Kurtlar Vadisi Pusu 249.Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -KADİR-
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok güzel bir yorum 😀

Polat= 2 oyuncusu kırmızı kart yemiş 1 0 maglup tribündeki teknik direktör (temsili falan degil)

aga o konuda ben rahatım evde olduğum zaman babam zaten sesi çok açar bi ses veriyor duymamak imkansız :D o yönden takdir ediyorum hep :D

@ABAY_06 aga diyorum ya çok fazla karakter var kimseye sıra gelmiyor o yüzden biraz temizlik şart gibi

yok bi de tartışsaydık aga heralde :D ötesi yok
Sesi çok açıyorsanız bir avantajı daha var bütün apartman Vadi sesiyle inliyordur hatta evdeki sesi kısıp sizin sesinizden dinliyolardır nası olsa yukardan geliyo:F

@china_shangai abi artık geniş bir yorum yaparsın :)

Bölüm bence bu yılın en iyi bölümleri arasındaki yerini aldı çok sağlam bir bölüm yapmışlar özellikle polat ve yüce majeste sahneleri süperdi.

aga o konuda ben rahatım evde olduğum zaman babam zaten sesi çok açar bi ses veriyor duymamak imkansız :D o yönden takdir ediyorum hep :D

@ABAY_06 aga diyorum ya çok fazla karakter var kimseye sıra gelmiyor o yüzden biraz temizlik şart gibi

yok bi de tartışsaydık aga heralde :D ötesi yok
Keşke o rahatlık bende de olsa. Subwoofer'ı bağlayıp yüksek bassla izlerim elimden gelse. :(

Senaryoyu yazanlar yazdıda o mu oynamadı adamı bazı bölümlerde yani çok bölümde 2 dk zor görüyoruz hatta hiç görmüyoruz yan rollerde oynuyan adamlar daha çok görünüyor Tilkiden :(
Adam Vadi'de oynadığı 3 bölümde daha çok şey yapmıştı :D

Kayhan YILDIZOĞLU mükemmel bir seçim oldu gerçekten. Ondan başka bu rol için başka bir Türk oyuncu düşünemiyorum inanılmaz yakıştı gerçekten süper cuk diye oturdu yani mükemmel oldu.

Valla bizim evde herkes izler kendi evimdeyken babam zaten benim gibi kardeşlerimde aynı bizde herkes vadicidir annem bile bizimle izliyor :d

bu arada @papuleoo aga bölüm son reklama girdiği anda youtube kanalında yeni bölüm HD şekilde yükleniyor pana film bu sene internete çok önem veriyor bu da izlenme rekorlarını getiriyor doğal olarak :D

Haydi iyi geceler hepinize hastayım yatacağım, sadece Vadi için gimiştim foruma Allah'a emanet olun.

ya polat şaşmazın 249.bölüm açılmıyor bir baksanıza sizde
açılacakmı

Valla bizim evde herkes izler kendi evimdeyken babam zaten benim gibi kardeşlerimde aynı bizde herkes vadicidir annem bile bizimle izliyor :D

bu arada @papuleoo aga bölüm son reklama girdiği anda youtube kanalında yeni bölüm HD şekilde yükleniyor pana film bu sene internete çok önem veriyor bu da izlenme rekorlarını getiriyor doğal olarak :D
Babam sesi açmayınca anlamaz, sonra bana sorar. :D Koyu Vadici değil babam.

Çok kaliteli bir bölümdü çok sürükleyici geçti beklentilerimin de üzerine çıktı aksiyon böyle devam etmeli senaryo çok güzel gidiyor ama bence şöyle bir eksik var halo dayı gibi deli hikmet gibi ustanın yanında olabilecek destek verecekk bide memati ve kara gibi ustanın çok yakınında olup ona yaşça yakın olan yani genç değil de onun kader arkadaşı olabilecek bir oyuncu diziye dahil olsa bence çok güzel olur ama bu konuda rol için oyuncu seçmek çok zor çok süper bi oyuncu bulmaları lazım benim özellikle bu sezon hissettiğim en büyük eksiklik o yani o bu sezon olmasa bile gelecek sezonlarda olsa çok güzel olur ancak diziye yakışır mı uyum sağlar mı yani memati en başından beri vardı kara 3-4 sezon oynadı hemen ustanın yakını olamadı bir süre geçti sonra oldu çok zor bi iş söylediğim ama gerçekten ben öyle birinin eksikliğini çok hissediyorum :)

Bu bölüm gerçekten dehşetti bizi çok memnun bıraktılar pana yazım grubuna emeği geçen herkese çok teşekkürlerimizi iletiyorum :)

ya polat şaşmazın 249.bölüm açılmıyor bir baksanıza sizde
açılacakmı
açılır açılır resmi youtube kanalında var internetin sorunludur belki abla

@XanTier aga o konuda sıkıntı yok dediğim gibi babam genel olarak yüksek sesle tv izler zaten
malatyada da çok rahatım açarım istediğim gibi :D

@ABAY_06 aga o kadar da değil alta üste ses gitmez ne yaptın sen :D

Çok kaliteli bir bölümdü çok sürükleyici geçti beklentilerimin de üzerine çıktı aksiyon böyle devam etmeli senaryo çok güzel gidiyor ama bence şöyle bir eksik var halo dayı gibi deli hikmet gibi ustanın yanında olabilecek destek verecekk bide memati ve kara gibi ustanın çok yakınında olup ona yaşça yakın olan yani genç değil de onun kader arkadaşı olabilecek bir oyuncu diziye dahil olsa bence çok güzel olur ama bu konuda rol için oyuncu seçmek çok zor çok süper bi oyuncu bulmaları lazım benim özellikle bu sezon hissettiğim en büyük eksiklik o yani o bu sezon olmasa bile gelecek sezonlarda olsa çok güzel olur ancak diziye yakışır mı uyum sağlar mı yani memati en başından beri vardı kara 3-4 sezon oynadı hemen ustanın yakını olamadı bir süre geçti sonra oldu çok zor bi iş söylediğim ama gerçekten ben öyle birinin eksikliğini çok hissediyorum :)

Bu bölüm gerçekten dehşetti bizi çok memnun bıraktılar pana yazım grubuna emeği geçen herkese çok teşekkürlerimizi iletiyorum :)
Ağzına sağlık aga tespitlerin çok yerinde artık polata usta diye seslenilmesini özledik :(

açılır açılır resmi youtube kanalında var internetin sorunludur belki abla

@XanTier aga o konuda sıkıntı yok dediğim gibi babam genel olarak yüksek sesle tv izler zaten
malatyada da çok rahatım açarım istediğim gibi :D

@ABAY_06 aga o kadar da değil alta üste ses gitmez ne yaptın sen :D
Ses yalıtım varsa gitmez :F

Forum İstatistikleri

Konular
171,745
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94