Kicktipp ⚽️🏆 - Tahmin Yarışması 2023-2024 Sezonu 1. ve 2.Yarı Genel Yorum Konusu

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,673
Puanı
1,060
KİCKTİPP 15.Haftanın Panoraması
Haftanın en çok puan toplayan ismi 15 puanla @Yakamoz-Asi oldu, kendisini tebrik ediyorum. En çok puan toplayan ikinci ismi 14 puanla Ardagüler , üçüncü ismi ise 13 puan toplayan @cokiyitvci oldu.

Gsdikel , Ardagüler54, @Yakamoz-Asi , @MasacRE , @hasanca , @cokiyitvci , @bazinga , @S.G.A.T. , @Tolstoyevski , @Araf , @emreemreu , @12.Adam , gfburaak , @Keith Long ,

Yarışmayı salanlar : @batuhankaralar , @Angelica

IMG_0808.jpeg

IMG_0809.jpeg

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
KİCKTİPP 15.Haftanın Panoraması
Haftanın en çok puan toplayan ismi 15 puanla @Yakamoz-Asi oldu, kendisini tebrik ediyorum. En çok puan toplayan ikinci ismi 14 puanla Ardagüler , üçüncü ismi ise 13 puan toplayan @cokiyitvci oldu.

Gsdikel , Ardagüler54, @Yakamoz-Asi , @MasacRE , @hasanca , @cokiyitvci , @bazinga , @S.G.A.T. , @Tolstoyevski , @Araf , @emreemreu , @12.Adam , gfburaak , @Keith Long ,

Yarışmayı salanlar : @batuhankaralar , @Angelica

Ekli dosyayı görüntüle 124993

Ekli dosyayı görüntüle 124994
Fenerbahçe şampiyon olamazmış
Dedi Ali koç

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,673
Puanı
1,060
Kicktipp 16.Hafta Panoraması
(Ertelenen Hafta)

IMG_0843.jpeg
IMG_0844.jpeg

Erteleme haftasında en çok puan toplayan isim 10 puanla zirvedeki isim gsdikel oldu, kendisini tebrik ederim.Bu hafta iki tane ikinci çıktı ardagüler, ve yedibela @hasanca 9 ar puan topladılar.Haftanın iyi giden son ismi 8 puanla @S.G.A.T. oldu.

Şampiyonluk rekabetinde , foruma üye olmayan iki üye gsdikel en yakın rakibi Arda’nın 9 puanlık bir avantajı bulunuyor.Haftanın çıkışı yedibela @hasanca dan geldi , ikinci ile aynı puanı toplayan iki sezon öncenin şampiyonu iki sıra birden yükselerek formunu kaybetmediğini gösterdi.
İki sıra yükselen bir diğer isim ise @S.G.A.T.
Haftanın dikkat çeken olayı @bazinga nın tahminlerini unutması oldu. :A
@batuhankaralar zaten oluruna bıraktı. :A

Katılım gösteren arkadaşlara başarılar ve teşekkürler.

@hasanca @Yakamoz-Asi @MasacRE @S.G.A.T. @cokiyitvci @bazinga @Tolstoyevski @gfburaak (bizim sokak) @emreemreu @Araf @12.Adam @batuhankaralar @Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kicktipp 16.Hafta Panoraması
(Ertelenen Hafta)

Ekli dosyayı görüntüle 125079Ekli dosyayı görüntüle 125080

Erteleme haftasında en çok puan toplayan isim 10 puanla zirvedeki isim gsdikel oldu, kendisini tebrik ederim.Bu hafta iki tane ikinci çıktı ardagüler, ve yedibela @hasanca 9 ar puan topladılar.Haftanın iyi giden son ismi 8 puanla @S.G.A.T. oldu.

Şampiyonluk rekabetinde , foruma üye olmayan iki üye gsdikel en yakın rakibi Arda’nın 9 puanlık bir avantajı bulunuyor.Haftanın çıkışı yedibela @hasanca dan geldi , ikinci ile aynı puanı toplayan iki sezon öncenin şampiyonu iki sıra birden yükselerek formunu kaybetmediğini gösterdi.
İki sıra yükselen bir diğer isim ise @S.G.A.T.
Haftanın dikkat çeken olayı @bazinga nın tahminlerini unutması oldu. :A
@batuhankaralar zaten oluruna bıraktı. :A

Katılım gösteren arkadaşlara başarılar ve teşekkürler.

@hasanca @Yakamoz-Asi @MasacRE @S.G.A.T. @cokiyitvci @bazinga @Tolstoyevski @gfburaak (bizim sokak) @emreemreu @Araf @12.Adam @batuhankaralar @Angelica
Ben fırsat buldukça yapabiliyorum
@12.Adam

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
154
Puanı
54
@12.Adam senle uğraşmayınca formu yakalıyorum. Aslında dün 1. oluyordum ama 93.dakikada samsunun penaltısı hesapta olmadı :) Bu sene hedef ilk 3 inşallah :)

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,673
Puanı
1,060
Kicktipp 17.Hafta Panoraması
IMG_0847.jpeg
IMG_0848.jpeg

Kicktipp’te 17.Haftanın Panoraması

Fav10 Kicktipp Tahmin Yarışması 17.hafta sonuçları belli oldu…

@MasacRE Bu hafta aldığı 10 puanla haftanın en çok puan alan ismi oldu ve hanesine genel averaj puanını yazdırdı.
Haftanın en çok puan toplayan ikinci ismi 9 puanla yedibela @hasanca , üçüncü ismi ise 8 puan toplayan @emreemreu oldu.

Genel puan tablosunda forumdan olmayan gsdikel 151 puanla liderlik koltuğunda yer alırken onu ikinci sırada bir başka forumdan olmayan ardagüler54 145 puanla ve üçüncü sırada 139 puanla @MasacRE takip ediyor. Sadece Süper Lig’de değil, Kicktipp’de de süren kıran kırana şampiyonluk yarışında bir haftayı daha böylece geride bıraktık. Yeni haftaya dair tahminlerinizi şimdiden yapmayı unutmayın…

@gsdikel @ardagüler @MasacRE @hasanca @Yakamoz-Asi @S.G.A.T. @cokiyitvci @Tolstoyevski @bazinga @emreemreu @gfburaak @Araf @12.Adam @batuhankaralar (saldı ) @Keith Long @Angelica unuttu.