Kerimcan Durmaz'dan Çirkin Paylaşım!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dur sana sarayım biraz:A

Neyini saçma buldun. Çocuk dışarıya çıkında geberin diyor. Bunu zaten herkes demiyor mu? Dışarıya çıkmak normal mi şu dönemde. Dışarıya çıktıkları için şuan biz vaka sayısında artık gözlemliyoruz. Dışarıya çıkanlar sebebi ile biz şuan işimizi yapamıyoruz. Süreci uzatıyoruz. Bu bilinçsiz insanlara bunu demek bence çok normal. Hatta iyi bile demiş. Neyi yanlış ben hala anlayamadım.:X
Bi yaşlı adam var orda:X Biliyor mu ne diye dışari cıktını? Belki 65 değil belki hayat çökertti adamı? Adam deseki 59 yaşindayım. Nolcak? Kendisi niye cıkıyor? Belkikendisi de taşiyici :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bi yaşlı adam var orda:X Biliyor mu ne diye dışari cıktını? Belki 65 değil belki hayat çökertti adamı? Adam deseki 59 yaşindayım. Nolcak? Kendisi niye cıkıyor? Belkikendisi de taşiyici :X

Gereksiz alınganlık ve duyar kasma oluyor bence bu. Dışarıya çıkanları kast ediyor. Ben videoda hiç görmedim yaşlı birini.:A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gereksiz alınganlık ve duyar kasma oluyor bence bu. Dışarıya çıkanları kast ediyor. Ben videoda hiç görmedim yaşlı birini.:A

Olay 40.saniyede başlıyor. O yuzden öyle dedim. Genele sonradan vuruyor. Yoksa hedefi 65 yaş (özellikle yanındaki vasıfsız elemanın)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olay 40.saniyede başlıyor. O yuzden öyle dedim. Genele sonradan vuruyor. Yoksa hedefi 65 yaş (özellikle yanındaki vasıfsız elemanın)

'Bırak 65 yaşı binlerce insan dışarda şuan' diyor. Kast ettiği cümlelerin 65 yaş ile ilgisi yok. Yaş ile alakası yok. Sırf adamı linç etmek için bahane uydurulmuş:(

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
'Bırak 65 yaşı binlerce insan dışarda şuan' diyor. Kast ettiği cümlelerin 65 yaş ile ilgisi yok. Yaş ile alakası yok. Sırf adamı linç etmek için bahane uydurulmuş:(
Parantez içi belirttim:X Ona bakarsan sonda da sosyal mesaj veriyor :A Storylerin ne aralıklarla atıldıgını bilmiyoruz.

Demek istediğim bu adamın her yaptiği şey her zaman tolere ediliyor. Çirkin paylaşim dendiği için de haberi yada eleştirenleri topa tutmaya gerek yok :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Parantez içi belirttim:X Ona bakarsan sonda da sosyal mesaj veriyor :A Storylerin ne aralıklarla atıldıgını bilmiyoruz.

Demek istediğim bu adamın her yaptiği şey her zaman tolere ediliyor. Çirkin paylaşim dendiği için de haberi yada eleştirenleri topa tutmaya gerek yok :X

Bu adamın yaptığı her şey bir linç sebebi gibi gösterilip saldırılıyor. Bu adama devamlı saldırıyorlar. Bence asıl problem bu. Adam asla yaşla alakalı bir şey demiyor. Salgın var niye dışardasınız diyor. Çünkü 25 gündür bu sebeple evde. Böyle laylaylom dışardan gezenler sebebi ile.haklı. sonuna kadar haklı.:D

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu adamın yaptığı her şey bir linç sebebi gibi gösterilip saldırılıyor. Bu adama devamlı saldırıyorlar. Bence asıl problem bu. Adam asla yaşla alakalı bir şey demiyor. Sağır var niye dışardasınız diyor. Çünkü 25 gündür bu sebeple evde. Böyle laylaylom dışardan gezenler sebebi ile.haklı. sonuna kadar haklı.:D
Bilmıyoruz ki kim ne için dişari cıkıyor. Onun dişari cıkması da laylom o zaman:X Belki de insanlar bu yuzden linçliyordur:A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kendisi sanki farklı bi şey yapıyor :D Herkesin arabası olacak diye bi şey yok belki emekli maaşını çekmeye, alışveriş yapmaya, fatura yatırmaya gidiyor insanlar. Ki zaten bu gevşeğin konuşma tarzı sinir bozucu olan.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eşcinsel ve feminen olması da linç yemesi için etken bir sebep olduğu için bir güruh zaten ne yapsa da linçlesek diye bekliyor. Sözüm forum dışı bu arada bazıları üstüne alıp gereksiz yere cevap vermeye çalışmasın çünkü sosyal medyadaki linç çok fena ve ağza alınmayacak hakaretler, küfürler ediliyor...

Bu cümleleri İlker hoca söylese herkes alkışlardı. Ama Kerimcan söyleyince nasıl konuşuyor ağza bak oluyor. Toplumdan böyle dışlıyorlar işte :(

• Beğendim
Reactions: blacklion

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu adamın yaptığı her şey bir linç sebebi gibi gösterilip saldırılıyor. Bu adama devamlı saldırıyorlar. Bence asıl problem bu. Adam asla yaşla alakalı bir şey demiyor. Salgın var niye dışardasınız diyor. Çünkü 25 gündür bu sebeple evde. Böyle laylaylom dışardan gezenler sebebi ile.haklı. sonuna kadar haklı.:D
Bilmıyoruz ki kim ne için dişari cıkıyor. Onun dişari cıkması da laylom o zaman:X Belki de insanlar bu yuzden linçliyordur:A
Yaşlılar için diyor, bunun önceki versiyonu da var zaten arabadaki lafı şu "çıksın, hepiniz çıkın geberin, biz gençler devam edelim". Cümle yeterince açık bence...

Duyarma kasma falan da üste yazılmış, hoş olmamış sadece bu tavrı görünce duygulanıp bir şeyler paylaşmak istemiştim.. Belki anlaşılır diye...

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yaşlılar için diyor, bunun önceki versiyonu da var zaten arabadaki lafı şu "çıksın, hepiniz çıkın geberin, biz gençler devam edelim". Cümle yeterince açık bence...

Duyarma kasma falan da üste yazılmış, hoş olmamış sadece bu tavrı görünce duygulanıp bir şeyler paylaşmak istemiştim.. Belki anlaşılır diye...

Adam ona bakarsan videoda yaşı boş ver şimdide diyor. Yaşla alakası hiç yok. O an sinirlenip öyle söylüyor. Bence yanlış anlamak için uğraşılmış bi algı yönetimi olmuş.:(

Seni kast etmedim. Senle alakası yok. Senin hassasligini gördüm.:bhr: Lütfen alınma sadece bu adamın dediklerinin son derece doğru olduğunu söylüyorum ben. Çünkü salgın döneminde elinde çanta gezen insanlara söylüyor bunu. Yanlış bir şey söylemiyor.:X

• Beğendim
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Salginda işi olanlari savunmamı kaldır zaten:A Sohbetimizde anlaşilmayan şey o insanaların ne için dişarda olduguydu zaten:A

Emekliler için ve maaş bile gönderiliyor. Sırf hava almaya çıkılıyor. Yüzlerinde maske bile yok videodakilerde. Haklı. Kendini düşünmeyini Kerimcan niye düşünsün :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Adam ona bakarsan videoda yaşı boş ver şimdide diyor. Yaşla alakası hiç yok. O an sinirlenip öyle söylüyor. Bence yanlış anlamak için uğraşılmış bi algı yönetimi olmuş.:(

Seni kast etmedim. Senle alakası yok. Senin hassasligini gördüm.:bhr: Lütfen alınma sadece bu adamın dediklerinin son derece doğru olduğunu söylüyorum ben. Çünkü salgın döneminde elinde çanta gezen insanlara söylüyor bunu. Yanlış bir şey söylemiyor.:X
Benim zaten Kerimcan'a bir fobim yok, hatta böyle Memoş tarzı insanları eğlenceli bulurum ama bu videosu yanlış geldi bana, değerlendirmem bu yönde. :D

Tamamdır. :ok:

• Beğendim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benim zaten Kerimcan'a bir fobim yok, hatta böyle Memoş tarzı insanları eğlenceli bulurum ama bu videosu yanlış geldi bana, değerlendirmem bu yönde. :D

Tamamdır. :ok:

Kerimcan'ı yanlış tanıma diye açıklama yapıyorum bende. O milli bir değer :A
Sokakta insanlar maskesiz korumasız geziyor. Onları işaret ediyor bence. Benimde düşüncem bu.:D
Biz gençler derken kendisini ve arkadaşını kast ediyor diye toparlayayım:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
  • Olmamış