Kerimcan Durmaz'dan Çirkin Paylaşım!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1586457286568.png

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz yaşlılar için söylediği sözler toplumda infial yarattı. Kısa sürede videonun sosyal medyada yayılmasıyla her kesimden tepki çekti!

Arabanın içinden yayınladığı videoda Durmaz'ın sözleri şu şekildeydi; "Çıkın hepiniz, çıkın hepiniz geberin, fazlalığınız gebersin biz devam edelim gençler olarak" dedi. Videonun devamında ise arabadan çıkarak arkadaşıyla dans etmesi de sosyal medyada konuşulan başka bir konu oldu. İşte o görüntüler;

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Seni bu kadar popüler yapan diyip hala popüler olmasını sağlamak?

Zaten ipin ucunu bir kere kaçırdın mı gidiyor. Adam heryerini gösterdi yine batmadı. Bu mu batıracak onu? :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu paylaşımı ciddiye niye alıyorsunuz.
Dışarıya çıkanları kendi üslubu ile azarlamış.:A

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Üslubu ne kadar ters olsa da isyanında haklı, insanlar malesef hala kaale almıyo bu olayı :(

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Neresi çirkin video ya çok güzel konuşması, tarzı keşke herkes bu kadar bilinçli olsa :D Yapmayın şu videonun neresi normal Erol Köse'nin dediği gibi corona bile bu karaktersizden daha temizdir.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yorumlarınıza çok şaşırdım, insanlara evde kal şeklinde teyitte bulunması bu adama kaldı üstelik bu üslupta da ne var diyorsunuz. Pes, merak ediyorum sizin yakınınıza dedenize vs. gelip bu şekilde geberin en işin var dışarda diye bağırsa yine aynı değerlendirmeyi yapar mısınız? Evet çirkin bir paylaşım. ÇİRKİN

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yorumlarınıza çok şaşırdım, insanlara evde kal şeklinde teyitte bulunması bu adama kaldı üstelik bu üslupta da ne var diyorsunuz. Pes, merak ediyorum sizin yakınınıza dedenize vs. gelip bu şekilde geberin en işin var dışarda diye bağırsa yine aynı değerlendirmeyi yapar mısınız? Evet çirkin bir paylaşım. ÇİRKİN
Yaparım.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Biz dedem vefat etmeden önce 3 sene dedeme baktık, kendisinin beyninde kireçlenme vardı ve çoğu şeyi unutuyordu bundan dolayı da alzheimer etkisiyle asabiydi ve bizi dinlemiyordu, günde 4, 5 kez dışarı çıkıyordu biz durdurmaya çalışsak da gidip dışardan getirsek de bazen getiremiyorduk, bazen polis çağırmak zorunda kalıyorduk, ben saatlerce dışarda aradım kaç kez.... Biz kendi işlerimizle ilgilenirken gizlice evden çıkıp kayboluyordu vs.. Her yaşlı maalesef ki gençler gibi düşünemiyor, her yaşlı evde kal deyince kalamıyor ama bir kez olsun da bağırmadık, bu şekilde davranmadık. Çünkü yaşlı, bazen akılları almıyor, idrak edemiyorlar. Ne olursa olsun tatlı dille yaklaşılmalı ve bunu da polisler, jandarma, bekçiler yapmalı. Bari siz bu tiplere prim vermeyin oldukça sinirlendim ve üzüldüm bu yorumları görünce. Herkes aynı şartlarda değil arkadaşlar, tamam dışarı çıkan bu işi ciddiye almayanlar var elbet ama hepsi de bu durumun farkında değil... Hele ki böyle sosyal medya maymunların diline düşmesi beni ayrıca üzüyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çirkin bir paylaşım, evet. Konuda yer alan tweetin açıklamasına da aynen katılıyorum, bu adamın daha önce yaptığı çirkinliklerden sonra hala gündem olabilmesi ve hala insanlar tarafından takip ediliyor olması da ayrı bir skandal. Yaşlıların sokağa çıkması yasak olabilir ama çıkıp bu yüzden “geberin” gibi bir ifade kullanamaz. Birinin size çıkıp “fazlalıksın”, “geber” şeklinde ifadeler kullandığını düşünüp, biraz empati yapıp ona göre yorum yapmak zor olmasa gerek.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Böyle angusları meşhur edenler utansın

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Bu kişiyi takip eden 3 milyon insan suçlusudur. NOKTA.

Bir yorum gördüm ;en büyük cevapdır;
""Pr.Doktor Aziz Sancar takipçisi 144 Bin
Kerimcan Yaklaşık 3 milyon""

RESUL KAYA

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
30
bakın kaç yorum almış zaten onun amacı da dışarı çıkanlar falan değil gündem de kalmak. Bunu da başardı

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu eline alıp sallandırmış bi adama sahip çıkılmış. Neyine çirkin paylaşim demek:F Her zaman bu tip insanlarin sahiplenen birileri çıkacaktır. Ama kendisi aynı şeyi yapamaz bile. Çünkü o da biliyor ne kadar aptalca şey yaptiğini :A

• Beğendim
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yahu eline alıp sallandırmış bi adama sahip çıkılmış. Neyine çirkin paylaşim demek:F Her zaman bu tip insanlarin sahiplenen birileri çıkacaktır. Ama kendisi aynı şeyi yapamaz bile. Çünkü o da biliyor ne kadar aptalca şey yaptiğini :A

Dur sana sarayım biraz:A

Neyini saçma buldun. Çocuk dışarıya çıkında geberin diyor. Bunu zaten herkes demiyor mu? Dışarıya çıkmak normal mi şu dönemde. Dışarıya çıktıkları için şuan biz vaka sayısında artık gözlemliyoruz. Dışarıya çıkanlar sebebi ile biz şuan işimizi yapamıyoruz. Süreci uzatıyoruz. Bu bilinçsiz insanlara bunu demek bence çok normal. Hatta iyi bile demiş. Neyi yanlış ben hala anlayamadım.:X

• Güldürdün
Reactions: Forumdash