Kurtlar Vadisi Pusu 257.Bölüm Yorumları

Böyle bi bölüm yok yok yok yok yok
resmen ekran başında coştum reklam aralarında dakikaları saniyeleri saydım bu ne müthiş bir bölümdür ey pana ey necati şaşmaz
hepsinize helal olsun be pana yazım grubuna helal olsun yönetmenlere herkese helal olsun
başından sonuna her saniyesi dehşetti sezonun tartışmasız tartışmasız en iyi bölümü son yıllara damgasını vuran mükemmel bir bölüm
ofise geçtiler resmen coştular abi bu nedir ya böyle bişey hiç beklemiyordum vadimiz hep süperdi bu sezonda çok beğeniyordum ama bu bölüm nedir aga
üniversitelerde tez konusu olarak incelenmesi gereken bir bölüm 5 günde böyle bişey nasıl çekilir bu mümkünatı olmayan bir hadise akıl alır gibi değil

Demek ki işi sıkı tutunca 1 haftada bomba gibi bölümlerde çekiliyormuş. Hatta iki haftadır bölümler 23:25'e kadar uzamaya başladı. Yapım ekibi baya gelişme içerisinde üstelik arada vermiyorlar artık.

polat şaşmaz böyle bi bölümün ardından boş boş konuşup benim canımı sıkma vallahi kalbini kırarım ADAM GİBİ yorum yap!

Finali Safiye sahnesiyle değilde, Tilki - Polat sahnesiyle kapatsaydık millet haftayıda büyük merakla beklerdi.

her fırsatta söylüyoruz polatın vadide eskisi gibi her bölüm birisiyle kapışması gerekiyor poyrazdan sonra 2 sezondur bu yoktu
bu çok önemli bir eksik bence bakın bu bölüm polat andrei kağışması eski havayı getirdi ama yetmez polat iskender feller ulubey gibi bunu her bölüm artık sezon finaline kadar sürdürmeleri lazım
andrei ve polat her bölüm kapışmalı artık bari kalan bölümleri kurtalalım sezon bitmeden 🙂🙂🙂

Tilki'nin 12 saatlik süresi uzasında ne yaparlarsa yapsınlar artık. 1-2 bölümde harcanacak adam değil. Daha yeni gördük sahnelerde kendisini.

bu muhteşem bölüm için tüm ekibe teşekkürler , dakikalar akıp gitti nasıl geçtiğini hiç anlayamadık

Velhasılı son 2-3 sezonun en güzel bölümünü izledik kalın sağlıcakla. Herkese iyi geceler.

Bölümü çok beğendim ben 10 numaraydı yalnız birşey
diycem polat ofise geldiğince eski mekana geldiğinde
keşke memati ve abdulheyi hatırlasaydı bir koltuğa baktığında
mematiyi diğerine baktığında abdulheyi görseydi ne güzel olurdu

of çd of kızıyorum sonra üzülüyorum nolur artık mantıklı yorumlar yap gözünü sevim herşey bitti bölüm sonundaki müzik mi kaldı yaaa sabır

o değilde iddia ediyorum dünya üzerinde bu kadar etkili müzikleri olan herhangi başka bir yapıt yok pusu mix çıkınca yerinde duramıyorum süper ya

telefonumda 350 müzik var 320 si kurtlar vadisi müziği diğer 30 u da silecem gereksiz yer kaplamasınlar

ofis çok çok iyi olmuş tilki polat karşılaşması güzeldi
şunu söylemek istiyorum tilki andrei çok karizma ve süper oyuncu kesinlikle uzun süre devam etmesi gereken bir karakter hayranım adama

İnanılmaz bir bölümdü gerçekten süresi bile tam ayardaydı yani Vadiye doyduk bu perşembe.

O kadar çok şey var ki bölümde yorumlanacak buraya sığmaz sanırım ama özlediğimiz vadi tam olarak da bu fazla söze gerek yok..

akif 2 bölümdür yok bu ezon finalinde kurtulucaz inş