Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 1. Yarı Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir şeyi düzelteyim, sen yukarılardaydın zaten. Ben çok geriden gelmiştim. 20 küsür sıralardan, sadece 2 kere kötü gittim son zamanlarda...
Belki hâlâ yan yana sırt sırta ilerlemek nasip olur...
Niye bozuyorsun o kadar sanatsal kelamlar etmişim... Ama tabii senin görevin de gerçekleri belirtmek, ne diyebilirim ki...

Belki de nasip olur kim bilir... Yan yana, sırt sırta 1 ve 2. sıralarda olsak fena mı olurdu sanki...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Niye bozuyorsun o kadar sanatsal kelamlar etmişim... Ama tabii senin görevin de gerçekleri belirtmek, ne diyebilirim ki...

Belki de nasip olur kim bilir... Yan yana, sırt sırta 1 ve 2. sıralarda olsak fena mı olurdu sanki...
İşim bozmak...

Evet ben 1. sen ise 2. sırada olsan harika olur... İşimiz zor ama imkansız değil...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşim bozmak...

Evet ben 1. sen ise 2. sırada olsan harika olur... İşimiz zor ama imkansız değil...
Bilirim bilmem mi... Seversin bunu yapmayı, hele bana karşı yapınca ayrı bir keyif alırsın...

İlk 2 sırayı biz aldıktan sonra kimin 1 kimin 2 olduğunun benim için önemi yok elbette... Ama işimiz gerçekten de zor... Ama ne demişler, her zaman umut vardır... (There is always hope...)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,329
Puanı
1,060
Kaldı 3 puan... Kork benden, geliyorum, nefesimi ensende hisset...
Dişlerini fırçala... Ağzın kokuyor...
En son @MasacRE böyle deyip farkı açmıştı :/
İkinizde iyi açıldınız.
Size kocaman

Ekli dosyayı görüntüle 112989

Nazar boncuğu için çok müteşekkirim... @MasacRE yoldaşım da benden korksun... Ona da yetişeceğim ama seni maalesef yine yeniden ardımızda bırakacağız gibi duruyor...

Her ne kadar seni bir kere bile arkama dönüp bakmadan bırakıp gitmek üzücü olsa da bu kişisel bir şey değil, bu sadece iş...
@Dosi ,Zlatan'dan neden bu kadar çekiniyorsun? Korkakk Mecnun....

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Trabzonspor son dakika atmasa gün fena değildi ve güzel bir tahmin tutmuş olacaktı

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,329
Puanı
1,060
Trabzonspor son dakika atmasa gün fena değildi ve güzel bir tahmin tutmuş olacaktı
Ya sen ne diyorsun ya Antalya maçını tahmin etmeden önce maçkolikten istatistiğe baktım dedim ya beraberlik ya ev sahibi dedim ilk dediğim çıktı.Sen tahminlerini neye göre yapıyorsun?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ya sen ne diyorsun ya Antalya maçını tahmin etmeden önce maçkolikten istatistiğe baktım dedim ya beraberlik ya ev sahibi dedim ilk dediğim çıktı.Sen tahminlerini neye göre yapıyorsun?
Valla genelde bakmadan kafamda yapıyorum bir ara ince eleyip sık dokudum daha kötü oldu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
FB maçı Vitor gidince net 1-1 olur dedim ama Edit etmwk istemedim. Sonra takım 9 kişi kalınca iyiki dokunmadim dedim ve sonuca bak.
Takımin puan kaybını bile bile hep kazanacakmis gibi skor yazıyorum

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
FB maçı Vitor gidince net 1-1 olur dedim ama Edit etmwk istemedim. Sonra takım 9 kişi kalınca iyiki dokunmadim dedim ve sonuca bak.
Takımin puan kaybını bile bile hep kazanacakmis gibi skor yazıyorum
Benim de bu hafta iyiye gitmedi. Bir ters gidince hep ters gidiyor kazanır beraberlik dediklerim hep tam tersi çıkmış. Gaziantep biraz toparladı beni

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Süper Lig 18. Haftayı sonlandırdık.
Şimdiden 19. Haftayı yapmayı unutmayın :Z
Not: Cumartesi günü yeni hafta başlıyor

Haftanın birincisi 16 puan ile Jaxiean oldu ve 11 basamak birden yükselerek ilk 10 içerisinde yer aldı.
@MasacRE 2 hafta üst üste 10 puan aldıktan sonra nazara geldi (yada Dosi'nin Masacre için paylaştığı Nazar boncuğu vesile oldu :A ) ve haftanın bazı maçlarınıda unuttuğu için geriledi ve yerini @The_Erinch 'e bıraktı.
İşte diğer sıralamalar:

IMG_20211223_234222.jpg

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @eskici hasanca

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Haftanın birincisi 16 puan ile Jaxiean oldu ve 11 basamak birden yükselerek ilk 10 içerisinde yer aldı.
@MasacRE 2 hafta üst üste 10 puan aldıktan sonra nazara geldi (yada Dosi'nin Masacre için paylaştığı Nazar boncuğu vesile oldu :A ) ve haftanın bazı maçlarınıda unuttuğu için geriledi ve yerini @The_Erinch 'e bıraktı.
İşte diğer sıralamalar:

Ekli dosyayı görüntüle 113082

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @eskici hasanca

Böyle protesto ile olmaz @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

İşte diğer sıralamalar:

Ekli dosyayı görüntüle 113082

@Araf, nasıl olur da @Dosi'yi geçersin! :bağır:

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...