'Kirli Sepeti' Kadrosuna 6 Sürpriz Oyuncu! | NOW

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,464
Puanı
1,061
1500x500

NOW'un sevilen dizisi Kirli Sepeti'nin yeni kadrosu netleşiyor.

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun'un paylaştığı yapımın 2. sezon kadrosuna Pelin Karahan (Meyra Karabey), Emre Karayel (Meyra'nın eşi Yiğit Karabey), Yusuf Çim (Yiğit'in kardeşi Mert Karabey), Özge Özder (Meyra'nın arkadaşı Jülide), Ayça Erturan (Meyra'nın arkadaşı Süheyla) ve Tugay Mercan (Süheyla'nın eşi Arif) dahil oldu.

Songül, Hayriye ve Medine'nin yeni bir sitedeki hikayesini konu alacak dizinin 8 Eylül Pazar akşamı sezonu açması planlanıyor.

Kaynak: İşçi Haber

WhatsApp-Image-2024-08-05-at-20.41.13-850x850.jpeg

IMG-20240807-WA0013-850x1133.jpg

• Beğendim
Reactions: Dante and Angelica
Güzel kadro kuruluyor bu kadarını beklemiyordum. Pelin Karahan ve Yusuf Çim yetenek açısından ortalama isimler (yine de sırıtmazlar) ama diğer 4 oyuncu çok iyi. Üstelik gelecek birkaç isim daha var gibi görünüyor. :Z Umarım yeni oyuncuların sinerjisi tutar, senaryo bozmaz da son dakikada gelen devam kararının hakkını verecek reytinglerle yola devam eder.

Güzel kadro kuruluyor bu kadarını beklemiyordum. Üstelik daha gelecek birkaç isim daha var gibi görünüyor. :Z Umarım yeni oyuncuların sinerjisi tutar, senaryo da tadını korur da reytinglerde güzel sonuçlar alır.
O Biraz zor gibi. Zaten final yapacakken kanal yeni sezon onayı verdi. Eylülün sonunda fişini çeker.

O Biraz zor gibi. Zaten final yapacakken kanal yeni sezon onayı verdi. Eylülün sonunda fişini çeker.
Dizi başlamadan, reytingler çıkmadan söylenecek her şey tahmin düzeyinde kalır o yüzden kesin konuşmanın şimdilik herhangi bir mantığı yok sen de papağan gibi aynı şeyleri tekrar etmeyi bırak.

• Beğendim
  • Sinir Bozucu
Reactions: Gizmen and ahmetbey
Dizi başlamadan, reytingler çıkmadan söylenecek her şey tahmin düzeyinde kalır o yüzden kesin konuşmanın şimdilik herhangi bir mantığı yok sen de papağan gibi aynı şeyleri tekrar etmeyi bırak.
Zaten sende benden iyi biliyorsun final yapacağını gelmişsin papağan gibi tekrar etme diyorsun. Gözünün önünü gör bir. Biteceğini herkes biliyor.

Hayırlı olsun müneccimliğe başlamışsın anladığım kadarıyla. :):)
Ya bu işin müneccimliğinen alakası yok. Resmen kadro bitti izleyici gitti hesabı yeni sezonda hiç şansı yok.ilk kıyım kirli sepeti ve yabani olacak. Sevdiğin dizi diye bu kadar savunmana gerek yok yani. Gerçekleri gör bir

Ya bu işin müneccimliğinen alakası yok. Resmen kadro bitti izleyici gitti hesabı yeni sezonda hiç şansı yok.ilk kıyım kirli sepeti ve yabani olacak. Sevdiğin dizi diye bu kadar savunmana gerek yok yani. Gerçekleri gör bir
Kadrosunun büyük kısmını değiştirip yoluna sorunsuz devam edebilen diziler de var mesela Yasak Elma. :) Devam ederse eder, final yaparsa yapar ikisi de gayet normal ama KENDİ TAHMİNİNİ "herkes biliyor" gibi cümlelerle yontmaya çalışman gülünç. "Ben öyle düşünüyorum" de geç niye bana salça oluyorsun?

Kadrosunun büyük kısmını değiştirip yoluna sorunsuz devam edebilen diziler de var mesela Yasak Elma. :) Devam ederse eder, final yaparsa yapar ikisi de gayet normal ama KENDİ TAHMİNİNİ "herkes biliyor" gibi cümlelerle yontmaya çalışman gülünç. "Ben öyle düşünüyorum" de geç niye bana salça oluyorsun?
Bu diziyi Yasak Elma ile aynı kefeye koymana gerçekten hayret ediyorum.:F
Ben sana salça olmuyorum olmayacak duaya amin denmez.

Bu diziyi Yasak Elma ile aynı kefeye koymana gerçekten hayret ediyorum.:F
Ben sana salça olmuyorum olmayacak duaya amin denmez.
Yapımcı aynı, yönetmen aynı, kanal aynı, türleri yakın bunu koymayıp da neyi koyayım. Hepsi aynı diye illa böyle olacak diye bir şey yok ama örneklerini görüyoruz. :) Ayrıca hangi duaya amin diyeceğimi sana soracak değilim o yüzden daha fazla hadsizlik yapma.

Yapımcı aynı, yönetmen aynı, kanal aynı, türleri yakın bunu koymayıp da neyi koyayım. Hepsi aynı diye illa böyle olacak diye bir şey yok ama örneklerini görüyoruz. :) Ayrıca hangi duaya amin diyeceğimi sana soracak değilim o yüzden daha fazla hadsizlik yapma.
Tamam işte uzatma. Final olacak işte sende görürsün. Ben hadsizlik falan yapmıyorum gerçekleri söylüyorum.

Yusuf Çim mi? İzleyenlerine geçmiş olsun. İpin üstünde yürüyen bir yapım için riskli bir ekleme.

Songül ablam ve Hayriye bacıma laf edenleri yol vur kır parçala kaknem destekliyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Güzel kadro kuruluyor bu kadarını beklemiyordum. Pelin Karahan ve Yusuf Çim yetenek açısından ortalama isimler (yine de sırıtmazlar) ama diğer 4 oyuncu çok iyi. Üstelik gelecek birkaç isim daha var gibi görünüyor. :Z Umarım yeni oyuncuların sinerjisi tutar, senaryo bozmaz da son dakikada gelen devam kararının hakkını verecek reytinglerle yola devam eder.
sevgili aserat ,

acikcasi diziye bir kac bolum bakmistim. bu takviyelerle 2.sezona dair net bir daimi sans vermeyi dusunmeye basladim. gittigi yere kadar izlerim.
------

Tamam işte uzatma. Final olacak işte sende görürsün. Ben hadsizlik falan yapmıyorum gerçekleri söylüyorum.
neutral gozle, tartismaya yorumum : bence biraz keskin ifadeler kullanmissin.

umutlularki kadroyu bir sekle getiriyorlar. bende @Aserat'in dedigi noktadayim -bekleyip gorelim derim.

• Beğendim
Reactions: Gizmen and Aserat
Uzatırım uzatmam sana ne? Zaten sen benim mesajımdan alıntı yapmasaydın konu uzamayacaktı şimdi boş boş üste çıkmaya çalışma.
------

sevgili aserat ,

acikcasi diziye bir kac bolum bakmistim. bu takviyelerle 2.sezona dair net bir daimi sans vermeyi dusunmeye basladim. gittigi yere kadar izlerim.
------

neutral gozle, tartismaya yorumum : bence biraz keskin ifadeler kullanmissin.

umutlularki kadroyu bir sekle getiriyorlar. bende @Aserat'in dedigi noktadayim -bekleyip gorelim derim.
İzle izle buradakilere inat bu sezonu da devirsin. :A

• Beğendim
Reactions: Dante and Gizmen