kerem 15.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
20200215_142541.png

Forumumuzun sevilen gurbetçi üyelerinden, sıkı bir 'Kadın' dizisinin hayranı, avukat adayı olan eğlenceli üyesi @kerem 15.000'ler Kulübüne girmiştir.

Başarılarının devamını diler ve bizlerle daha nice nice mesajlar dileriz :Z

Hediyelerin:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@kerem tebrik ederim :Z bir kaç gün önce farkettim ama nasip bugüneymiş ve bana nasip oldu açmak🤗
Konudaki fotoğrafta 2019'un son zamanlarında çektim. Göteborg Limanı 😊

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
@kerem tebrik ederim :Z bir kaç gün önce farkettim ama nasip bugüneymiş ve bana nasip oldu açmak🤗
Konudaki fotoğrafta 2019'un son zamanlarında çektim. Göteborg Limanı 😊
15k mesaj yazdığımı bu konuyla birlikte öğrenmeme ne demeli. :F

Hediyeler muhteşem, fotoğrafı kaydettim hemen. Bremen Weser Nehrindeki limana o kadar çok benziyor ki. :D

Şarkıyı da 3 gündür deli gibi dinliyorum zaten, Murda ve Zeynep döktürmüş yine. :Z

Avlu'yu çok özledim müziği dinleyince aklıma Denizin Kudret'i defalarca bıçaklama sahnesi geldi. Umarım 3. sezonu Netflix'ten izleyebiliriz. :(

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
15k mesaj yazdığımı bu konuyla birlikte öğrenmeme ne demeli. :F

Hediyeler muhteşem, fotoğrafı kaydettim hemen. Bremen Weser Nehrindeki limana o kadar çok benziyor ki. :D

Şarkıyı da 3 gündür deli gibi dinliyorum zaten, Murda ve Zeynep döktürmüş yine. :Z

Avlu'yu çok özledim müziği dinleyince aklıma Denizin Kudret'i defalarca bıçaklama sahnesi geldi. Umarım 3. sezonu Netflix'ten izleyebiliriz. :(
Hani teşekkürüm :eek:

senin ilk kutlama konularınıda ben açıyordum. Bu kaçıncı konunu açmam bilmiyorum :A
Fotoğraflardan baya var, bir ara bol gezip çekmiştim :A
Avlu filmini geçen gece bir kaç sahne izleyip etkilendim. Konusunada yazdım. Dizinin devam edeceğine pek ihtimal vermiyorum ama bir ara baştan sona olmasada hakim olmak için bakinacağım bir çon sahneye.

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Hani teşekkürüm :eek:

senin ilk kutlama konularınıda ben açıyordum. Bu kaçıncı konunu açmam bilmiyorum :A
Fotoğraflardan baya var, bir ara bol gezip çekmiştim :A
Avlu filmini geçen gece bir kaç sahne izleyip etkilendim. Konusunada yazdım. Dizinin devam edeceğine pek ihtimal vermiyorum ama bir ara baştan sona olmasada hakim olmak için bakinacağım bir çon sahneye.
Teşekkür ederim demedim mi ya? :A

Neyse tekrar teşekkür ederim, konu ve hediyeler için. :Z

Sana yakın mı orası? :A Bizim üniversiteye çok yakın olduğu için en yakın arkadaşımla öğle arası yada çıkışta gidiyoruz genelde. Üstünden de tren geçiyor hep. :A

Deme öyle ya, benim hala umudum var. Netflix boşuna yüklememiştir o bölümleri. :( Diziyi kesinlikle izlemelisin; müzikleri olsun, sahneleri, çekim kalitesiyle son zamanların en kaliteli ve değişik dizilerindendi. :D

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Tebrikler. 😍 @kerem

Elite'te izlerken hepimizin içini hoş eden o sahne ❤

Ne kadar diziyi sevmesem de jenerik müziğini de bi o kadar sevdiğim dizi: Kadın
İlk video çok tuhaftı ya. İzlediğimde bile şaşkın şaşkın bakıyordum hala şaşkınım. :A

Polo'nun tek sevmediğim yani, ilk sezonda sürekli cinsellik üzerine olan düşkünlüğü ve çzgüvensizliğiydi. İkinci sezonda bu videoyu çıkartırsak kendime en yakın hissettiğim karakter oldu. Carla'yla takrar beraber olurlar umarım. :A

Teşekkür ederim, dizinin jeneriğini indirmiştim yolda yürürken kulaklıkla hep dinlerim zaten. Bu daha ağır basıyor ama. :bhr:

• Harika
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Teşekkür ederim demedim mi ya? :A

Neyse tekrar teşekkür ederim, konu ve hediyeler için. :Z

Sana yakın mı orası? :A Bizim üniversiteye çok yakın olduğu için en yakın arkadaşımla öğle arası yada çıkışta gidiyoruz genelde. Üstünden de tren geçiyor hep. :A

Deme öyle ya, benim hala umudum var. Netflix boşuna yüklenmemiştir o bölümleri. :( Diziyi kesinlikle izlemelisin; müzikleri olsun, sahneleri, çekim kalitesiyle son zamanların en kaliteli ve değişik dizilerindendi. :D
Çarşının göbeğine yakın ama biraz ters tarafa düşüyor, en son geçtiğimiz ayları saymazsak 1 buçuk sene olmuştu gittiğimde ama o karşıda görünen köprüden haftanın bir kaç günü tramvayla geçiyorum :A fotoğraf çektiğim yerde Opera var ama ilgi alanım olmadığı için yolum pek düşmüyor :F
o değilde Deniz kenarına gideceğim diyorum her sene ama nasip olmuyor :F bu yaz giderim inşallah :A :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Çarşının göbeğine yakın ama biraz ters tarafa düşüyor, en son geçtiğimiz ayları saymazsak 1 buçuk sene olmuştu gittiğimde ama o karşıda görünen köprüden haftanın bir kaç günü tramvayla geçiyorum :A fotoğraf çektiğim yerde Opera var ama ilgi alanım olmadığı için yolum pek düşmüyor :F
o değilde Deniz kenarına gideceğim diyorum her sene ama nasip olmuyor :F bu yaz giderim inşallah :A :A
Şanslısınız bizim gibi 8 tane komşunuz yok, bol bol deniz vardır orada. Gerçi o havada denize giden soğuktan dinar herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ben Polo&Ander'ciyim ama ne kadar onları tutsam Polo&Omar oldu dizide. :( 3. Sezonda da umudum yok... Neyse ki bu sahne ile gönlümüzü fethettiler. Umarım yeni sezonda daha da ötesine geçerler. :A

Bunu duymamıştım ama jeneriği çok naif ve kulağa hoş gelen bir müzik. 😊
Polo'yla Omar mı oldu? Ne ara? :eek:

Ander ve Omar'ın sahnelerinden midem bulanıyor. O kadar çok yapmacıklar ki sırf iki farklı ırkı çift yapacağız diye göz kanatıyorlar resmen. :( İlla bir eşcinsel çift olacaksa bu Lu ve Cayetana olmalıydı bence. :A

Polo&Carla'cıyız sonuna kadar. :Z