kerem 20.000'ler Kulübünde!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Forumumuzun sevilen gurbetçi üyelerinden, son zamanlarda sunduğu yarışmalarla foruma renk katan, eğlenceli üyesi ve maalesef bu aralar foruma ara verecek olan @kerem 20.000'ler Kulübüne girmiştir.

Başarılarının devamını diler ve bizlerle daha nice nice mesajlar dileriz :Z

Hediyelerin:

Sana tesekkür etmeyi unutuyordum az kalsin, 20k oldugumu bende dün fark ettim ama acikcasi pek umrumda olmadi. Gitmeden vedalasacagim bu sayede herkesle. :Z

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Angelica

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@kerem tebrik ederim canım, daha nice mesajlara inşallah. :bhr: Bu Şarkı Benim konularında gideceğini söylüyordun, zamanı geldi demek. :( Hediyelerin...

Cok tesekkür ederim canim, evet. Uzun süreli bir seydi aslinda, bu kadar nüksedecegini bende bilmiyordum. Ama döndügümde her seye kaldigi yerden devam edecegiz insallah. :Z

• Harika
Reactions: Bully

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Sana tesekkür etmeyi unutuyordum az kalsin, 20k oldugumu bende dün fark ettim ama acikcasi pek umrumda olmadi. Gitmeden vedalasacagim bu sayede herkesle. :Z
En son yine ben açmıştım. 15 şubattan bu yana 5 bin ve az aslında :A okadar yarışma sundun.

Bende gece senle yazışırken farkettim. Bu ara etkinliklere yoğunlaşınca eski detaycılığım biraz zarar görüyor ama neyseki gitmeden açtım da sende görebildin :Z

• Güldürdün
Reactions: kerem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,294
Puanı
1,060
Değerli jüri başkanım,forumun müzik konusunda duayen ismi
@kerem canı gönülden tebrik eder,iyi tatiller dilerim.

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Değerli jüri başkanım,forumun müzik konusunda duayen ismi
@kerem canı gönülden tebrik eder,iyi tatiller dilerim.
Cok tesekkür ederim, BSB'de verdigin oylar ile yarismaya desteklerinle ve son zamanlarda artan mesaj sayin ile iyi ki buraya entegre oldun. Bunda yarismanin katkisi da vardir diye düsünüyorum. :bhr:

Pek tatil yapmayacagim ama hadi öyle olsun diyelim. :A

• Harika
Reactions: 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
En son yine ben açmıştım. 15 şubattan bu yana 5 bin ve az aslında :A okadar yarışma sundun.

Bende gece senle yazışırken farkettim. Bu ara etkinliklere yoğunlaşınca eski detaycılığım biraz zarar görüyor ama neyseki gitmeden açtım da sende görebildin :Z
Ya aslinda git gide mesaj sayimin hizi düsüyor. :A MS ve BSB olmasa suan 14k falan olurdu herhalde. :A

Detayciligina laf yok, hafizana zaten diyecek bir sey bulamiyorum. :A (Dünkü mesaji yazdigimi bile hiv hatirlamiyorum mesela. :A)

• Güldürdün
Reactions: Dosi