Kurtlar Vadisi Pusu 251.Bölüm Yorumları

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
@takas burda olurdu Kadir ama oda kayıplarda

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yine müthiş bi bölüm aksiyon sadece başta vardı ama bölümden inanılmaz keyif alıyorum on numara ya :D

komedi arttı vadide herkes espri yapıyor reaskoln adamın dibi zaten :F

karaca ahmet polat alemdar ilişkisinin samimiyeti belli oldu canpolat dedi iş bitti :D

sen seyfonun yeğeni değilmisin
hey gidi hey seyfo dayı nihat nikerel efsanesi nur içinde yatsın mekanı cennet olsun gerçek vadicilerin unutamayacağı efsane

ve tilkiiiiiiiiiiiii

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
bölüm süper gidiyor usta ve karaca ahmet birlikteliği mükemmel olacak

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
replikler muazzam herkes özlü söz söylüyor :D

tilkinin her sözü zaten arşivlik adam 30 saniye gözüküyor 5 baba sözle işi bitiriyor kral adam
herkesin bi derdi var tilkinin polatla raskolnün tilkiyle fehminin cahitle uzar gider :D

eski opfis geri dönüyor en çok buna seviniyorum ustanın oraya cendereyle gireceği anı ayakta izleyeceğim NET :D

bölüm süper gidiyor usta ve karaca ahmet birlikteliği mükemmel olacak
aga kurtlar vadisi tarihinin en zengin oyuncu ve karakter kadrolarından biri sana ciddi söylüyorum her karakterler ayrı dizi çekilir o derece güçlü isimler var

ustada 2 bölümdür espriyle beni baya güldürüyor başta cahite yaptığı espri süperdi :D

hahaha erhan :F:F

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@takas aynen aga ben burda zamanında bazı şeyleri söylediğimde tefe koyulmuştum hala söylüyorum bu yıl ki senaryo son yılların en çarpıcı senaryosu yine dediğin gibi müthiş karekterler ve oyuncular var

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
leyloş kanser mi :(

leyla polat sahneleri çok hoşuma gitmeye başladı o yüzden İnşallah ölmez birbirlerine laf sokmaları güzel oluyo :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Pusat: seni vuran silah Rus malı.
Raskoln: ne yani Raskoln'e Rusya'dan mı ateş ettiler :kiki::kiki::kiki:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas aynen aga ben burda zamanında bazı şeyleri söylediğimde tefe koyulmuştum hala söylüyorum bu yıl ki senaryo son yılların en çarpıcı senaryosu yine dediğin gibi müthiş karekterler ve oyuncular var
aga senaryodan ziyade süper karakterler var tadına doyum olmuyor hiçbirinin
raskoln 2 dakka gözüküyor tadı damakta kalıyor tilki aynı şekil raskoln aynı şekil bizimkiler yine öyle

of of of aşkın olmasa :(

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,527
Puanı
1,061
Bölüm süper !
Eski Vadiyi izleyenler bilir. Ofise bomba koyup patlattıktan sonra Polat 5-6 bölüm başka ofise geçmişti. Ardından ofise girerken ışıklar ardı ardına patlamıştı ben o sahne gibi bir sahne bekliyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
her bölüm silahlar patlayacak değil biz böyle bölümlere de hastayız bunun çeyreği aksiyon çekebilecek adam varsa yapsın görelim biz ne dersek o
zaten ara da vermiyolar hiç ona rağmen bu tempo takdire şayan
@mrt-06 aga ben maça rağmen ciddi bi düşüş olacağını sanmıyorum yine 8 alırız en kötü 7 küsür altı olmaz

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
şu mühendisleri bulunda koruma altına alın artık

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
fragman ve fotofragmandan sonra bölümden hiç beklentim yoktu ama harbiden süper bi bölüm replikler on numara hiç bi sahnede sıkılmadım
ve reklam aferin kanal d bugün iyi strateji izlediler beğendim

neden derseniz şimdi reklama girdiler reklam dönüşü maçın ilk yarısı bitmiş olacak vadiye akacak millet :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
fragman ve fotofragmandan sonra bölümden hiç beklentim yoktu ama harbiden süper bi bölüm replikler on numara hiç bi sahnede sıkılmadım
ve reklam aferin kanal d bugün iyi strateji izlediler beğendim

neden derseniz şimdi reklama girdiler reklam dönüşü maçın ilk yarısı bitmiş olacak vadiye akacak millet :D
inş aga da yarın yine düşük gelecek reytingler bu sezon hak ettiğimşz oranları hiç ama hiç alamadık