Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Fragmanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 34rcp44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 243. bölüm fragmanı yayınlandı.

Son düzenleme:
kurtlar vadisi başka dizilere benzemez adamın uykusunu kaçırır !

Aga leyla ölmez eğer ölse polat öyle rahat konuşamaz anlaşılan durumu kötü ama bir şey olmaz.
aga birisinin ölmesi lazım ama gerçi vadi bu öldürmez kolay kolay
@34rcp44 ilk defa fragmanı açacaktım nereye açıldığını bilmiyordum geç kaldım :( çok hızlısın
aga valla ben bile geç kalmışım normalde fragman daha önce çıkmış dedim şimdi kesin çoktan açmışlardır sonra bi girdim anaa kimse açmamış :D ama haberim olsaydı açmazdım haftayada sen açarsın dert etme.

aga birisinin ölmesi lazım ama gerçi vadi bu öldürmez kolay kolay

aga valla ben bile geç kalmışım normalde fragman daha önce çıkmış dedim şimdi kesin çoktan açmışlardır sonra bi girdim anaa kimse açmamış :D ama haberim olsaydı açmazdım haftayada sen açarsın dert etme.
Yok aga sen ben fark etmiyor :) bende youtube geçen bölümü izliyordum yanda 243.bölüm yazıyor hiç dikkat etmedim sonra jeton düştü :)

beyler biriniz devreye girsin artık banada favoriüyelik verseler diyorum konuyu açardım ara sıra lazım oluyor açamıyorum :A

bu arada arkadaşlar verdiğim tüyoda doğru çıktı 243 den itibaren bölümler manyak olucak inşallah bunun sinyalleri fragmandan verildi.

agalar bakın dediğimiz gbi senaristlerde durumun farkında bir haftada bahsettiğim tempo artışı olacak anlaşılan @takas tam dediğin gibi polat sagir le tilki yle doğrudan savaşa girişiyor bu da doğrudan heyecanı artıracak :Z:Z

İzlemiyecem heyecanlı olsun bari bölüm kötü ne olacağını bilmeyelim bir nebze heyecanlanırız
aga ne kötü bölümü be ne diyn sen iyi misin tamam böyle düşünüyosanda kendine sakla diğer vadicilerin heyecanını sömürme :X

bu arada arkadaşlar verdiğim tüyoda doğru çıktı 243 den itibaren bölümler manyak olucak inşallah bunun sinyalleri fragmandan verildi.
inş aga beni biliyosun vadiden hep ümitvardım inş beklediğimiz şekilde bölümler izleyecez

fragman güzel bölümün baştan sonra müthiş olması lazım çünkü millet isyanda bu bölüm süper olup diğer bölüm kötü olmayacak akıllı olacaklar bakalım görecez
ama şöyle bişey var polat alemdar artık yorulmuş belli kendine fazla aksiyon yazdırmıyor

fragman güzel bölümün baştan sonra müthiş olması lazım çünkü millet isyanda bu bölüm süper olup diğer bölüm kötü olmayacak akıllı olacaklar bakalım görecez
ama şöyle bişey var polat alemdar artık yorulmuş belli kendine fazla aksiyon yazdırmıyor
aga merak etme bu bölümden itibaren yine daha fazla ön planda olucak onun dışında tabi adamın yaş ilerledi eskisi gibi olmaz.

aga hayırdır bugün canın sıkkın mı seni biraz negatif gördüm iyi misin :X

ustanın duruşu yeter be ,
B7p82CJCcAAWjMA.jpg

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc