Kurtlar Vadisi Pusu 256.Bölüm Yorumları

şöyle birşey var cnm eski vadiye yaşı tutmayan eski vadiyi bilmeyen kızlar pusu serisine bakmaz ama benim gibi eski vadi izleyen kızların hepsi şuan pusuyuda izliyordur eski vadi kızlara daha uygun bir diziydi
2 farklı cinsede hitap eden bir diziydi erkek dizisi kızlar izleyemez yorumu o dönemdede yapsalardı bakalım kafalarını koparırdık vlla o dönemde kız erkek dizisi diye saçma sapan ayrımlar yoktu herkes karışık izliyordu o dönemin tadıda oyüzden farklı birzda🙂🙂🙂
çiğdem o zaman vadiye bakmayan ama pusuya bakıpta eski vadiyi
izleyen çok kız biliyorum cnm

ya müzikte girince inceden inceye bir tuhaf oluyorum gerçekten necati abiyi çok seviyorum 12 yıldır polat alemdarla beraberiz o üzülünce bende bir garip oluyorum
gerçekten aga Necati abiyi çok fazla seviyorum en büyük hayranlık duyduğum insanlardan biri o nereye biz oraya NET
onu düşürmeye çalışanlara inat sonuna akdar vadi sonuna kadar ustaaaa

NOT; fragmanda fehminin odasına girilen yer bölümde yer almadığı o kişi büyük ihtimal yusuftu son sahnede bekledim ama göstermediler haftaya gösterilir

birde bölüm bugün 20 dakika kadar uzadı helal PANA

aga sezilerime göre yeni efsane olabilecek kapasite var özellikle baskın sahnesinde kendini vererek rolünü yaşayarak oynaması mest etti beni cahitten falan bin kat daha iyi
polatın yeni adamı yusuf kuzuzade olmuştur hayırlı olsun
abdülhey efsanesini de geri döndürseler var ya sevinçten uçarım :D

aga konunun müptelaları olmamasına rağmen 15 sayfa yapmışsınız harbiden helal olsun
bölüm çok iyiydi bununda etkisi var illa ki
Ağa şimdi saçmalıyor olabilirim ama aklıma bir şey geldi sacmaysa kızmayın :D

Sezon başında Mematinin yaninda bir mezar gösterildi o mezar geçen sezon Abdulhey öldü zannedilmişti o mezar değil mi ? Polat hatta o mezarda ki Abdülhey değilse mezarda ki kim demişti.

Gerçi o mezarı çoktan dağıtmışlardır ama belki bir htimal saçma da olsa soylim dedim

---Tapatalk---

Ağa şimdi saçmalıyor olabilirim ama aklıma bir şey geldi sacmaysa kızmayın :D

Sezon başında Mematinin yaninda bir mezar gösterildi o mezar geçen sezon Abdulhey öldü zannedilmişti o mezar değil mi ? Polat hatta o mezarda ki Abdülhey değilse mezarda ki kim demişti.

Gerçi o mezarı çoktan dağıtmışlardır ama belki bir htimal saçma da olsa soylim dedim

---Tapatalk---
pek okumadım yine çok saçma bişeyler söylüyor gibisin aga :D

bizim eleştilerimiz herzaman ölçülü cnm kabullenmek istemeyenler göremez bunu ama onun haricinde bakan herkes görür hatta biz çoğu eleştirimizi şakayla karışık söylüyoruz aa bu arada akif hiç yoktu sanırım bölümde ama yine akif çıksın yorumları yapılmış ayoll şu çocuğu allah aşkına alsınlar şu diziden ayoll bölüme olmasada yine eleştiri alan kendisi oluyor polat gibi davranmasına gerek yok hatta bölümde olmasına bile gerek yok yine dönüp dolaşıp bu çocuğun kulağını çekiyoruz buna bende dahilim gitsin kurtarsın bence kendisini
:F:F:F
canım senin eleştirilerin bazen ölçüsünü kaçırıyor güzel eleştiriosun
ama bazen ağır olabiliyor eleştirilerin nerdeyse hiç bir bölümü beğenmeyip
eleştiriyorsun kızma saygıyla dedim😉😉

Aga ben hiç mi ama hiç beğenmiyorum. Hatta diziden en kısa zaman da çıkmasını istediğim bir iki oyuncudan bir :)
aga bence burda duygusal yaklaştın biraz karacaahmetin ölmesini yusufa bağlayıp antipati duymuş olabilirsin
valla çok beğendim ben efsane olur yusuf

karacaahmeti öldürmeselerdi keşke be yeni ofiste dayı rolüne muhteşem yakışırdı ah pana ah

canım senin eleştirilerin bazen ölçüsünü kaçırıyor güzel eleştiriosun
ama bazen ağır olabiliyor eleştirilerin nerdeyse hiç bir bölümü beğenmeyip
eleştiriyorsun kızma saygıyla dedim😉😉
Abla su " kizma saygılarımla dedim" kısmıni güzel bagliyosun :D

---Tapatalk---

aga bence burda duygusal yaklaştın biraz karacaahmetin ölmesini yusufa bağlayıp antipati duymuş olabilirsin
valla çok beğendim ben efsane olur yusuf

karacaahmeti öldürmeselerdi keşke be yeni ofiste dayı rolüne muhteşem yakışırdı ah pana ah
Seyfo Dayi-Güllü Erhan ikilisi gibi birşey olurdu ah br

---Tapatalk---

raskoln adamım bu bölümde süperdi siz kovalarsınız raskoln yakalar :d adamın replikleri de kendiside müziği de enfes
işte vadinin diğer dizilerden en büyük farkı bahadır özdenerin deyimiyle nevi şahsına münhasır karakterler yaratmasıdır efsane yapmasıdır inanın raskoln çok sevilen bi isim

o güzel yorumlarınızı okudum tek tek şimdi kaçırdığım ilk kısımları izleyeyim herkese iyi geceler arkadaşlar
kandil olmasından ötürü yarın ki reytingler büyük ihtimasl baya düşük gelecektir yapacak bişey yok bölümler böyle olsunda gerisi kolay

Son düzenleme:
ayoll ben aylar öncesinden yusuf dizide çok önemli rol sahibi olucak sonunda polat alemdarın yanında yer alıcak polatın dostu önemli adamı gibi birşey olucak derken okadar çok eleştiri aldımkı hatta kavgalar bile ettik ama şimdi yusufun konumu nereye bağlanıcağı ortada keşke dizileri haftalık bölümlere göre yorumlmak yerine 3-4 hafta hatta 1 ay ilerisini görebilmeyi denesek vadi analiz gerektiren bir dizidir diğer dizilerden ayıran en büyük zöelliğide bu yanı 1 bölüm izleyip 1 ay sonra neler olur tahmin yürütebilmeliyiz vadi haftalık bölümlere göre değerlendirmeye açık bir dizi değil umarım artık kimse kimseyi kırmadan herkesin görüşüne saygılı saygılı şekilde sezonunu bitiririz herkesin kandili tekrardan mübarek olsun iyi geceler herkese:bhr: