteşem hala vadi açılsın diyorsun bide final müziğine takiliyorsun.Eleştirmek için izliyorsun gibi
Eleştiri yaparken sana mi soracam. Ben eskisi gibi bitiş müziğinin farklı farklı olmasını istiyorum eskiden farklı farklı müzik kullanılır bitiş jenerigini bile izlettirirlerdi şimdi ayni müziği kullanınca insan ister istemez eleştirme ihtiyacı duyuyor

---Tapatalk---

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Eleştiri yaparken sana mi soracam. Ben eskisi gibi bitiş müziğinin farklı farklı olmasını istiyorum eskiden farklı farklı müzik kullanılır bitiş jenerigini bile izlettirirlerdi şimdi ayni müziği kullanınca insan ister istemez eleştirme ihtiyacı duyuyor

---Tapatalk---​
Aga sen niye gider yapiyon ki maskelide senin bu dusunceni elestiriyor iste :d:

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
yeminlen uzun zamandır böyle bir bölüme hasret kalmıştık helal olsun helal olsun

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

---Tapatalk---
İşte bende sana diyorum ki bölüm süper olsun jenerik miş bitişmiş müzikmiş önemli değil anladın mı :)