Kurtlar Vadisi Pusu 256.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
o değilde ilk 25 dakkayı kaçırınca neye uğradığımı şaşırdım kendime gelmem reklam sonrası oldu vadinin bi de bu yönü var dikkat lazım

ya abla bırak artık şu huyunu her mesajın sonuna bana kızdın mı demenden bıktık kim niye kızsın sana kişisel fikrini yaz geç kimse kızmaz nolur artık şu "kızma bana" demeyi bırak :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ayoll ben aylar öncesinden yusuf dizide çok önemli rol sahibi olucak sonunda polat alemdarın yanında yer alıcak polatın dostu önemli adamı gibi birşey olucak derken okadar çok eleştiri aldımkı hatta kavgalar bile ettik ama şimdi yusufun konumu nereye bağlanıcağı ortada keşke dizileri haftalık bölümlere göre yorumlmak yerine 3-4 hafta hatta 1 ay ilerisini görebilmeyi denesek vadi analiz gerektiren bir dizidir diğer dizilerden ayıran en büyük zöelliğide bu yanı 1 bölüm izleyip 1 ay sonra neler olur tahmin yürütebilmeliyiz vadi haftalık bölümlere göre değerlendirmeye açık bir dizi değil umarım artık kimse kimseyi kırmadan herkesin görüşüne saygılı saygılı şekilde sezonunu bitiririz herkesin kandili tekrardan mübarek olsun iyi geceler herkese:bhr:
Sanada iyi geceler hayirli kandiller :)))) diziyi yarim yamalak izledigim icin sana geri donusler yapamadim kusura bakma :)) yarin ola hayir ola .yarin geri donus yaparim sana:)))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
o değilde ilk 25 dakkayı kaçırınca neye uğradığımı şaşırdım kendime gelmem reklam sonrası oldu vadinin bi de bu yönü var dikkat lazım

ya abla bırak artık şu huyunu her mesajın sonuna bana kızdın mı demenden bıktık kim niye kızsın sana kişisel fikrini yaz geç kimse kızmaz nolur artık şu "kızma bana" demeyi bırak :)
öyle ama bana cevap vermedide kızdımı dedim acaba kızdırmak
istemiyorum düşüncem neyse onu diyorum ben zaten;)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
bende hepinizin kandilini kutluyorum
@china_shangai @Çiğdem- @takas @Polat Şaşmaz

cnm biz seninle tartışma yaşamadıkkı ben neden kzıayım sana durduk yere yanı bizler bölüm yorumlarken kızdınmı gibi ortaya çıkıyorsun seninle hiç aramd birşey yokken diğerleri sankı tartışmısız gibi görüntü ortya çıkıyor :F:F:F
cevap veriyorum sana yorumuna katılmıyorum falan diye
cevap bekliyorum gelmeyince öyle anlaıyorum :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanada iyi geceler hayirli kandiller :)))) diziyi yarim yamalak izledigim icin sana geri donusler yapamadim kusura bakma :)) yarin ola hayir ola .yarin geri donus yaparim sana:)))
aaaa yok abişkom ne kusuru fragmanda görünen 2 sahne dılında birşey yoktu fehmi polat ve baltazar pusat sahnesi sadece ilgi çekiciydi onlarıda fragmanda izledin zaten yanı artık vadiyi fragmanda izlemiş oluyoruz :F:F:F senin zevkinde bana yakın olduğu için aşşağı yukarı ne düşünürsün tahmin edebiliyorum aaaa bu arada sanada dua okumadan geçmedim kuran okurkan sanada yer verdim abişkom:bhr:

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
aaaa yok abişkom ne kusuru fragmanda görünen 2 sahne dılında birşey yoktu fehmi polat ve baltazar pusat sahnesi sadece ilgi çekiciydi onlarıda fragmanda izledin zaten yanı artık vadiyi fragmanda izlemiş oluyoruz :F:F:F senin zevkinde bana yakın olduğu için aşşağı yukarı ne düşünürsün tahmin edebiliyorum aaaa bu arada sanada dua okumadan geçmedim kuran okurkan sanada yer verdim abişkom:bhr:
Allah senden razi olsun ablacim.:)))) inan beni cok mutlu ettin.bir insanin bir insana en buyuk hediyedi allah rizasi icin ettigi duadir:)))) bende sana simdi bir paragraf acarim :))))

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,684
Puanı
1,061

Yusuf'un sesi de güzelmiş replay butonu aşındı :D Herkesin kandili mübarek olsun bu arada.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah senden razi olsun ablacim.:)))) inan beni cok mutlu ettin.bir insanin bir insana en buyuk hediyedi allah rizasi icin ettigi duadir:)))) bende sana simdi bir paragraf acarim :))))
çok teşekkürler abişkom bende hastane ortamlarını çok soluyan birisi oalrak seni o konudada anlıyorum allah sağlık versin size eşine çocuklarına hadi ben yatıyorum abişkom iyi geceler :bhr::bhr::bhr:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

Yusuf'un sesi de güzelmiş replay butonu aşındı :D Herkesin kandili mübarek olsun bu arada.
vay be yusufa bak baya yetenekli elemanmış yeni fenomen adayımız :D

kaçırdığım ilk 30 dakkalık kısmı izledim dehşetmiş bikaç gün içinde tekrar gözde geçiririm bölümü çok beğendim ofise geçeceğimiz anı merakla bekliyorum

öyle ama bana cevap vermedide kızdımı dedim acaba kızdırmak
istemiyorum düşüncem neyse onu diyorum ben zaten;)
vermesin kızsın Allah Allah sürekli kızdın mı kızdın mı diye düşünüyosan hiç mesaj yazma abla
böyle yazınca kızıyoruz bırak şu huyunu artık kimse kızmıyor sana kız-mı-yor

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
vay be yusufa bak baya yetenekli elemanmış yeni fenomen adayımız :D

kaçırdığım ilk 30 dakkalık kısmı izledim dehşetmiş bikaç gün içinde tekrar gözde geçiririm bölümü çok beğendim ofise geçeceğimiz anı merakla bekliyorum

vermesin kızsın Allah Allah sürekli kızdın mı kızdın mı diye düşünüyosan hiç mesaj yazma abla
böyle yazınca kızıyoruz bırak şu huyunu artık kimse kızmıyor sana kız-mı-yor
tmm cnm demicem bir daha söz veriyorum

@china_shangai hep çiğdemle konuşuyosun benimle hiç konuşmuyosun
bir kaç kere alıntı yapıp sonra konuşmuyosun üzülüyorum ama artık:T

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@takas aga benim yusuf hakkındaki düşüncelerim diziye ilk girdiğinde de aynıydı yani karaca ahmetin ölümüyle ilgili değil. Şahsen ben hiç beğenmiyorum bakma aga bu bölüm eline silah verdiklerine o oynadığı sahnede başka biri olsa şu an göklere çıkarılmıştı ama bence yusuf bu güzel role uygun değil. Keşke o role başka birini alsalardı adam resmen rol yapma kabızı gibi :) ayrıca aga ben genel de pek oyuncu eleştirmem ama akif ilk oldu bu konuda yusuf da gelince yusuf bir akif iki benim gözümde kötü oyunculardır.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@takas aga kesinlikle haklısın yusuf bomba gibi geliyor ;adamda ışık var
gerisi senaristlerle kendisine kalmış bu arada adam yetenekli leylam türküsünü söyleyende kendisiymiş

Forum İstatistikleri

Konular
170,511
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin