Korona Bir Dizi-Film Karakteri Olsa?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kesinlikle Nihal olurdu. Allahım nasıl mızmız? Nasıl Kezban:(

Sonuda benzer inşallah.:A @Silinmiş Üye kararımı verdim:A

images.jpeg

• Güldürdün
Reactions: blacklion

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nihal'in bir sinsiliği, kezbanlığı ve koca deliliği yoktu ki. Aşıktı, saftı ve olduğu gibiydi. Sinsi olan, bişey(ne olduğunu söylemeyeyim :A) delisi olan Bihter'di. :F Sırf delisi olduğu seyi kaybetmemek için de intihar etti o kadar da bencil bir karakter ki kendinin sevilmemesini hazmedemiyor ve vazgeçilmez sanıldığı için egosuna yediremeyip intihar ediyor. :A

Bu çok ağır oldu. Bihter benim hassas karnım. Ona bunları deme.:T:

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Severim Bihter'i, queen kendisi ama Nihal'i eziklemeye gerek yok. Kızın hiçbir şeyden haberi bile yoktu ne sinsiliği olabilir. :F Ağır şeyleri bile kaldıramadığı için bayılan bir karakterdi haliyle bu Nihal'e gereksiz yüklenilmesini anlamıyorum ben. :A

Kocam diye diye gözü kör oldu. Ne meraklıymış Behlüle. Nihal her şeyi biliyordu sırf Behlül'ü bırakmamak için bilmiyor gibi davrandı. Kendini saf gösterip, acındırdı.:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Kocam diye diye gözü kör oldu. Ne meraklıymış Behlüle. Nihal her şeyi biliyordu sırf Behlül'ü bırakmamak için bilmiyor gibi davrandı. Kendini saf gösterip, acındırdı.:A
Dizinin tüm bölümleri Bi yana finalde ayrı gıcıktı kına gecesinde oynayışı çok itici :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Severim Bihter'i, queen kendisi ama Nihal'i eziklemeye gerek yok. Kızın hiçbir şeyden haberi bile yoktu ne sinsiliği olabilir. :F Ağır şeyleri bile kaldıramadığı için bayılan bir karakterdi haliyle bu Nihal'e gereksiz yüklenilmesini anlamıyorum ben. :A
Sinsiliğinin ispatı deniz hanım onu o kadar seviyordu ama o evden kovdu al sana sinsilik :A @sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu dediğine kendin inanıyorsan bir şey demiyorum Umudum. :F Her seyi biliyordu, bilmiyormuş gibi yapıyordu diyorsun o zaman o meşhur final sahnesini tekrar tekrar izle ve anla. Kızın aklına bile gelmiyor Bihter ve Behlül'ün birlikte olabileceği son ana kadar ki Bihter neyi itiraf edecek diye bile sorabiliyor. :F Nihal itici gelebilir karakter olarak ama o da ana çift Bihter Behlül olduğundan sanki kavuşamamalarının önünde engel gibi göründüğü için ama bence itici bir karakter değildi iyi niyetli saf bir karakterdi, Bihter-Behlül'cüler tamamen suçlu aradılar ve suçu ona attılar ama halbuki suçlu burada Behlül gibi şerefsizdir. Yalanlarıyla kendisini bile kandırdı. :A

Nihal öyle bir Behlül kompleksine girmiş ki inanmıyor ama farkına varıyor bazı şeylerin. 74. Bölüm final sahnesinde nasıl gözlerini pörtlete pörtlete bakıyor Behlül ve Bihter'e. Koca manyağı olduğu için öyle davranıyor.:A Behlül tam bir pislikti zaten. Bihter'i kullandı kullandı attı. Olan Bihter'ime oldu.:T

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sinsi demek arkadan iş çevirmek demek. Bu kızın oyun, entrika yapmışlığı yok ki sinsi olsun. Deniz'i kovması hataydı ben Nihal dört dörtlük bir karakter demiyorum ki. Ama o olayda da esas suçlu Bihter ve Firdevs ona bakarsan kızı doldurdular ve Behlülle arasını bozmak için uğraştırdığını düşündürdüler Deniz Hanım'ı. :F
Nihal'i bende aslında seviyordum ta deniz hanıma haksızlık yapana kadar.ha diyeceksin dolduruşa geldi geç o işi bence orda yaptığı onun hatasıydı :A Nihal mağdura yatıyordu çoğu zaman :A Bihter hikayede aslında en masumuydu son bölümde fazlasıyla ispatlanmıştır..

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bihter'in lafına anlam veremiyor sadece ne var bunda? :F Son bölümlere doğru Bihter histerikleşiyor ve devamlı imalı konuşuyordu. Kız ne diyor bu gene diye bakmış. :A

Sen ne izlediğini anlamıyorsun. Nihal fanı mısın sen :( Orada Firdevs'e bakıyor. Firdevs'in bu ikisinin imalı bakışlarına bakıyor. İmalı bakışlardan Bihter ile Behlül'ün koruda yuvarlandığını anlıyor ama bir sonra ki sahnede ne oluyor. Behlül Nihal'e bana güvenmiyorsan bitsin diyor. Nihal'de Koca delisi olduğu için hayır öyle demek istemedim falan diyor. Hemen saflığa yatıyor. Sinsi:A

• Güldürdün