Kullanıcı Adı - Tavsiye & Tartışma Konusu

Her zamanki halim. Hatta eskiden çok daha fena belli ederdim hünerlerimi :A
Aslında böyle mesajsız yıllarca girilmeyen hesapları yok etmek gerekir :A bir ara bazingaya çıtlatayım :A

Şey eski Dosi (dosimosi) yönetici değilkende böyleydi :bhr: hatta bir keresinde yönetimde olmamama rağmen bir detay yakalayıp olayı çözmelerine vesile olmuştum :A
Durumlara ve kişilere göre Tehlikeli olma durumum olabilir :A yani şimdi kendim hakkımda çok yazmaya başladım. Burda frenleyeyim :A
Haftanın enlerinde nickin çıkmamıştı. Buydu dimi olay? :A

Ben bunu unutmuşum :A Kime haber etmiştin peki? :A
Sen yoktun çünkü :A
O zamanların yöneticileri. Eneslereydi galiba. Ozan’a da yazmışlığım olmuştu.

Hatta bir başlıktan raporun içeriğini tahmin edip çözmüştüm :A senden korkulur denmişti bana yine :A

Bu nasıl bir dedektifliktir ben isimlendiremedim 😱 😱 😱

@Bully @12.Adam bizim süpermod baya bir level atlamıṣ yahu :D

Bu elemanı rapor edip forumdan sildirmek gerek :A
Bu büyüklükle başa çıkılamaz. :A @Dosi
Forumu zaten mikasa hanım çeviriyor. Sayın admin teftişte.Salmış gibi, :A Diğer yöneticilerde ona ayak uyduruyor. Uyduramayanın vay haline.
Dm kutumdaki 2 kişinin mesajlarını geri getirmeyi başarırsa heykelini dikeceğim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Bu büyüklükle başa çıkılamaz. :A @Dosi
Forumu zaten mikasa hanım çeviriyor. Sayın admin teftişte.Salmış gibi, :A Diğer yöneticilerde ona ayak uyduruyor. Uyduramayanın vay haline.
Dm kutumdaki 2 kişinin mesajlarını geri getirmeyi başarırsa heykelini dikeceğim. :Z

Hangi 2 kiṣi o? :A özelse DM atabilirsin :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Ben asla dokunmadım ara ara maziyi anarım. Sayın admin dedi siliniyormuş. :(

Doğrudur. Zamanla yazıṣmayınca, forumun hafızasını boṣuna iṣgal etmemek için siliniyordur. :T:
Şey… övünmek gibi olmasında Dm’de mesajların silinmesi sebebide benim :A
Limit 1 sene olsun istemiştim ama biraz daha uzun tutuldu. Bunada şükür :A

Geçmiş tozdur üfle gitsin.
Geçmişe takılan geleceği yaşayamaz.
Yüklerden kurtulmak için silinmesi en doğrusu.

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi
E yani bir yere kayıt oluyordur elbet bu mesajlar yorumlar. Nasıl mağazalarda kamera kayıtları bir kere saklanıyorsa o da öyle. :D kayıt etmek, saklamak çağımızda çok para. :D
Paragrafın son cümlesi anlam bütünlüğünü bozdu, neyse eğer kayıt ediyorsa o kayıtlar çıkmalı veya link atsın ben kendim bulmaya çalışayım. :A
------

Şey… övünmek gibi olmasında Dm’de mesajların silinmesi sebebide benim :A
Limit 1 sene olsun istemiştim ama biraz daha uzun tutuldu. Bunada şükür :A

Geçmiş tozdur üfle gitsin.
Geçmişe takılan geleceği yaşayamaz.
Yüklerden kurtulmak için silinmesi en doğrusu.
Hayır, olamazzzzz bunu da mı be Kicktipp şifrem ve hesabım nerede o zaman? 😭😢😢😢😭

Paragrafın son cümlesi anlam bütünlüğünü bozdu, neyse eğer kayıt ediyorsa o kayıtlar çıkmalı veya link atsın ben kendim bulmaya çalışayım. :A
------

Hayır, olamazzzzz bunu da mı be Kicktipp şifrem ve hesabım nerede o zaman? 😭😢😢😢😭
Kicktipp şifren ve hesabın ne alaka? :A
TW, Instagram hatta Whatsapp yolu kendine yollamak varken ne işin var forumda :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,712
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94