Kurtlar Vadisi Pusu 252.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bölüm süper müzikler süper ötesinin ötesi yok böyle bişey yeni çalan fon müziklerine ve türkülere bayıldım bayıldım helal olsun üstadım işinin başına dönmüş yeni türküler fonlar müzikler döktürüyor vallaha

hayatımda vadi müzikleri gibisini dinlemedim dinlememde imkansız telefonumda 400 müzik var 380 i kurtlar vadisi müziği

erdemin hikayesi çok hoşuma gidiyor
leyla polat
erdem ayda
aşkları çok iyiydi
arkadaşlar öyle her bölüm full aksiyonu unutun zaten 11 haftadır ara vermediler

reklamdan sonra polat alemdar şov izleriz heralde lan bide burda bitiyomuş :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
hay reklamınızı tam tahmin ettiğim gibi burda bitecek gelde 1 hafta bekle ya
çatışmanın ortasında bölüm finali olmasına acayip derecede irrite oluyorum tamda usta gelmişken

o değilde maç olunca bölüm uzun oluyor maç yokken 11 de bitiyor lan neyin kafasını yaşıyosunuz siz ya

kanal d ye iyice gıcık oldum sene sonunda ne olursa olsun şu kanaldan kurtulalım ve artık tek kanalımız olan show a dönelim atv kanal d bunlar birbirinden beter

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
1 aydır bölümler çok iyiydi bu bölüm epey sönük geçti tek zevk aldığım leyla polat sahneleri oldu

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Bölüm çok ama çok kötüydü (türkülerimiz hariç) uzun zamandır bu kadar sıkılmamıştım Pusat bi havalarda Erdemin yaptığı amatörce davranışlar Harunun adamının irrite eden hareketleri Leylanın gereksiz tripleri kayda değer hiçbir şeyin olmadığı bir bölüm izledim kendi adıma aynı zamanda bölümde kısaydı Kanal D ne yapsın?

Maçın olduğu haftalarda bile tadında ve uzun bölümler izlemiştik..

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Sıkıcı bi bölümdü bence. İlk dakikaları kaçırdığım için de içimde dertle izleyince zevk alamadım bölümden.

Bölüm çok ama çok kötüydü (türkülerimiz hariç) uzun zamandır bu kadar sıkılmamıştım Pusat bi havalarda Erdemin yaptığı amatörce davranışlar Harunun adamının irrite eden hareketleri Leylanın gereksiz tripleri kayda değer hiçbir şeyin olmadığı bir bölüm izledim kendi adıma aynı zamanda bölümde kısaydı Kanal D ne yapsın?

Maçın olduğu haftalarda bile tadında ve uzun bölümler izlemiştik..
Leylalı kısımlar harikaydı bence. Aşk konusu güzel işleniyor. Elif'in üzerine 'yama' gibi olmuyor geçen 2-3 senedeki gibi, gerçekten duygusal... Özellikle de müzikle birlikte çok çok daha iyi oluyor.

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@WesTxCoasT aga maç olduğu zamanlar diziyi 1 dakka bile yerinden oynatmayarak ne mal olduğunu gösterdi kanal
zaten maçlar bitti artık ne halt yaparlarsa yapsınlar önemli olan maç olduğu zamanlar yapacakları stratejiydi bu konuda atv bile bazen bişeyler yapıyordu
atv yi gündem özel programlarından dolayı vadiyi erken başlatmasından falan sevmezdim kanal d nin de bi farkı yok
tek gerçek show tv gereken değeri show verecektir

bölüm kötü değildi bence hiç sıkılmadım 11 haftadır ara vermiyor vadi aksiyonun az olması son derece normal
ofise bi geçelim başka bişey istemiyorum en çok beklediğim şey o :D

1 aydır bölümler çok iyiydi bu bölüm epey sönük geçti tek zevk aldığım leyla polat sahneleri oldu
aga bunda aralıksız gitmeleride etken dediğim gibi kendi açımdan beğendim ama maç olan haftalardan birinde ara vereceklerdi mutlaka

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
bölüm süper müzikler süper ötesinin ötesi yok böyle bişey yeni çalan fon müziklerine ve türkülere bayıldım bayıldım helal olsun üstadım işinin başına dönmüş yeni türküler fonlar müzikler döktürüyor vallaha

hayatımda vadi müzikleri gibisini dinlemedim dinlememde imkansız telefonumda 400 müzik var 380 i kurtlar vadisi müziği

erdemin hikayesi çok hoşuma gidiyor
leyla polat
erdem ayda
aşkları çok iyiydi
arkadaşlar öyle her bölüm full aksiyonu unutun zaten 11 haftadır ara vermediler

reklamdan sonra polat alemdar şov izleriz heralde lan bide burda bitiyomuş :D
vadi forumdakiler rezalet diyorlar beğenmediler takasım

ben bölümü beğendim güzeldi sıkılmadımda leylaya çok üzüldüm