Kicktipp ⚽️🏆 - Tahmin Yarışması 2023-2024 Sezonu 1. ve 2.Yarı Genel Yorum Konusu

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Son düzenleme:

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
@12.Adam tebrik ediyorum güzel puan almışsın. Demek ki geçen haftaki fırçam yaramış :X Ee ne demişler bozuk saat bile günde 2 kez doğru çalışırmış sendeki durum bundan ibaret olsa :X @Yakamoz-Asi sen ne ettin böyle resmen dibe vurdun. Güya senle çarpışacaktık beni haya kırıklığına uğrattın :p Bence bu haftanın kazananı ben ve arda oldu. Arda ilk kez 1.liğe yükseldi ben de liderle aradaki farkı 5'e indirdim eski liderle de 3'e :cool: 20 puan farktan gelmek kolay değil malum :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
@12.Adam tebrik ediyorum güzel puan almışsın. Demek ki geçen haftaki fırçam yaramış :X Ee ne demişler bozuk saat bile günde 2 kez doğru çalışırmış sendeki durum bundan ibaret olsa :X @Yakamoz-Asi sen ne ettin böyle resmen dibe vurdun. Güya senle çarpışacaktık beni haya kırıklığına uğrattın :p Bence bu haftanın kazananı ben ve arda oldu. Arda ilk kez 1.liğe yükseldi ben de liderle aradaki farkı 5'e indirdim eski liderle de 3'e :cool: 20 puan farktan gelmek kolay değil malum :)

Yapacak bir sey yok saglik olsun :A daha var birkac hafta :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Yapacak bir sey yok saglik olsun :A daha var birkac hafta :A
Haklısın. 16 hafta var ve her şey değişebilir. Benim ilk 3 hedefim vardı şu an ona yakınız. Ama şampiyonluk da gelebilir. GS gibiyim genelde mayıslar bizim oluyor :oley: Ama 12.Adam olmayınca sarmıyor. Mazlumuma güveniyordum ama bu sene hayal kırıklığına uğrattı. :X

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Kicktipp 22.Haftanın Panorama Yorumları

Fav10 Kicktipp Tahmin Yarışması 22.hafta sonuçları belli oldu…
Bu hafta @12.Adam :Z tam 18 puanla hem haftanın en çok puan toplayan ismi hem de etkinliğin @bazinga ‘dan sonra bu puana ulaşan üçüncü ismi oldu.Haftalık puanda zirve 2.hafta gsdikel in 20 puanlık performansıydı.Geçebilen olmadı.
Yirmiikinci haftanın en çok puan alan diğer üç ismi 15 puanla @emreemreu , 12’şer puanla lider @ardagüler ile başımın püsküllü belası @hasanca oldu.Kendilerini tebrik ediyorum.
Bu haftanın birincisi tam 18 puan toplayarak birçok maçın skorunu tam olarak bilip adeta şov yapan ve üst sıralara büyük bir gözdağı veren, 3 sıra birden yükselen @12.Adam oldu. @12.Adam ’ın bu çıkışı, alt sıraların da her an ansızın yarışa dahil olabileceğini ve şampiyonluk yarışı için kimsenin erkenden havaya girmemesi gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi…

Genel puan tablosunda forumdan olmayan ardagüler 187 puanla liderlik koltuğunun yeni sahibi , yeni lideri ikinci sırada bir başka forumdan olmayan üye gsdikel 185 puanla , üçüncü sıraya 182 puanla başımın belası @hasanca takip ediyor.Sayın admin @bazinga nın yarışmayı bırakması beni ziyadesiyle üzdü.
Sadece Süper Lig’de değil, Kicktipp’de de süren kıran kırana şampiyonluk yarışında bir haftayı daha böylece geride bıraktık. Yeni haftaya dair tahminlerinizi şimdiden yapmayı unutmayın…

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: emreemreu

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Kicktipp 23.Hafta Panoraması

IMG_0908.jpeg
IMG_0909.jpeg

ardagüler , gsdikel , @hasanca , @MasacRE , @Yakamoz-Asi , @emreemreu , @S.G.A.T. , @12.Adam , @cokiyitvci , @Tolstoyevski , @Araf , @gfburaak , @bazinga , @batuhankaralar , @Angelica

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Bu hafta @Yakamoz-Asi ile olan puan farkı 19 oldu :X Geçen hafta yanlışlıkla tuşlara basınca ve tutunca yüksek puan alan @12.Adam yine gerçek kimliğine döndü. :A 37 puan fark oluştu. Çıtayı yükselttim aramızda 50 puan olacak şekilde hedef koydum :A İlk 2 sıradakileri de kutlarız iyi puan aldılar. Farkı 5'e düşürmüştük ama şimdi 9'a çıktı :)

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Bu hafta @Yakamoz-Asi ile olan puan farkı 19 oldu :X Geçen hafta yanlışlıkla tuşlara basınca ve tutunca yüksek puan alan @12.Adam yine gerçek kimliğine döndü. :A 37 puan fark oluştu. Çıtayı yükselttim aramızda 50 puan olacak şekilde hedef koydum :A İlk 2 sıradakileri de kutlarız iyi puan aldılar. Farkı 5'e düşürmüştük ama şimdi 9'a çıktı :)
Geçen hafta alt tarafı üç puan fazla almışsın. :A Bir türlü istikrarı sağlayamıyorum ki.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061

Benden bitti artık :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Haftanın en çok puan alan ismi 13 puanla @Araf oldu.Yirmidördüncü haftada @MasacRE ve @12.Adam topladıkları 12’şer puanla haftanın ikinciliğini beraber paylaştılar.En çok puan son isimler ise 10’ar
puanla etkinliğin liderlerini tekrar geri alan Gsdikel ile @S.G.A.T. oldu.

⬆️Çıkışa geçen isimler Gsdikel , @12.Adam
⬇️ Düşüş yaşayan Ardagüler

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.