Kicktipp - Süper Lig 2022-2023 Sezonu Tahmin Yarışması Şampiyonu MasacRE

E hani niye etiketleriniz yok 😱 @MasacRE @Yakamoz-Asi @bazinga ? Eskiden yeni sezonun şampiyonu belli olana kadar etiketle gezinme olurdu, konunun üzerinden 3 ay bile geçmemiş
@12.Adam

Yeni sezon başladı, yeter bu kadar.
Etiket geldi mi gitti mi ne oldu ne bitti hiçbir şey anlamadım. Zaten forumda da değildim son zamanlarda. Yabana gitti bizim şampiyonluk. O yüzden en iyisi bu sene de kaldığım yerden devam edeyim

Bana diyene bak, sanki kendi aylardır forumdaydı
Orası öyle ama senle aramızdaki fark, ben tam olarak yoktum ve olmayacağımıda belli etmiştim, sen ise gelip oylar kullanıp kaçıp gitmişsin hep
sessiz sessiz takılmışsın, ha görüyordum seni son zamanlarda ama sen tam sahalara inmeden bi şey yazmayayım dedim

Reactions: 12.Adam and MasacRE
1 aydan uzun süredir hiç giriş de yapmadım aslında ama son zamanlarda oylamaları yaptım evet ama bildirimlerle falan kim uğraşacak deyip geri çıktım hep
Daha sık gelmeye çalışırım bundan sonra
(gelmedi)

Reactions: 12.Adam and Dosi
Aha geldi o zehirli ok
dağıldık hepimiz birer birer, böyle az takılmaya devam ederseniz sizden farkım kalmaz
(laf lafı açmasın diye yazmayı düşündüğüm şeyi yazmıyorum, uyku saatim geldi
)

Şu hit şarkıları sen olmadan başlatmayı düşünmüyorum.

Reactions: MasacRE and 12.Adam
Evet laf lafı açmasın bence de. Olaysız dağılalım

Dosi hanımın efsane şarkı etkinliğini kaçırmak olmaz. O etkinlik sırasında burada bulunacağımdan emin olabilirsiniz Dosi hanım

Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi hanımın efsane şarkı etkinliğini kaçırmak olmaz. O etkinlik sırasında burada bulunacağımdan emin olabilirsiniz Dosi hanım
E hadi gideyim o zaman. Başka bir gün bakarız duruma. Şarkının bir kaç ayı var, tabi buralarda olursanız. İş ev düzenimi kurayım önce. Daha tatil modundayım

İyi geceler

Reactions: 12.Adam

E hadi gideyim o zaman. Başka bir gün bakarız duruma. Şarkının bir kaç ayı var, tabi buralarda olursanız. İş ev düzenimi kurayım önce. Daha tatil modundayım

İyi geceler
Bu kütüğe bu kadar güvenme yine arazi olur. Bak demedi deme.

Reactions: Dosi