Kurtlar Vadisi 13.Sezon Finali (263.Bölüm) Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
buna katılmamak mümkün değil abdül ve memati karizmasında polat ın yanına bir dost gerçekten güzel olur zaten ihtiyaçta var bugün ne diyorsun tilki yi avlarmı usta
Aga bence tilki mevzusu seneyi bulacaktır. Çünkü tilki poyraz gibi sıradan düşünmüyor her yaptığını planlı olarak yaptığı için bu adamı bur bölümde öldüreceklerini zannetmiyorum.

Sende tüyo falan yok mu aga?

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Aga bence tilki mevzusu seneyi bulacaktır. Çünkü tilki poyraz gibi sıradan düşünmüyor her yaptığını planlı olarak yaptığı için bu adamı bur bölümde öldüreceklerini zannetmiyorum.

Sende tüyo falan yok mu aga?
aga kesin olarak tilki nin ölmeyeceğini biliyorum daha önce konusu açılan tüyolarıda duydum onlardanda çıkacak olanlar vardır
bir de tahminim var şu yüce majestenin asası vardı onunla ilgili bir gelişme olabilir ve yine %100 tapınakçılar ın polat alemdar a karşı bir hamlesi bir şekilde olacaktır

haa şu söylediklerimin fragmanla alakası yok ama inş yanılmayız

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga kesin olarak tilki nin ölmeyeceğini biliyorum daha önce konusu açılan tüyolarıda uydum onlarda çıkacak olanlar vardır
bir de tahminim var şu yüce majestenin asası vardı onunla ilgili bir gelişme olacak ve yine %100 tapınakçılar ın polat alemdar a karşı bir hamlesi bir şekilde olacaktır
Bende artık tapınakçılardan hamle bekliyordum. Bakalım dediğin gibi asada bir şeyler var ama ne. Belki de içinde gizli belgeler çıkar.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Bende artık tapınakçılardan hamle bekliyordum. Bakalım dediğin gibi asada bir şeyler var ama ne. Belki de içinde gizli belgeler çıkar.
aga illaki sezon finalinde gizemli merak uyandıran olay veya olaylar olacaktır bu güzel sezona yakışacak bir sezon finalinin olmasını bekliyorum

@Master.1000 aga seninde güncel bölüm yorumunu duymak istiyoruz ona göre :-)

Son düzenleme:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
11406792_10205816805432084_9036155193773815495_n.jpg

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
EsSelamun Aleyküm sevgili Vadici kardeşlerim

bugün müthiş müthiş bi bölüm olacağına kimse inanmıyor olabilir ama geçen sene de çok harika bir bölüm bekleyip inanılmaz hayal kırıklığına uğramıştık hatırlarsanız ben diyorum ki sezon finali baya uzun olacaktır 12 ye doğru bitecektir ve asıl bomba olayları göstermediler veya göstermek istemediler diye düşünüyorum
geçen yılki sezon finali gibi bi fiyasko olmaması en büyük dileğimiz. geçen seneki sezon finali benim vadi tarihinde yaşadığım en büyük hayal kırıklığıydı ve vadinin en kötü sezon finaliydi daha doğrusu tek çünkü vadi adamı madam yapar :D

seçim sonrası yaşanan büyük moral bozukluğunu İnşallah ufakta olsa bugün atarız
erken seçim İSTİYORUZ

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iyisiyle kötüsüyle hep beraber bir sezonu daha sizlerle geçirmekten dolayı çok mutluyum bir çoğunuzla geçen sezonuda birlikte izleyip bitirmiştikk zaten vadi konusu 50 sayfada iken aranıza katılmıştım bin sayfayıda birlikte aştığımız içinde mutluyum bu sezon aramıza yeni katılan arkadaşlarla iyi kötü bu sezonu izlemekten yorumlamaktanda mutluyum etkinliklerimle renk katmayada çalıstım haftanın sahnesi ve favori oyuncu gibi büyük bir etkinlikle hiçbir vadi formunda olmamış bir şeye yine birlikte imza attık :bhr:
kötü bir sezon geçirmiş olabiliriz belki sezon finalide kötü olur ama birlikte yorumlaşmamız hatta tartışmalarımız bile önemli olan onlar dizi biter biz yine konusmaya devam ederiz önemli olan o;);)
başta @china_shangai abişkom ve değerli yorumlarınızı esirgemeyen sizlere teşekkürler:bhr: yazın burda olurmuyum bilmiyorum ama yeni sezonda görüşürüz keyifli izlemeler güzel bir sezon finali dileğiyle :love1:
@Polat Şaşmaz @vadikızı @china_shangai @Maskeli Fedai @34rcp44 @Yasin93 @sürgünüm @batuhankaralar @Master.1000
@Amoureux @papuleoo @ABAY_06 @EFE UYSAL @legolas9900 @nberkayozer @WesTxCoasT @sürgünüm

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@takas sen yine kayıplarda mısın bugün :d:

Bir Sezonun Daha Sonuna Geldik...
[HASHTAG]#KurtlarVadisiPusuSezonFinali[/HASHTAG]

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga onun gibi bir oyuncu şu anki vadide olması gereken belki de en gerekli oyuncu :) zaten seneye nasıl bir konsept olacağı belli değil en azından polatın yanında abdül olmasa da onun gibi bir adam kesinlikle gerekli.
aga abdül olmasa da onun gibi bi adam demişsin de öyle biri mi var :D Abdülhey Çoban bir Kurtlar Vadisi efsanesidir yerine dünyanın en kral oyuncusu transfer edilse bile bizim için onun yerini tutamaz dolduramaz
o yüzden ne yapsınlar etsinler artık abdülü geri döndürsünler yeni karakter falan istemiyoruz bu saatten sonra polatın yanına

ben hazırımda asist yapıyorum gol atan yok ee banada asist yapan yok eee nasıl çoşacaz :d:
hadi aga coşturalım ikimiz :D tilki ölür mü sence

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga abdül olmasa da onun gibi bi adam demişsin de öyle biri mi var :D Abdülhey Çoban bir Kurtlar Vadisi efsanesidir yerine dünyanın en kral oyuncusu transfer edilse bile bizim için onun yerini tutamaz dolduramaz
o yüzden ne yapsınlar etsinler artık abdülü geri döndürsünler yeni karakter falan istemiyoruz bu saatten sonra polatın yanına

hadi aga coşturalım ikimiz :D tilki ölür mü sence
aga net bilgi veriyorum tilki ölmüyor :-)

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,509
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz aga net olarak söylememi istersen sana vadi konusunda hiç katılmıyorum sürekli senaristlere bana göre gereksiz yere eleştilerde bulunuyorsun olmuyor böyle :A
Vadiden sıkılmış olabilirim belki de bu yaz tatilinde buyuk ara vermek gerek ama yapamam

[HASHTAG]#KurtlarVadisiSezonFinali[/HASHTAG]

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hale bak kırmızı çizgileri varmış

Erdoğan un yetkileri kisutlanacak
Ak Saray kapatilacak
Erdoğan gerekirse yüce divana gönderilecek
Bakanlar hakkında dava açılacak