Show TV'nin Yeni Dizisi 'Siyah Kalp'ten İlk Kareler!

Ben 2002'de çocuk kategorisindeydim :A :A
Ama severek izlediğimi ve tüm ülkenin gündeminde olduğunu hatırlıyorum. Herkes izliyor ve Zerda'yı konuşuyordu. O dönem ATV dizileri revaçtaydı. Mahallenin Muhtarları, Böyle mi Olacaktı?, Zerda, Aliye, Asmalı Konak, Avrupa Yakası vs.

Ha ama bu tarz şeyler göreceli tabii ki :)
ayrintili ince geri donusun icin tesekkur ediyorum.

boyle isim de bir diziye ilk defa denk geldim. zaten izlemeyi kacirmisim da. :F

asmali konak, avrupa yakasi, mahalle nin muhtarlari guzel dizilerdi.izlemistim.

burak sergen ve ece uslu'yu oyunculuklari ve ekrana yakismalari, rollerini doldurmalari dolayli ayri begenirim. zaten bir diger begenim esra dermancioglu da bu dizi de var , genc kadrodan da cok tuttugum isimlerde cabasi... daha ne istiyeyim ? :bhr::ok::oley::Z🙂

iyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: Royal Highness

burak sergen ve ece uslu'yu oyunculuklari ve ekrana yakismalari, rollerini doldurmalari dolayli ayri begenirim. zaten bir diger begenim esra dermancioglu da bu dizi de var , genc kadrodan da cok tuttugum isimlerde cabasi... daha ne istiyeyim ? :bhr::ok::oley::Z🙂

iyi seyirler.
zerdanın dizisi değilde telefon melodisi aklımda :D

• Güldürdün
Reactions: Dante

iyi seyirler.
Ece Uslu Zerda isimli bir karaktere hayat veriyordu. Dizinin ismi de ana karakterden geliyor. Yavuz Bingöl ile partnerdi. Burak Sergen kötü bir karaktere hayat veriyordu. Güven Hokna Yaprak Dökümü'nden önce bu dizide Zerda'nın kötü kayınvalidesini oynamıştı. Halit Ergenç Aliye'den önce Zerda'daydı.

Kıraç'ın yaptığı Zerda'nın jenerik müziği hâla kulağımda :)

Vay be nostalji yapıp eskilere gittik, ne iyi oldu :)