Kurtlar Vadisi Pusu 251.Bölüm Yorumları

bu hafta 10.hafta aga vadi için bu bir rekor
bu bir rekordur kaydedin :D

Helal olsun valla @beyazsoy'un dediği gibi aksiyon dizisi çekip yetiştirmek her hafta her yiğidin harcı değil. Bir hafta aksiyon olmasa seyirci hemen şikayet ediyor. :)

Ben o yüzden kötü olan bölümlerde de eleştiri yapmıyorum. Adamlar elinden geleni yapıyorlar daha ne yapsınlar. :)
özellikle son 6-7 bölümdür vadi müthiş gidiyor aga şahsen ben çok memnunum

@sürgünüm aga bende aynı kanaatteyim vadinin senaryosu öyle bir konumda ki çekmeside oldukça zor

@takas aga bölümde aksiyon az olsada bölüm güzel olucaktır bir de bu bölüm gökhan reis yine şov yapacak müzikleriyle başlasada izlesek :D

Her yerde Vadi izleniyor, haberlerini yapmamak bizim üşengeçliğimiz. @-KADİR-

B__FTDBVEAAWH3U.png

Uzun zaman sonra Polat geçen hafta çatışmalarda yer aldı. Bu haftada öyle olacağa benziyor. :)

usta da az değil hani yani :A

agalar efsane ofisimiz yeniden inşa ediliyor bitse de geçsek efsane mekana :Z:Z:Z

Son düzenleme:
3-4 hafta boyunca bölümler aksiyon dolu gecince bu haftanin daha durgun gecmesini bekliyordum nitekim öylede oldu... Ama normal her hafta ayni aksiyonut 120 dakika boyunca tutmalari cok zor

polat hanedan temsilcisi olcak galiba. yarım yamak izliyorum ona göre yorum yapıyorum baştan söylim. :D

Ben de bi 20 DK kadar izledim ama çok durağandı yok o kitabın arasına gül koymuş da yok yarın yemeğe çıkalım da umarım bölümün kalanı da böyle boş geçmez maçta var yoksa yarın ki reytingler dip yapar.

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc