Kurtlar Vadisi Pusu 247.Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@34rcp44 nerde diyecem kesin BJK macını izliyordur
abi bjk maçını izlemiyorum pcnin bulunduğu oda soğuk hep duramıyorum :D ya akifi yine ustaya benzetiyolar busefer senarist değil yönetmen hatalı kardeşim o yürüyüş ustaya özel şöyle bebelere çekmeyin sahneya ula adama üzüldük diyoduk geçen hafta yine şişirmeye başladılar şuana kadar beni sıkan tek yer akif sahneleri onun dışında Raskoln bunu beğendi :D

tilki reyiz sahalarda yok böyle bi bölüm yok

akif ölmese de olur bölüm o kadar müthiş ki akifi bile sevdim :D

yarın 10 reytingi geçemezsek yazıklar olsun adamlar daha ne yapsın ya boktan diziler uçuyor vadi uçamazsa böyle işin ben varya

Baksana mesajı mesajını degissene :(
ya olm işine bak vadi oynuyo beni meşgul etme

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

müthiş müzik müthiş sahne müthiş vadi resmen bayram ediyorum istediğimiz herşey var ya herşey raskoln tilki eski ofis gizem heycan aksiyon kalite senaryo herşey ama herşey

yalnız bölüm cidden çok iyi ya mest oldum adamlar ne istiyorsak yapıyor hepsini istisnasız raskoln döndü sonunda adamım benim adamım :D
tilki reiste coşturuyor

usta ofise dönsün ayakta değil uçarak izleyecem :D

ve yüce majeste

Mesajını degisiyon mu :D degismiyon mu :(?
sen vadi izlediğine eminmisin aga uğraşamam diyorum heycanlı sahneler geliyor

Devre arası oldu açtım Vadi'yi Tilki şow vardı el bombası numarasını yapınca keklik gibi dışarı çıktılar :D

Yüce Majeste'yi sanki Köksal Engür seslendiriyor Kayhan Yıldızoğlunun sesi öyle değil ya :D

böyle bi bölüm olamaz yok arkadaş yok :D @ABAY_06 aga dehşetül vahşet söylim baştan sona izle bırak maçı :D

sinema filmi gibi bi bölüm müziklere baksana hey yavrum hey uçuyor vadi uçuyor bundan sonra feriştahı gelse tutamaz bizi maçı ezip geçecez yarın

bu adamların her bölüm için 2 hafta süresi olsa ne yaparlar bilemiyorum hepimizi kalpten götürürler heralde 5 günde çekilen bu bölüme aklım almıyor işte bunun için tarihin görebileceği en büyük efsane

ve büyük oyuncu AHMET YENİLMEZ vadiye indi heyyyyytt bee