Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Eeee bunun ne farkı var GS ye göre :A
Kardeş boş yere çene yorma bunlara laf anlatamazsın. Takımları iyi giderken sesleri çıkmaz kötü giderken hemen hakeme yanlanmaya başlar, ha bir de kötü sonuçlar gelince 1959 öncesini gündeme getirirler :A Ama onları da anlamak lazım 9 yıldır kupa yok ne yapsın garibanlar :X Ben GS maçlarının tamamını izlerim. Evet Sivas maçında kesinlikle hakem hatalıydı %100 ama o maça kadar da Kayseri, Alanya, Trabzon maçlarında da %100 çalınmayan penaltıları açıp izlesinler. Hele geçen sene ilk yarı maçlarında GSyi darmadağın ettiklerine bir baksınlar. Bu sene 10 tecrübeli hakem çıksın ekrana GS ile FB maçlarını yorumlasınlar GS %75 önde çıkar net. Bu sene en çok penaltıda açık ara önde olan takım belli ama biz hakem demiyoruz, evet FB iyi oynuyor ben takdir ediyorum ama bu işin hakemle makemle ilgisi yok. Eğer GS, FB'nin Kadıköyde fabrika ayarlarını bozmasaydı %100 şampiyondu ama şimdi ben eşit şansları olduğunu düşünüyorum. Keşkeson hafta Türk Telekoma geldiklerinde ikisinin de puanı eşit olsa, gerçek rekabet ve şampiyonluk orada belli olsa :)

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
IMG_0304.jpg

IMG_0305.jpg

@MasacRE @bazinga @ardaguler54 @hasanca @The_Erinch @Yakamoz-Asi @batuhankaralar @12.Adam @Angelica @Gerekli24 @gsdikel @MEnes @sezer @emreemreu @Turkuazz @Tolstoyevski @Araf @Zeyno @Keith Long

20.Haftanın Panoraması
Kicktipp Tahmin Liginde 20.hafta tamamlandı.Haftanın en çok puanını 11 puanla @emreemreu topladı.2 sıra birden yükselip 14.sıraya çıktı.Geçelim hem şampiyonluk ve top 10 durumuna lider @MasacRE ,en yakın rakibi sayın admin @bazinga yla 5 puana düşen farkı 7 ye çıkararak bir nebze de olsa rahatladı. :A Üçüncü sıra için tam 4 kişi kıyasıya bir rekabet içindeler. @ardaguler54 , @hasanca , @The_Erinch , @Yakamoz-Asi arka arkaya sıralanıyorlar ve aralarındaki puan farkı 2-3 ve 4 diye gidiyor.Benim için bu hafta yeni bir hayalkırıklığına uğradım. :( Bir türlü istediğim performansı gösteremiyorum.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Ben buralara uğramadığımdan beri benim takım 4. sıraya yerleşmiş ya laa avarajımız Başakşehirden yüksek 3 puan daha alırsak 3. sırada kapatırız en azından ligi :J

Uefa Champions League GIF by Manne Nilsson

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 120234
Ekli dosyayı görüntüle 120235

@MasacRE @bazinga @ardaguler54 @hasanca @The_Erinch @Yakamoz-Asi @batuhankaralar @12.Adam @Angelica @Gerekli24 @gsdikel @MEnes @sezer @emreemreu @Turkuazz @Tolstoyevski @Araf @Zeyno @Keith Long

20.Haftanın Panoraması
Kicktipp Tahmin Liginde 20.hafta tamamlandı.Haftanın en çok puanını 11 puanla @emreemreu topladı.2 sıra birden yükselip 14.sıraya çıktı.Geçelim hem şampiyonluk ve top 10 durumuna lider @MasacRE ,en yakın rakibi sayın admin @bazinga yla 5 puana düşen farkı 7 ye çıkararak bir nebze de olsa rahatladı. :A Üçüncü sıra için tam 4 kişi kıyasıya bir rekabet içindeler. @ardaguler54 , @hasanca , @The_Erinch , @Yakamoz-Asi arka arkaya sıralanıyorlar ve aralarındaki puan farkı 2-3 ve 4 diye gidiyor.Benim için bu hafta yeni bir hayalkırıklığına uğradım. :( Bir türlü istediğim performansı gösteremiyorum.
Su olaydan zarar gören fenerbahce
Neden Galatasaray fenerbahce maci öncesi acikladilar var kayitlarini
@12.Adam @hasanca
------

@bazinga

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54

20.Haftanın Panoraması
Şimdi benim merakım @Gerekli24 de @12.Adamı geçecek mi diye :A Ama öncesinde Angelic bir tokatlayacak sonra gerekli24 tokatlayacak gibi :A Bunun dışında 3.lük kıyasıya geçiyor o da azıcık heyecan verici. Ben Yakamoza inanıyorum ilk 3e girecek potansiyel var yeter ki dış mihraklara kapılmasın :oley:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

20.Haftanın Panoraması

10 puan toplayarak ikinci oldum bu hafta GD kardeşimiz @emreemreu 1 puan ile geçti. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İyi gidiyoruz iyi. İstikrarlı yürüyüşümüzü sürdürüyoruz :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
İki maçta son dakika gollerinden, son maçta da değiştirmeyi unuttuğum tahminden toplam 5 puan kaybettim :( Öndekiler biraz puan kaybetse yaklaşacağım da kaç haftadır yerimde saymaya devam :A :A