Kurtlar Vadisi Oyuncusu İntihar Etti

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın kız kardeşi rolüyle dikkat çeken Gaye Gürsel rol gereği intihar etti.

Meleklerin Mucizesi filminde başrol oynayan yıldız oyuncu rol gereği kendini köprüden atarak intihar etti.

Galata köprüsünde gerçekleştirilen çekimlerde dublör kullanmak istemeyen Gaye Gürsel 15 metre yüksekten atladı.Vatandaşların olayı gerçek sanması çevrede büyük heycan yarattı.

Gaye Gürsel;
Hiç çekinmeden köprüden atlayan Gürsel 'O kadar yüksekten nasıl atladığıma ben bile şaşırdım. Tek hatırladığım su çok soğuktu. Ama intihar sahnesinin gerçekçi olması gerekiyordu, rolümün gereğini yaptım' dedi.

Meleklerin Mucizesi filminde Melek karakterini canlandıran Gürsel 4 Nisan'da izleyenleriyle buluşacak.

14237_5932_16032014170118.jpg

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bu nası başlık? Raskoln bunu beğenmedi :bağır:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başlık kötü bir kere, bir an için gerçekten biri intihar etti sandım. Daha sonra konuya girdiğimde, Safiye karakterinin sonu geldiğini ve Gaye Gürsel'in diziden çıktığını düşündüm. Daha sonra içeriği okuyunca gerçek ortaya çıktı. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
helal olsun gayeciğime çoğu erkek oyuncunun yapamadığı birşeye cesaret etmiş
gürkan bey aynı cesareti gösteremedi kaçak dizisinde ertanla birlikte balkondan atlama sahneleri vardı ve dübloru oadar belli oluyorduki :kiki::kiki: birde gayeye bakın işte bizim farkımız bizim gözümüz yeri gelince erkeklerden daha kara oluyor :Z:Z

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
helal olsun gayeciğime çoğu erkek oyuncunun yapamadığı birşeye cesaret etmiş
gürkan bey aynı cesareti gösteremedi kaçak dizisinde ertanla birlikte balkondan atlama sahneleri vardı ve dübloru oadar belli oluyorduki :kiki::kiki: birde gayeye bakın işte bizim farkımız bizim gözümüz yeri gelince erkeklerden daha kara oluyor :Z:Z
Zeten Gaye kadar güzel dublörünü bulamazlardı.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende gençliğimde @destere gibi hergeleydim.:) Ama şimdi yaşım gereği yazamıyorum fazla :) Aslında kasmamam gerekiyor ama bazende üyeler asker arkadaşıymışız gibi başlıyorlar geyik muhabbetine,araya mesafe koymak gerekli.:)

sayın forumtaş yetkilileri, sürgünüm bana hergele dedi.... banlayın 8 ay :)))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende gençliğimde @destere gibi hergeleydim.:) Ama şimdi yaşım gereği yazamıyorum fazla :) Aslında kasmamam gerekiyor ama bazende üyeler asker arkadaşıymışız gibi başlıyorlar geyik muhabbetine,araya mesafe koymak gerekli.:)
yaş olarak saygı görmek istemeni anlıyorum cnm ama bir karadenizlinin böyle takıntısı olmaması lazım biz her zaman sıcak kanlılığımızı cana yakın oluşumuzu korumamız lazım yani çok sık şekilde ciddiyet yakışmıyor bize oyüzden butür şeylere takılma bence :-):-):-)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yaş olarak saygı görmek istemeni anlıyorum cnm ama bir karadenizlinin böyle takıntısı olmaması lazım biz her zaman sıcak kanlılığımızı cana yakın oluşumuzu korumamız lazım yani çok sık şekilde ciddiyet yakışmıyor bize oyüzden butür şeylere takılma bence :-):-):-)
Samimi olduğum insanların yanında kendimi rahat hissederim öyle takıntılarım yoktur.Kendimle dalga geçebilecek özgüvenede sahibim ama bunu bazen kötüye kullananlar oluyor.:)
@xemrexxx mesela bir keresinde yaşının olgunluğunda davranmıyorsun dedi bana.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Samimi olduğum insanların yanında kendimi rahat hissederim öyle takıntılarım yoktur.Kendimle dalga geçebilecek özgüvenede sahibim ama bunu bazen kötüye kullananlar oluyor.:)
ayol onun dediklerine ne bakıyorsun sen rahatsı ettiği zaman seni bana söylede oklavayı geçireyim kafasına :kiki::kiki:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,865
Puanı
1,061

ayol onun dediklerine ne bakıyorsun sen rahatsı ettiği zaman seni bana söylede oklavayı geçireyim kafasına :kiki::kiki:
dedikodumu yapmayın lo :F