Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölüm Yorumları

arkadaş sanki zorla çektiriyolar ulan siz çok şımardınız pana çok artık bu kadar tahammül yeter

1.5 saat geçmiş tilkiyi gösteriyolar
raskoln gibi adam yok :(

ayyy bir defada şu vurulan kgt çocukları geberip gitsinler yaaa bıktım bunlrın vurulup ölmemelerinden ölmeyecekse vurulmasınlar
ayoll alptekin polattan daha çok vurulup ölmemiştir :ppp::ppp::ppp:

gökhan kırdar la oturup konuşsunlar hatta konuşmasınlar emekleri için teşekkür edip yollasınlar gerçekten inanılmaz kötü inanılmaz fıstık gibi cendereyi ne hale getirdi şuraya bak dalga geçiyor bizimle

köşede 500 ün üstünde mükemmel müzik yatıyor üstad bitmişsin üstad

Bize dün bölümü savunanlar nerde @34rcp44 @china_shangai
izlemeden konuşma izle sonra konuş

ooooo sultanahmet süper :D

bu bölüm 20 gün önce çekildi insan bi ilave yapar be 12.yılımız insafsızlar bizim kadar düşünün şu diziyi düşünün

gökhan kırdar la oturup konuşsunlar hatta konuşmasınlar emekleri için teşekkür edip yollasınlar gerçekten inanılmaz kötü inanılmaz fıstık gibi cendereyi ne hale getirdi şuraya bak dalga geçiyor bizimle

köşede 500 ün üstünde mükemmel müzik yatıyor üstad bitmişsin üstad

izlemeden konuşma izle sonra konuş

ooooo sultanahmet süper :D

bu bölüm 20 gün önce çekildi insan bi ilave yapar be 12.yılımız insafsızlar bizim kadar düşünün şu diziyi düşünün
buna cendere demek cendereye haksızlık olur aga bu çok başka birşeydi anlayamadım ben :(

Bomba olayında akif ön planda olursa tvyi kapatır kara para aşk izlerim tahammül sınırını aştılar artık.

biz akife katlanamıyorken birde başımıza baltazar pitbul motorcu çeteleri setter onun eşleri falan çıktı yy hadi akif neysede bu senaristler pitbulda setterda baltazarda ne bulmuslar ayoll her bölüm gözümüze gözümüze sokuyorlar 🙄🙄🙄

buna cendere demek cendereye haksızlık olur aga bu çok başka birşeydi anlayamadım ben :(

Bomba olayında akif ön planda olursa tvyi kapatır kara para aşk izlerim tahammül sınırını aştılar artık.
vadiyi tehdit mi ediyosun zorla izletmiyolar aga kapat git ne izliyosan izle :)

gerekirse küfrederiz ama vadi bizim vadimiz her hafta şöyle olursa böyle yaparım böyle olursa böyle yaparım demenin anlamı yok ya hiç ya hep lütfen :)
işte erhan adamım benim burası kurtlar vadisi!

vadide en sevidğim 2.adam polattan sonra efsanemiz!