kerem 5000'ler Kulübünde!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Yaa mesajın gerçekten gülümsetti beni. :relaxed: Konuya attığın mesaj konudan daha iyi desem @denizz19 alınmaz umarım. O yüzden benim tebrik konularımı açman beni mutlu eder. :bhr:

Para konusunda beni değil Google Amcayı suçla. :A İsveç kronunu aratınca sadece bu banknotlar çıktı. Bende yapıştırıverdim işte. :A Artık 30.000 olunca sana bir çanta dolusu geçerli kron hediye ederim söz. :F

@denizz19 şaşırttı ve sevindirdi gerçekten. Onuda listeme ekledim bugün. :F

Son onlarak hediye ettiğin şarkıyı çok beğendim. MusicSurvivor'da kullanacağım kesin şarkılardan biri olur. Kullandığım gün senide etiketlerim artık. :Z
Beğenmene çok sevindim :Z
@denizz19 a bitmeyen bir öfkem var bir konuda. Benim mesajı onunkinden daha çok beğenmen bir nevi içimi soğuttu :A

O an kafama öyle esti, öyle bir mesaj yazıverdim :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,726
Puanı
1,060
Aaa bilirim ben :F Harunu destere karşılıcak ayoll gerçi Harun onun geldini duyar duymaz Aralığı beklemez hemen foruma koşar :A :A :A
Seni yalnız bırakmaya gelmiyor. Senin yüzünden hep bir stresli bu çocuk. :A

Harun'u destere karşılarsa çocuk geei gelmeyi erteleyebilir yalnız. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seni yalnız bırakmaya gelmiyor. Senin yüzünden hep bir stresli bu çocuk. :A

Harun'u destere karşılarsa çocuk geei gelmeyi erteleyebilir yalnız. :F
Hhahah Aaa bence destere nin geldini duyar duymaz gelecek foruma Kasım ayında burda olur Harun :A :A :A Papucun dama atılır :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,726
Puanı
1,060
Beğenmene çok sevindim :Z
@denizz19 a bitmeyen bir öfkem var bir konuda. Benim mesajı onunkinden daha çok beğenmen bir nevi içimi soğuttu :A

O an kafama öyle esti, öyle bir mesaj yazıverdim :F
O eski konudan resimleri kesip koyman baya iyi olmuş, daha çok emek verdiğin belli yani. :A @denizz19 örnek alsın biraz diyeceğim de kafalarınız benziyor zaten. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
O eski konudan resimleri kesip koyman baya iyi olmuş, daha çok emek verdiğin belli yani. :A @denizz19 örnek alsın biraz diyeceğim de kafalarınız benziyor zaten. :F
Bizi niye benzettin? az aç o kısmı :A
Ay şu @denizz19 emek verme konusunda yanımdan bile geçemez :ppp: Ben bunun 100.000 konusunda acayip emek verdim, sonra yıldönümü konusu açtım. Onun ardından benim 20 binler kulübü ve yıldönümüm oldu, kuru bir tebrik bile etmedi :( etiketlerimize anca güldürü verip izinli günümde hediye gelecek dedi ama yok (şubat ve mart ayı) Ben buna rağmen onun doğum günü konusunu açtım, sonra benim 25.000. kulübü açacaktı güya ama yok, Deniz bey yine düşüncesiz davrandı ama bak seninki saniyesinde açıldı birde üstüne bana çatla dedi :) Nekadar düşünceli ve kibar. Böyle birini nasıl bana benzettin? :S