Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,928
Puanı
1,060

@Tolstoyevski ile birlikte yürüttüğümüz Süper Lig 2021-2022 Sezonu Kicktipp maç skoru tahmin etkinliğinde ilk yarıyı geride bıraktık…

19 hafta süren ilk yarıyı lider kapatan isim forumumuzun üye olmayan ancak ziyaretçi olarak takip eden ismi @hasanca oldu. Hasanca'yı en yakından takip eden isim ise 9 puan gerisindeki @The_Erinch oldu.

38 hafta sürecek olan Süper Lig 2021-22 Sezonu, 7 Ocak 2022 tarihiyle birlikte 2. yarısına resmen start vermiş olacak ve 19 hafta sürecek olan ligin 2. yarısı boyunca bu konudan devamlı olarak yarışmanın gelişmelerini ve hatırlatmalarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Şimdiden herkese bol şans ve tahminlerinizi yapmayı unutmayın

Sezon sonunda genel tabloda ilk 3'e girmeyi hak kazananlar 3 ay boyunca sürecek olan etiket ödülünün sahibi olacaklar.

Tahminlerimi yaptım hazırım

Reactions: Dosi
üye olsan tahmin yapmak 1 dakika, 5 haftayı önden yap en fazla 20 dakikanı yer, 1 ay tahmin yapma derdin olmaz

Bu arada yarın iş yok mu? Neden daha ayaktasın

Hayırlısı.

Uyudum uyandım. 3 saat. Bakalım yine uyuyabilecek miyim.

Hayırlısı.

Uyudum uyandım. 3 saat. Bakalım yine uyuyabilecek miyim.
Bende 1 buçuk saat önce uyuyacaktım güya
odaya gitmeyi başarsam uyurum

Forumda oyalanma hadi. Yoksa daha da kaçar uyku

İyi geceler. Ben de kaçayım

Reactions: Yakamoz-Asi
Bu arada @Cervantes hep etikette ama yarışmacı mı?

------

Bir kaç haftayı önden yap

@Yakamoz-Asi niye halen katılmadı bu arada 😡 @Cervantes ’e maksat bildirim olsun
Ben yarışmacıydım ilk haftalar ama siteye kayıt olduğum e-posta adresini unuttum.
Sık kullandığım e-posta adresimi denedim olmadı , başka bir e-posta ile kayıt olmuşum , onu da hatırlamıyorum.

------

Gayet iyi gidiyormuşum ilk haftalar. Kim kaydırdı benim ayağımı, çabuk itiraf etsin.

Son düzenleme: