Kurtlar Vadisi Pusu 242.Bölüm Yorumları

yav kardeşim orda istanbul mix çal gladio çal çaldığı müziğe bak Allah ım kafayı yedirecek gökhan kırdar bana

bölüm 23.00 te falan biterse büyük isyan çıkacak sen gel 3 hafta ara ver sonra 1 saat bölüm çek yok öyle dava PANAAAAA

Hep dizinin kötü taraflarından bahsetmeyin biraz da olumlu yönlerini ortaya çıkarın. Valla yorum yapılmaz oldu artık.

cendereyi bile şebeğe çevirdin yeter lan yeter bırak git gökhan!

ulan bu nedir ya gül gibi cendere ne hale gelmiş ulan bu müziği yapan adamda nasıl bir kafa var

ulan bu nedir ya gül gibi cendere ne hale gelmiş ulan bu müziği yapan adamda nasıl bir kafa var
aga gökhan kırdarı acilen yollamaları lazım bu ne kepazelik ya adam takmıyor vadiyi işi ne bunun bizim 1000 tane müziğimiz var 1000
cenderenin 30 farklı verisyonu var nerde bunlar nerde nerde

Akif resmen kendi elleriyle Sagir'i bıraktı böyle acemilik yok şimdi gerçek bombayı patlatacaklar :(

Bu arada yeni Cendere çok kötü sanki Dombra'ya benzetmeye çalışmışlar ama yarıda bırakmışlar gibi ne var gül gibi müzikte ya Pana Film yanlış işler yapıyor ve bu vadicilerin canını sıkıyor :(

Agalar ben size diyim bizimkiler Vadiyi bitirmek istiyorlar önce bu bölümlerle milletin Vadi sevgisini yok edip reytingler düşünce Vadiyi bitirecekler. Onlarda biliyor biterse isyan cikacagini

nett şekilde oyuncu kalitesinden kaynaklnıyor sıkıntı son 2 sezondur vadinin oyuncu kalitesi malesef iyi değil ayy bu rol verilen oyunculara istediğin senaryoyu ver baltazarın pitbulun settar ve eşşlerinin olduğu oyuncu kadrosuna istediğins enaryoyu ver eski tadı alamayız asla
mete aymarı işe yaramaz hakkıyı fehmiyi can denen adamı hiç saymıyorum bile bu oyuncu kadrosuna inanamıyorum akif zaten başlı başına bela :F:F:F

Akif resmen kendi elleriyle Sagir'i bıraktı böyle acemilik yok şimdi gerçek bombayı patlatacaklar :(

Bu arada yeni Cendere çok kötü sanki Dombra'ya benzetmeye çalışmışlar ama yarıda bırakmışlar gibi ne var gül gibi müzikte ya Pana Film yanlış işler yapıyor ve bu vadicilerin canını sıkıyor :(
aga bu sezona kadar açık ara en iyi dizi müzikçisi olan gökhan abi bu yıl resmen fiyasko vadinin en kötü yanı şuan da malesef bunu bir gün söyleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi

3 haftadır bekliyoruz 3 eğer 23.00 te falan biterse bildiğin bütün küfürleri edecem bu mübarek gecede!
Sürekli eleştiriden hoşlanmıyorum ben. Bizimde tadımız kaçıyor burda. Herşeyi yazmak zorunda değilsiniz. Bu dizi yarın yine 10 reyting alacak hangi dizi alıyor. :)

Oha saat 22:45'te son reklama girdi yazıklar olsun be 12.yıl dedik ortaya çıkan malzemeye bak!!!!!