Kicktipp - Süper Lig 2022-2023 Sezonu Tahmin Yarışması Şampiyonu MasacRE

E hani niye etiketleriniz yok 😱 @MasacRE @Yakamoz-Asi @bazinga ? Eskiden yeni sezonun şampiyonu belli olana kadar etiketle gezinme olurdu, konunun üzerinden 3 ay bile geçmemiş :A @12.Adam

Yeni sezon başladı, yeter bu kadar. :A
Etiket geldi mi gitti mi ne oldu ne bitti hiçbir şey anlamadım. Zaten forumda da değildim son zamanlarda. Yabana gitti bizim şampiyonluk. O yüzden en iyisi bu sene de kaldığım yerden devam edeyim :A

Bana diyene bak, sanki kendi aylardır forumdaydı :A
Orası öyle ama senle aramızdaki fark, ben tam olarak yoktum ve olmayacağımıda belli etmiştim, sen ise gelip oylar kullanıp kaçıp gitmişsin hep :A sessiz sessiz takılmışsın, ha görüyordum seni son zamanlarda ama sen tam sahalara inmeden bi şey yazmayayım dedim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE
Orası öyle ama senle aramızdaki fark, ben tam olarak yoktum ve olmayacağımıda belli etmiştim, sen ise gelip oylar kullanıp kaçıp gitmişsin hep :A sessiz sessiz takılmışsın, ha görüyordum seni son zamanlarda ama sen tam sahalara inmeden bi şey yazmayayım dedim :A
1 aydan uzun süredir hiç giriş de yapmadım aslında ama son zamanlarda oylamaları yaptım evet ama bildirimlerle falan kim uğraşacak deyip geri çıktım hep :A Daha sık gelmeye çalışırım bundan sonra :A (gelmedi)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
1 aydan uzun süredir hiç giriş de yapmadım aslında ama son zamanlarda oylamaları yaptım evet ama bildirimlerle falan kim uğraşacak deyip geri çıktım hep :A Daha sık gelmeye çalışırım bundan sonra :A (gelmedi)
Aha geldi o zehirli ok :A dağıldık hepimiz birer birer, böyle az takılmaya devam ederseniz sizden farkım kalmaz :A (laf lafı açmasın diye yazmayı düşündüğüm şeyi yazmıyorum, uyku saatim geldi :A )

Şu hit şarkıları sen olmadan başlatmayı düşünmüyorum.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam
Aha geldi o zehirli ok :A dağıldık hepimiz birer birer, böyle az takılmaya devam ederseniz sizden farkım kalmaz :A (laf lafı açmasın diye yazmayı düşündüğüm şeyi yazmıyorum, uyku saatim geldi :A )

Şu hit şarkıları sen olmadan başlatmayı düşünmüyorum.
Evet laf lafı açmasın bence de. Olaysız dağılalım :A

Dosi hanımın efsane şarkı etkinliğini kaçırmak olmaz. O etkinlik sırasında burada bulunacağımdan emin olabilirsiniz Dosi hanım :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi hanımın efsane şarkı etkinliğini kaçırmak olmaz. O etkinlik sırasında burada bulunacağımdan emin olabilirsiniz Dosi hanım :A
E hadi gideyim o zaman. Başka bir gün bakarız duruma. Şarkının bir kaç ayı var, tabi buralarda olursanız. İş ev düzenimi kurayım önce. Daha tatil modundayım :A

İyi geceler

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

E hadi gideyim o zaman. Başka bir gün bakarız duruma. Şarkının bir kaç ayı var, tabi buralarda olursanız. İş ev düzenimi kurayım önce. Daha tatil modundayım :A

İyi geceler
Bu kütüğe bu kadar güvenme yine arazi olur. Bak demedi deme. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi