Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 1. Yarı Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbette mümkün, hemen katılsın kendisine hoş geldin diyoruz :Z @Dosi

başvuru konusu şu an kafa karıştırmasın diye buraya taşıdım mesajı :A
@Gerekli24 geçen sene @hasanca örneği varken hayır diyeceğimizi nerden çıkardın :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24
Şuan susuyorsam eski günlerin hatırına ama bi trip hakkım var ve onuda sonuna kadar kullanacağım. Sadece bir kaç güne daha ihtiyacım olacak. Sonra ip incelediği yerden kopabilir.
Zaten Tripsi modunu açtığında sonuna kadar kullanmadan bıraktığın az görülmüştür... Takıldığın şeyin ne olduğu hakkında aklımda bir şey var gibi ama onu öyle düşünmemişsindir heralde diyip çok üzerine yoğunlaşmadım... Neyse dediğim gibi senden gelen her şeye boynumuz kıldan ince... :)))

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Zaten Tripsi modunu açtığında sonuna kadar kullanmadan bıraktığın az görülmüştür... Takıldığın şeyin ne olduğu hakkında aklımda bir şey var gibi ama onu öyle düşünmemişsindir heralde diyip çok üzerine yoğunlaşmadım... Neyse dediğim gibi senden gelen her şeye boynumuz kıldan ince... :)))
Yok bence hiç bir fikrin yok :)
Vefasızlık tek derdim....

• Üzücü
Reactions: MEnes
@Sherlock 4 hafta unutup 1 hafta tahmin yaptığı için pek potaya giremiyor ama olur da bu sezon düzenli tahmin yaparsa işimiz zor :A

@DarkLegenD öyle ilk 5-6 haftada havlu atarsan yine bırakmak yok, bu sezonki hedefin küme düşmemek olsun ki motivasyon daima devam etsin... 😡 @Dosi
Artık sonuçları rüyamda görmeye başladım... Muhtemelen zirveye oynayacağım... Rüyama göre ilk hafta sonuçları:

Beşiktaş 5-9 Rizespor
Giresunspor 3-2 Galatasaray
Fenerbahçe kazanıyor.

Yok bence hiç bir fikrin yok :)
Vefasızlık tek derdim....
Vefasızlık ha... Üstüne bir de hayırsız da demiştin... Bir de üstüne hiç bir fikrin yok dedin şimdi... Aklıma farklı farklı şeyler geliyor ama bilemiyorum... :))) Ne yaptığımı tam olarak bilemiyorum lakin vardır elbet kafanda bir şeyler, sonuçta sen ZEY'sin... :)))

• Güldürdün
Artık sonuçları rüyamda görmeye başladım... Muhtemelen zirveye oynayacağım... Rüyama göre ilk hafta sonuçları:

Beşiktaş 5-9 Rizespor
Giresunspor 3-2 Galatasaray
Fenerbahçe kazanıyor.
(3.hafta yine bıraktı)

Şaka bir yana bırakmak yok bu kez, ayıp edersin... Ulan 3 dakikanı alıyor haftada 3 dakika ne ki 😡 :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD
Vefasızlık ha... Üstüne bir de hayırsız da demiştin... Bir de üstüne hiç bir fikrin yok dedin şimdi... Aklıma farklı farklı şeyler geliyor ama bilemiyorum... :))) Ne yaptığımı tam olarak bilemiyorum lakin vardır elbet kafanda bir şeyler, sonuçta sen ZEY'sin... :)))
Ne yaptığın değil, ne yapmadığın asıl mesele.

Vefasızlık + hayırsızlık + umursamama :)
Neyse bu yolda devam et :)))

UEFA Avrupa ligini dahil et UEFA Avrupa konferans liginide @Tolstoyevski
Onları da dahil edersek yaklaşık 1000 maçı geçer herhalde tahmin maç sayısı, başta @Dosi olmak üzere birçok kişi şu modda olur :A

A_1vepxCMAAjgFZ.jpg

• Güldürdün
(3.hafta yine bıraktı)

Şaka bir yana bırakmak yok bu kez, ayıp edersin... Ulan 3 dakikanı alıyor haftada 3 dakika ne ki 😡 :A
Her hafta rezil olan kişi de benim ama. 😭 Sonuçları gören de beni futboldan anlamıyorum zanneder. 😡 (gerçekten de anlamıyor)

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...