Korona Bir Dizi-Film Karakteri Olsa?

Turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
15,876
11,499
860
Dünyadan
Zaten Bihter'e yıkmadım ben en büyük suçluyu Behlül olarak görüyorum ama Nihal'e sinsi demek çok saçma geliyor bana. Kızın yanlışları vardı elbette ama saftı ve dolduruşlara geldi yani sadece bunu diyorum. Umut'un özellikle biliyor ama bilmiyormuş gibi yapıyordu demesine itafen söyledim yoksa Nihal'de, Bihter'de, Aşk-ı Memnu'da umrumda değil. :F @sokak sanati
Deniz hanıma yaptıklarına bakılırsa aslında sinsi ha sen illa sinsi değil diyorsan o zaman ona nankörlük diyebiliriz Deniz hanımın yaptıkları karşısında ona yaptıklarının başka açıklaması yok. Nihal nankörlük yaptı :A

• Beğendim
Reactions: blacklion

blacklion

Aktif Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,082
390
Deniz hanıma yaptıklarına bakılırsa aslında sinsi ha sen illa sinsi değil diyorsan o zaman ona nankörlük diyebiliriz Deniz hanımın yaptıkları karşısında ona yaptıklarının başka açıklaması yok. Nihal nankörlük yaptı :A
Evet nankörlük daha doğru bi kavram oldu ama dediğim gibi o olayda tek suçlu Nihal değildi, bana göre dolduranlar daha suçlu. :A Yeter daa artık dizi biteli 10 yıl olmuş biz hala Deniz'in kovuluşunu konuşuyoruz. :F

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
15,876
11,499
860
Dünyadan
Evet nankörlük daha doğru bi kavram oldu ama dediğim gibi o olayda tek suçlu Nihal değildi, bana göre dolduranlar daha suçlu. :A Yeter daa artık dizi biteli 10 yıl olmuş biz hala Deniz'in kovuluşunu konuşuyoruz. :F
Bugün dizinin tekrarını bakındım aslında ilk bölümler çok değişik hissettim sanki ilk defa izliyordum diziyi. Nihal ile Beşirin sahneleri çok iyidi.Nihali seviyordum ama Deniz hanıma yaptıklarından sonra sinir etti.ben dolduruşa geldi diye Nihalin hatasını orada yok sayamam.Nihal suçlu :A
Bu arada iyi diziydi aslında

• Güldürdün
Reactions: blacklion

blacklion

Aktif Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,082
390
Düğün gününde bile Behlül'ü kaybetmemek için inanmadı arsız.:A
Bihter'in her hangi başka biriyle ilişki olsaydı hemen car car öterdi. Behlül'ü kaybetmemek için sustu:A
Neyse daha fazla konuşmayacağım canısı. Bir dizi alt tarafı herkes her şeye inanmakta özgür. Ben sadece kendi fikrimi beyan ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati