NOW Kurşun - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
2. bölüm de iyiydi. İzlenilebilirliğini koruyor dizi........
.......
. Çekimler zaten kaliteli. Olmuş olmuş, bu iş olmuş.
Her biten dizi sonrası TV'den dizi izlenmez diyen sen değilmiydin? :eek:
Zehirli ok gelmiş meğerse. Taman bu dizide gün gelecek pat diye bitecek :A Kuzgun'u da yemiştin :T: @Sherlock
Keşke yanılsaydım :A
@MEnes e yazmıştım bu yorumu. Bitmesine sebep olan o. Hangi diziyi TV'den izliyorsa, bilinki final kapıda :eek: @Sherlock @MasacRE @xBUGRAx @Aserat @serhatt @alperuz @batuhankaralar @S.G.A.T.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
@MEnes yoldaşımın izlediği dizilerden uzak durmak lazım :A Ferhat ile Şirin'e de bakacak sanırım. O yüzden @xBUGRAx e şimdiden geçmiş olsun diyelim o dizinin de ömrü fazla olmaz :A
O dizinin senaryosu vs çok kilişe. Aklıma geldi o dizi. Cansu'dan dolayı bakar diye düşündüm. Baksın baksın. Hem daha erken final yapar hiç olmazsa :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O dizinin senaryosu vs çok kilişe. Aklıma geldi o dizi. Cansu'dan dolayı bakar diye düşündüm. Baksın baksın. Hem daha erken final yapar hiç olmazsa :A
Diğer bütün dizilerimiz çok orijinal de sanki bir bu klişe :A Erken bitse ne olacak sanki, yerine ne gelecek :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Diğer bütün dizilerimiz çok orijinal de sanki bir bu klişe :A Erken bitse ne olacak sanki, yerine ne gelecek :A
ama bu fazla klişe geldi bana :A
Ben sadece bir oyuncudan dolayı diziyi izlemeden savunup kaliteli olacak diyenlere gıcık kapıyorum ve buyüzden de böyle işler tutsun istemiyorum :A Tv izlemiyorum doğru düzgün, mis :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ama bu fazla klişe geldi bana :A
Ben sadece bir oyuncudan dolayı diziyi izlemeden savunup kaliteli olacak diyenlere gıcık kapıyorum ve buyüzden de böyle işler tutsun istemiyorum :A Tv izlemiyorum doğru düzgün, mis :A
Herkesin derdi farklı. Kimi Cansu Dere için izler kimi Tolga Sarıtaş için kimi de FOX'ta yayınlandığı için. Sebep çok yani :A Dizi beğenilmezse hiçbir oyuncu kurtarmıyor zaten, sadece merak için bakılıyor işte :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Keşke yanılsaydım :A
@MEnes e yazmıştım bu yorumu. Bitmesine sebep olan o. Hangi diziyi TV'den izliyorsa, bilinki final kapıda :eek: @Sherlock @MasacRE @xBUGRAx @Aserat @serhatt @alperuz @batuhankaralar @S.G.A.T.
Ben kaliteyi arayan masum bir izleyiciyim. Kaliteli bir iş izliyorum diye seyirci de bunu izlemiyor diye dizi bitiyorsa ben ne yapayım... :A Seyirci ve klişe lobisi utansın, benlik hiiiiç bir şey yok... :A
@MEnes yoldaşımın izlediği dizilerden uzak durmak lazım :A Ferhat ile Şirin'e de bakacak sanırım. O yüzden @xBUGRAx e şimdiden geçmiş olsun diyelim o dizinin de ömrü fazla olmaz :A
Umrumda değil yoldaşım, reyting beni alakadar etmiyor. Eğer dizi hoşuma gitmişse ve senaryosu belirli standartların üzerindeyse izlerim. Biterse bitsin çok da mesele değil. :A
Ben de tam bunu diyecektim. :A @MEnes bu akşam 20.00'de FOX'a bekliyoruz Cansu'yu kaçırmak olmaz. :Z :A
Tv'den izleyeceğimi sanmıyorum belki yarın internetten bakarım... :A Ama final yapar mı orasını bilemem, izleyip anlarız bunu... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Diziyi izlemeden klişe olduğunu nasıl anladınız Dosi hanım? :A Sizin memlekette erken mi yayına giriyor bizim diziler... :A

• Güldürdün

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
  • Güldürdün