Kurtlar Vadisi Pusu 245.Bölüm Fragmanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@china_shangai abiciğim @sürgünüm de çok belirtiyordu kaçak dizisinden gürkan uygun artık ortada senaryo kalmadı her bölüm 15 20 adam öldürüyoruz sıkılmaya baslamıstım diye açıklama yapmıstı final kararından önce şu açıklamayı necati beydende bekliyorum ben

ortada senaryo falan kalmadı her bölüm 15 20 adam ölmekten başka birşey yok ayoll o onu öldürüyor bu şunu öldürüyor başka birşey yok koskoca vadiyi kaçak dizisine döndürdüler gürkan beyin açıkmaları tam vadinin durumunuda çok iyi özetliyor aslında 🙂🙂🙂

@china_shangai abiciğim @sürgünüm de çok belirtiyordu kaçak dizisinden gürkan uygun artık ortada senaryo kalmadı her bölüm 15 20 adam öldürüyoruz sıkılmaya baslamıstım diye açıklama yapmıstı final kararından önce şu açıklamayı necati beydende bekliyorum ben

ortada senaryo falan kalmadı her bölüm 15 20 adam ölmekten başka birşey yok ayoll o onu öldürüyor bu şunu öldürüyor başka birşey yok koskoca vadiyi kaçak dizisine döndürdüler gürkan beyin açıkmaları tam vadinin durumunuda çok iyi özetliyor aslında 🙂🙂🙂
Kaçak'ta senaryo kalmamıştı. Kim gelirse gelsin daha iyisini yazamazdı. Kaç defa da dile getirmiştim sıkıldığımı ama Kurtlar Vadisi öyle değil. Yeni bir senaryo ekibi güzel bölümler yazabilir. :)

Kaçak'ta senaryo kalmamıştı. Kim gelirse gelsin daha iyisini yazamazdı. Kaç defa da dile getirmiştim sıkıldığımı ama Kurtlar Vadisi öyle değil. Yeni bir senaryo ekibi güzel bölümler yazabilir. :)
dediğin gibi aga ama bu ekiple odediğin olmaz malesef yeni sezonda yeni isimler gelmeli

zaten buraya geçmesi hataydı inşallah tekrar Show Tv ye döner
saçma sapan dizilerin fragmanlarını paso gösteriyolar bu dizilerle vadi aynı kanalda olmamalı bizim tek yuvamız show tv tabi geç kaldık ama olsun geç olsun güç olmasın

yine cahit show yine konsey deli saçması :))) artık konuyu karakterleri değiştirin be kardeşim reytingler dip yapıyor bunlar hala aynı konu ve karakterler üzerinde yoğunlaşıyorlar:D hani polat artık sahalarda olacaktı ,tamam kaza yaptı geçti bitti .bize cahiti akifi seyrettirmeye devam ediyorlar :(:(:( benim pusu ile ilgili bütün ümitlerin yerle bir oldu bundan sonrada düzeleceğine asla inanmıyorum .he ee ne olursa olsun en dipleride oynasa yinede izlemekten asla vazgeçmem orası ayrı:))))))
bence tam anlamıyla iyileşmedi yoksa çatışma sahnelerinde olurdu
sakalı bile tam kesmemiş demekki dikişler bile alınmamış daha
ben düzeleceğine inanıyorum bizim izleyici olarak inanmamız lazım
destek vermemiz lazım

çiğdem yapma allah aşkına ne kaçağı ya gözünü seveyim öyle
yorumlarınız varki kaçak nere vadi nere 12 yıldır dizi devam ediyor
kaçak 2.sezonu bitirememiş kaçakta daha çok adam öldürüyorlar ya
yapma gözünü seveyim ya

Kara Kutu tutacak izlenimi vermiyor, Kanal D ile sezon sonunda bir ayrılıkta gözükebilir.
bence tutacak tam aksine bence o izlenimi veriyor

saçma sapan dizilerin fragmanlarını paso gösteriyolar bu dizilerle vadi aynı kanalda olmamalı bizim tek yuvamız show tv tabi geç kaldık ama olsun geç olsun güç olmasın
aynen vadinin reklamını az gösteriyorlar ya

Bölümün 2 haftalık aradan sonra çıktığı belli, Necati'nin sakalları uzundu kesmiş kirli sakal çıkmış. Fragman bildiğiniz gibi Brandon geri dönüyor onun dışında bir atraksiyonu yok.
allah aşkınıza bölüm izleyin sonra yorum yapalım fragmanda
ne olacağı bile anlaşılmıyor

bence tam anlamıyla iyileşmedi yoksa çatışma sahnelerinde olurdu
sakalı bile tam kesmemiş demekki dikişler bile alınmamış daha
ben düzeleceğine inanıyorum bizim izleyici olarak inanmamız lazım
destek vermemiz lazım

çiğdem yapma allah aşkına ne kaçağı ya gözünü seveyim öyle
yorumlarınız varki kaçak nere vadi nere 12 yıldır dizi devam ediyor
kaçak 2.sezonu bitirememiş kaçakta daha çok adam öldürüyorlar ya
yapma gözünü seveyim ya

bence tutacak tam aksine bence o izlenimi veriyor

aynen vadinin reklamını az gösteriyorlar ya

allah aşkınıza bölüm izleyin sonra yorum yapalım fragmanda
ne olacağı bile anlaşılmıyor
ben şuankı durumdan bahsediyorum cnm cüneytler gittiğinden beridir ortada senaryo diye birşey yok son 2 sezondur böyle ve pana sırarla senarist ekibini değiştirmiyor
değişmediği sürece bu düzelmez cnm tüm vadicielr senaryodan şikayetçi bende onu belirtiyorum ortada senaryo yok bu yazım ekibinin değişmesi gerekiyor 🙂🙂🙂

ben şuankı durumdan bahsediyorum cnm cüneytler gittiğinden beridir ortada senaryo diye birşey yok son 2 sezondur böyle ve pana sırarla senarist ekibini değiştirmiyor
değişmediği sürece bu düzelmez cnm tüm vadicielr senaryodan şikayetçi bende onu belirtiyorum ortada senaryo yok bu yazım ekibinin değişmesi gerekiyor 🙂🙂🙂
senaryo ekibi konusuna katılıyorum iyi bir senarist lazım vadiye
ama bence güzel gidiyor senaryo var niye olmasın ya o kadarda değil

senaryo ekibi konusuna katılıyorum iyi bir senarist lazım vadiye
ama bence güzel gidiyor senaryo var niye olmasın ya o kadarda değil
senaryo yokk derken cnm şunu demek istiyorum eskiden duyduğumuz efsane replikleri uyamıyoruz artık yanı cüneytlerin dönemindeki gibi akılda kalıcı iyi replikler duyamıyoruz çok sıradan konuşmalar var polatın bile iyi replik lafını duyamıyoruz
vadi o replikleriyle sevilen bir dizidir yani vadide 100lerce oyuncu değişti ama hep sevildi son 2 sezondur sevilmemesinin sebebi o replikleri duyamıyoruz gerçi o sözleri cünetler olmadan yazabilen kişiler varmı türkiyede orasıda belli değil ama en azından yazım ekibi bir değişmeli bence 🙂🙂🙂

@vadikızı yorumların tam isabet artık burada vadiyi övmek vadi hakkında olumlu yorum yapmak abes karşılanıyor prim yapmak istiyorsan herşeye bir kulp takıp vadi hakkında sallaman gerekiyor

@vadikızı yorumların tam isabet artık burada vadiyi övmek vadi hakkında olumlu yorum yapmak abes karşılanıyor prim yapmak istiyorsan herşeye bir kulp takıp vadi hakkında sallaman gerekiyor
bunu asla yapmam ben ne düşünüyorsam onu söylerim ben
kimsede buna karışamaz

senaryo yokk derken cnm şunu demek istiyorum eskiden duyduğumuz efsane replikleri uyamıyoruz artık yanı cüneytlerin dönemindeki gibi akılda kalıcı iyi replikler duyamıyoruz çok sıradan konuşmalar var polatın bile iyi replik lafını duyamıyoruz
vadi o replikleriyle sevilen bir dizidir yani vadide 100lerce oyuncu değişti ama hep sevildi son 2 sezondur sevilmemesinin sebebi o replikleri duyamıyoruz gerçi o sözleri cünetler olmadan yazabilen kişiler varmı türkiyede orasıda belli değil ama en azından yazım ekibi bir değişmeli bence 🙂🙂🙂
replikler konusunda katılıyorum aynen ama ben yinede
seviyorum vadimi ya cüneytler olmadan yazan var varda
vadiye gelseler iyi koca türkiyede iyi yazan sadece cüneytler değil cnm

aynen yazım ekibi değişmeli bunu hep söylüyorum ben

bunu asla yapmam ben ne düşünüyorsam onu söylerim ben
kimsede buna karışamaz

replikler konusunda katılıyorum aynen ama ben yinede
seviyorum vadimi ya cüneytler olmadan yazan var varda
vadiye gelseler iyi koca türkiyede iyi yazan sadece cüneytler değil cnm

aynen yazım ekibi değişmeli bunu hep söylüyorum ben
farklı cümleler kuruyoruz ama aynı şeyi söylüyoruz cnm kısaca bende bunu belirtiyorum
tabikide cüneytler dısındada iyi senaristler var ama pana ısrarla 2 yıldır yazım ekibi almıyorlar nekadar daha inat edicekler bekleyip görücez artık 🙂🙂🙂

farklı cümleler kuruyoruz ama aynı şeyi söylüyoruz cnm kısaca bende bunu belirtiyorum
tabikide cüneytler dısındada iyi senaristler var ama pana ısrarla 2 yıldır yazım ekibi almıyorlar nekadar daha inat edicekler bekleyip görücez artık 🙂🙂🙂
aynen cnm
bende bu duruma kızıyorum işte yazım ekibi yetersiz kalıyor
iyi bir senarist lazım vadiye

Doğru konuşanı dokuz köyden kovarlar :))))))) elestirmek prim yapmak olmuş:))))) allahim aklima mukayet ol😉)))

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc