Kurtlar Vadisi Pusu 257.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Bu arada bölüm esnasında gelip yorum yapamadım kusura bakmayın agalar konuyu coşturalım diyip tüydüm gibi oldu ama vadi izlerken başka bişeyle uğraşamıyorum hele ki böyle bir bölümde reklamda bile heycanla bekledim anca bölüm sonu yazıyoruz işte

o güzel mesajlarınızı da internet hızlanınca beğenirim artık hepsini okudum zaten

İnanılmaz bir bölümdü gerçekten süresi bile tam ayardaydı yani Vadiye doyduk bu perşembe. :D

O kadar çok şey var ki bölümde yorumlanacak buraya sığmaz sanırım ama özlediğimiz vadi tam olarak da bu fazla söze gerek yok..
Vallahi aga o kadar çok şey oldu ki hangi birini yorumlayacağımı bilemediğim için övgü kelimeleri kullanmaktan başka çarem kalmıyor
vadi çaresiz bıraktı bizi yeni kelimeler bulmam lazım mükemmel müthiş süper dehşet falan basit kalıyor artık

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Bu arada bölüm esnasında gelip yorum yapamadım kusura bakmayın agalar konuyu coşturalım diyip tüydüm gibi oldu ama vadi izlerken başka bişeyle uğraşamıyorum hele ki böyle bir bölümde reklamda bile heycanla bekledim anca bölüm sonu yazıyoruz işte

o güzel mesajlarınızı da internet hızlanınca beğenirim artık hepsini okudum zaten
aga o kısa süren bölümlerden sonra bu bölüm tam 120 dakika sürdü ve hepside nitelikli sahne doldurma sahnede yok bu iş cidden kolay değil

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Bende kaçıyorum herkese cümleten iyi geceler.
arif.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa şunuda söylemeden edemicem bölüm herşeyiyle harika 251.bölümle birlikte on 6 bölümdür beğenmiyordum bu bölüm tam istediğim gibiydi yalnız 1 kusur var keşke olmasa ayoll cahit bu seferde ret kid olmuş allah aşkına yapmayın şunu bu sezon zaten güzel bölüm çok görmüyoruz böyle güzel bölümlere gölge düşürmeyin
cahitin bölüm başında 2 tabancayla ret kidcilik oynaması adam süper kahramanlarıda geçti çizgi film karakterlerine bürünmeye başladı
böyle şeylere gerek yok senarist ekibi bu bölüm biz vadiyi yazabiliriz mesajını vermeye bukadar yakınken cahit inadıyla yine bende soru işareti braktılar bari bu akşamkı gibi böyle güzel bölümlerde yapmayın şunu bu hatalarındanda umarım zamanla dönerler onun harici güzel bir bölümdü ama onun harici :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga o kısa süren bölümlerden sonra bu bölüm tam 120 dakika sürdü ve hepside nitelikli sahne doldurma sahnede yok bu iş cidden kolay değil
aga böyle bi bölümü 5 günde çekmeleri imkansız nasıl yaptılar ara da vermedik

bu diziyse diğerleri ne bi daha hiçbi diziyi izlemicem harbiden boşa zaman kaybı
bu bölümü yarın bi tekrar izlemem lazım çarşıda sabah akşam vadi gösteren bi kahve var yarın cumadan sonra oraya gidip tv den tekrar izlerim :D

o değilde şu emeğe üzülüyorum hakkı en az 18 reyting olması lazım 8 bile alacağımız meşhul çok üzücü bi durum
İnşallah bişeyler olurda yükseliriz az da olsa

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
aga böyle bi bölümü 5 günde çekmeleri imkansız nasıl yaptılar ara da vermedik

bu diziyse diğerleri ne bi daha hiçbi diziyi izlemicem harbiden boşa zaman kaybı
bu bölümü yarın bi tekrar izlemem lazım çarşıda sabah akşam vadi gösteren bi kahve var yarın cumadan sonra oraya gidip tv den tekrar izlerim :D
alla alla o nasıl iş şimdi kahveye gittiğinde her vakit tv de vadi mi oluyor :d:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
tilkinin ağzından çıkan her kelime efsane zülfikar ağaya da fena racon kesti :D
navdrovya :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
aaa şunuda söylemeden edemicem bölüm herşeyiyle harika 251.bölümle birlikte on 6 bölümdür beğenmiyordum bu bölüm tam istediğim gibiydi yalnız 1 kusur var keşke olmasa ayoll cahit bu seferde ret kid olmuş allah aşkına yapmayın şunu bu sezon zaten güzel bölüm çok görmüyoruz böyle güzel bölümlere gölge düşürmeyin
cahitin bölüm başında 2 tabancayla ret kidcilik oynaması adam süper kahramanlarıda geçti çizgi film karakterlerine bürünmeye başladı
böyle şeylere gerek yok senarist ekibi bu bölüm biz vadiyi yazabiliriz mesajını vermeye bukadar yakınken cahit inadıyla yine bende soru işareti braktılar bari bu akşamkı gibi böyle güzel bölümlerde yapmayın şunu bu hatalarındanda umarım zamanla dönerler onun harici güzel bir bölümdü ama onun harici :-):-):-)
canım bölüm güzeldi takma cahite artık ya kız ne istiyosun sen cahitimizden ya:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
alla alla o nasıl iş şimdi kahveye gittiğinde her vakit tv de vadi mi oluyor :d:
aga neler var neler bi bilsen :D bak kahve baya büyük çay ocağı işte 2 tane tv var
birinde akşama kadar vadi oynuyor diğerinde film koyuyolar
cuma günleri perşembe günkü bölümü koyuyolar bitince eski bölümleri öyle devam ediyor :D
bende bazen cuma günleri gidip ordan tekrar izliyorum yarında gidicem mesela

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
erhan adamım benim eskiyi unutmayan ender karakterlerden biri hiçbişeyi unutmuyor tilkiye olan büyük kini çok güzel

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
aga neler var neler bi bilsen :D bak kahve baya büyük çay ocağı işte 2 tane tv var
birinde akşama kadar vadi oynuyor diğerinde film koyuyolar
cuma günleri perşembe günkü bölümü koyuyolar bitince eski bölümleri öyle devam ediyor :D
bende bazen cuma günleri gidip ordan tekrar izliyorum yarında gidicem mesela
vay arkadaş bu vadi cidden değişik bir olay ciddi ciddi tez konusu olur bakalım daha neler duyup neler görecez baksana adam araba kullanırken cep telefonundan vadi izliyor :D gerçi bu konularda benimde epey tecrübem vardır özellikle öğrenciyken vadiyi izlemek için çok absürt şeyler yapmışımdır ilginç çok anılarım vardır :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
vay arkadaş bu vadi cidden değişik bir olay ciddi ciddi tez konusu olur bakalım daha neler duyup neler görecez baksana adam araba kullanırken cep telefonundan vadi izliyor :D gerçi bu konularda benimde epey tecrübem vardır özellikle öğrenciyken vadiyi izlemek için çok absürt şeyler yapmışımdır ilginç çok anılarım vardır :A
aga neler var neler akılları durdurur vadi başka bişey

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
ya ben birşey sorcam yusufun derdi ne çözemedim neyin peşinde
anlamadım anlayan bana anlatabilirmi

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
iyi ki pana film bu sene final olmayacağını açıkladıda şimdi rahat bir şekilde izliyoruz vadiyi yoksa bu bölümlerden sonra ben kesin final olacak diye düşünüp karalar bağlardım

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
iyi ki pana film bu sene final olmayacağını açıkladıda şimdi rahat bir şekilde izliyoruz vadiyi yoksa bu bölümlerden sonra ben kesin final olacak diye düşünüp karalar bağlardım
vadi bitemez aga böyle bişey düşünmek istemiyorum kesinlikle

millet coşmuş adeta yorumlar patladı vadi yine yaptı yapacağını ötesi yokkkkkkkk

Forum İstatistikleri

Konular
170,510
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin