Kurtlar Vadisi Pusu 252.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Dün bilgisayarım arızalıydı foruma giremedim Leya'nın diziden ayrılacağı doğrumu? Hiç haberlere de bakamadım.
aga şimdilik dezonformasyon o kesin benim fikrim çiğdem batur devam edecek ayrılık olamayacak

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Leylalı sahneleri bende beğendim müzikler on numaraydı hatta ama gereksiz sahneler ve mantık hataları çok olduğu için beğenmedim bölümü. :)

@takas aga geçen sene inanılmaz kapışıyorduk maçlarla normal olarak strateji uyguluyordu atv ama bu sene deneklerde sıkıntı var reklam düzeni düzgün olsa bile fazla etkisi olmuyor maaleseff :D

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Bölüme genel olarak ne iyi nede kötü diyebilirim. Izlerken pek canim sIkIlmadi... Simdi iki haftayi durgun gectik... Önümüzdeki hafta aksiyon patlamasi bekliyorum. Bu Bölüme 10 üzerinden 6.5/7 diyebilirim...

Reytinglerde ise beklentinin altinda bir Bölüm oldugu icin birde bana biraz kisaymis gibi geldi bundan dolayi Total de 8 kusür AB de 6 Reyting de kalir.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Leylalı sahneleri bende beğendim müzikler on numaraydı hatta ama gereksiz sahneler ve mantık hataları çok olduğu için beğenmedim bölümü. :)

@takas aga geçen sene inanılmaz kapışıyorduk maçlarla normal olarak strateji uyguluyordu atv ama bu sene deneklerde sıkıntı var reklam düzeni düzgün olsa bile fazla etkisi olmuyor maaleseff :D
olsun aga zaten istenilen oranları alamıyoruz iyice batırıyolar bi ara totalde 7 nin altına düştük olacak iş değil
vadi tarihininin 7 den aşağı reytingi yoktu bu sezona kadar
kanal d vadinin kanalı değil olamaz zaten saçma sapan dizileri sebebiyle sevmezdim mecburiyetten izliyoruz yani
atv kanal d bunların birbirinden farkı yok show tv yi tek geçerim

vadi forumdakiler rezalet diyorlar beğenmediler takasım

ben bölümü beğendim güzeldi sıkılmadımda leylaya çok üzüldüm
onlar kendilerini bile takmıyolar biz mi takalım abla sana demiştim şu forumdakilerden bahsetme burda diye hala onlar beğenmişler onlar beğenmemişler falan diyosun zerre umrumuzda değil o çakalların yorumları

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Gereksiz Sahneleri olan,oldukça boş bir Bölümdü..
Ama 253.Bölüm Bomba Gibi Geliyor..Usta bu sefer baya bir aksiyon yaratacak.Bizden söylemesi ;)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
vadiciler aksiyonsuz bölümlere alışık olmadığı için yorumları normal karşılamak lazım :D agalar artık alışın tns de aşk iş görüyor o kadar müthiş aksiyon dolu bölümler izledik reyting yükselmedi belki böyle yükselir onlarda haklı yani :D bir de ara vermemeleri var tabi bunları değerlendirmek lazım

Gereksiz Sahneleri olan,oldukça boş bir Bölümdü..
Ama 253.Bölüm Bomba Gibi Geliyor..Usta bu sefer baya bir aksiyon yaratacak.Bizden söylemesi ;)
offfffffffffffffffffff şimdiden heycan bastı
aga ofisle ilgili gelişme var mı kesin olarak ne zaman bitiyor çok özledik ofisi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
olsun aga zaten istenilen oranları alamıyoruz iyice batırıyolar bi ara totalde 7 nin altına düştük olacak iş değil
vadi tarihininin 7 den aşağı reytingi yoktu bu sezona kadar
kanal d vadinin kanalı değil olamaz zaten saçma sapan dizileri sebebiyle sevmezdim mecburiyetten izliyoruz yani
atv kanal d bunların birbirinden farkı yok show tv yi tek geçerim

onlar kendilerini bile takmıyolar biz mi takalım abla sana demiştim şu forumdakilerden bahsetme burda diye hala onlar beğenmişler onlar beğenmemişler falan diyosun zerre umrumuzda değil o çakalların yorumları
aa doğru unutmuşum valla kusura bakma ablacım

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
vadiciler aksiyonsuz bölümlere alışık olmadığı için yorumları normal karşılamak lazım :D agalar artık alışın tns de aşk iş görüyor o kadar müthiş aksiyon dolu bölümler izledik reyting yükselmedi belki böyle yükselir onlarda haklı yani :D bir de ara vermemeleri var tabi bunları değerlendirmek lazım

offfffffffffffffffffff şimdiden heycan bastı
aga ofisle ilgili gelişme var mı kesin olarak ne zaman bitiyor çok özledik ofisi
2 3 gün içinde ondanda haber gelicek aga sabret.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
2 3 gün içinde ondanda haber gelicek aga sabret.
aga çok özledik ya sabredemiyoruz gelişmelerden haberder et iyi haberlerini bekliyoruz :D

daha fazla uzamasın geçelim ofise artık

bölüm beni sıkmadı güzeldi ama pusat olayında içine ettiler yani pusat hala çocuk gibi böyle şeylere kanıyosa ohooo şimiz var erhana posta koymalar falan döndük tnt sezonundaki pusata
o zaman da mematiye posta koyuyordu hiç gerek yoktu böyle bişeye pusattan soğutuyolar adamı
pusatın şu hali akiften bile itici biz onu saygısından dolayı seviyoduk yanlış senaryo

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
@takas aga Show eskisi gibi değil batmış durumda Vadiyi transfer edecek kadar paralarının olacağını pek sanmıyorum..

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Raci şaşmazla osman sınavın tükürdüğü senaryoları yalamaktan başka bişey bildiğiniz yok.

bu yoruma harfiyen katılıyorum.

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Bi hocanın toplantısındaki Lion Timi bir de 2 tane kgt üyesini indirip eve giremeyen Lion Timi..
Bi operasyonlara bizzat katılan John Smith. öbür yanda arabada kulaklıkla müzik dinleyen smith.
Biryanda sürekli üzerinde durulup parlaması beklenen ama patlama yapamayan Raskoln.Bu bölümde ise Pusat tarafından küçümsenen Raskoln.
Leylanın dertleri , Fehminin baron havaları (yemin töreni bile olmadı) , Yusuf Kuzuzade ve Karacahmedin sürekli sabır sohbeti.
Tilkinin 1 bölüm olup 1 bölüm olmayışı ve icraata geçmemesi.Erdemin uzatılan aşk sahnesi.
Ve en önemlisi Ustanın ortalıkta bu kadar düşman varken aşk meşk işleriyle moralini bozup tekrar odasına çekilmesine aklım almıyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
rating konusunda şimdi baktım bende bu hafta yavaş bir bölüm izledik o
yüzden diyorum haftaya düzelecektir leyla olmayacak erdemin o kız
ölür hakaretli bir bölüm olur haftaya

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı