kerem 15.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Şanslısınız bizim gibi 8 tane komşunuz yok, bol bol deniz vardır orada. Gerçi o havada denize giden soğuktan dinar herhalde. :A
Aynen öyle, şansıma ogün hava güneşliydi, çok üşümedim en azından limana gittiğimde :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Ben de resimden sonra bir de müzik yollayayım sana o zaman :-)
Sertab'tan pek bilinmeyen ama çok güzel ve huzurlu bir şarkı...
Sertab'ın bu şarkısını bilen sayılı insanlardanız sanırım. Gerçekten harika bir şarkı. O kadar içten ki...

Bu arada forumda Sertab Erener benden sorulur, üstüne bastın. :A

Aynen öyle, şansıma ogün hava güneşliydi, çok üşümedim en azından limana gittiğimde :A
Bu spn 3 gündür spora gideceğim gidemiyorum soğuktan ellerim ve yüzüm sızlıyor. :A

Teşekkür ederim, bu aralar tekrar aktif olmama sevindim. Geçtiğimiz MS sezonunda görebilmiştik seni en son. :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Felon

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Sertab'ın bu şarkısını bilen sayılı insanlardanız sanırım. Gerçekten harika bir şarkı. O kadar içten ki...

Benden de sorulabilir bence :lol:
Evet muhteşem bir şarkı. Tam yazın gece balkonda yıldızlara bakarken dinlenecek bir şarkı.
Seçim yapması çok zor biliyorum ama sertab'tan en sevdiklerin hangisi (b)

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Bu spn 3 gündür spora gideceğim gidemiyorum soğuktan ellerim ve yüzüm sızlıyor. :A

Teşekkür ederim, bu aralar tekrar aktif olmama sevindim. Geçtiğimiz MS sezonunda görebilmiştik seni en son. :D
Bugün yine fırtınaya teslim olduk 😞 eve hapis olacağım belli oldu. seferlerin iptal olduğu bir gün yine😔

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Teşekkür ederim, hediyeler çok iyi.

Sertab'ın bu şarkısını bilen sayılı kişilerdeniz samırım. Gülşen'in şarkısını da hatırlattığın iyi oldu. :bhr:
Aa evet Sertab'ın şarkısını özel seçtim. Ms'de kullandıklarından olmasın istedim. :A Aslında dinleyince çıkarır insanlar ama isimden bilemezler. :A Çok özel bir slow bence. :bhr:

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Benden de sorulabilir bence :lol:
Evet muhteşem bir şarkı. Tam yazın gece balkonda yıldızlara bakarken dinlenecek bir şarkı.
Seçim yapması çok zor biliyorum ama sertab'tan en sevdiklerin hangisi (b)
Forumda MusicSurvivor yarışması var, her yıl bir kez yapılıyor @Çiğdem tarafından. Orada Sertab'a yarışmıştım da. :A

Söz Bitti, Açık Adres, Aşk, Vur Yüreğim en iyileri bence. :D

Bir Çaresi Bulunur, İyileşiyorum, Bu Böyle, Yolun Başı, Olsun da çok iyi şarkılar. Kısacası Sertab'ın kötü şarkısı yok ya. :A

Yasak Elma'da kim varmış itici :A Çamurlaşma :A
Tuvana Türkay, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Talat Bulut ve daha niceleri... Şevval Sam dışında herkes çok itici. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,909
Puanı
1,060
Forumda MusicSurvivor yarışması var, her yıl bir kez yapılıyor @Çiğdem tarafından. Orada Sertab'a yarışmıştım da. :A

Söz Bitti, Açık Adres, Aşk, Vur Yüreğim en iyileri bence. :D

Bir Çaresi Bulunur, İyileşiyorum, Bu Böyle, Yolun Başı, Olsun da çok iyi şarkılar. Kısacası Sertab'ın kötü şarkısı yok ya. :A

Tuvana Türkay, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Talat Bulut ve daha niceleri... Şevval Sam dışında herkes çok itici. :A
Eda dışında saydığın isimlere katılıyorum da, ben erkek olarak bahsetmiştim Elite'de :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Bugün yine fırtınaya teslim olduk 😞 eve hapis olacağım belli oldu. seferlerin iptal olduğu bir gün yine😔
Pazar günü bizde her yer kapalı zaten, ev kuşu ol biraz arada iyidir. :A

Youtube'da varda konu iyice elite sohbet konusu olmasın o videoyu da atmayayım. :A Ama 3. Sezonu birlikte yorumlarız. Önümüzdeki ay geliyormuş. :Z
Bu arada sezon neden bu kadar erken geliyor anlamadım. 2. sezon için neden 1 yıl beklettiler o zaman?

• Güldürdün
Reactions: blacklion and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Pazar günü bizde her yer kapalı zaten, ev kuşu ol biraz arada iyidir. :A

Bu arada sezon neden bu kadar erken geliyor anlamadım. 2 sezon için neden 1 yıl beklettiler o zaman? (b)
Hafta sonları genelde ev kuşuyum ama bu hafta planlarım vardı😏 Böyle bir havayı lehime çevirip tüm gün keyif yaparak değerlendireceğim zaten :A

• Güldürdün