kerem 15.000'ler Kulübünde!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
Ben de çok şaşırmıştım bu kadar erken geldiğine ama İspanya ile alakalı bence. LCDP'nin de 4. Sezonu Nisan'daymış... Elite'in duyurusunu yapıp seni etiketlemiştim ben ama forumda yoktun o sıralar. :( Dönünce de bildirimlere bakmadığın için görmemişsin. :A
250 küsür bildirime yetişemedim diyelim. 15 sayfa bildirim vardı ve o gün Kadın izlemekle meşguldüm. :A Erken mi geliyor geç mi geliyor bir önemi yok ya yeterki beklentiyi karşılaşın. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Söz Bitti, Açık Adres, Aşk, Vur Yüreğim en iyileri bence. :D

Bir Çaresi Bulunur, İyileşiyorum, Bu Böyle, Yolun Başı, Olsun da çok iyi şarkılar. Kısacası Sertab'ın kötü şarkısı yok ya. :A
Yanarım, Zor Kadın, Mecbursun, Yalnızlık Senfonisi, Aldırma Deli Gönlüm de olmaliydı bu listede. Bir Çaresi Bulunurdan çok daha iyi bence bu şarkılar. İncelikler, Aslolan Aşktır, Gel Barışalım Artık, Bahçede de müthiş şarkılar.
Bize birincilik getiren Everyway That I Can'i de unutmayalım :lol:

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
Yanarım, Zor Kadın, Mecbursun, Yalnızlık Senfonisi, Aldırma Deli Gönlüm de olmaliydı bu listede. Bir Çaresi Bulunurdan çok daha iyi bence bu şarkılar. İncelikler, Aslolan Aşktır, Gel Barışalım Artık, Bahçede de müthiş şarkılar.
Bize birincilik getiren Everyway That I Can'i de unutmayalım :lol:
Aldirma Deli Gönlüm'u yazdim saniyordum. Onun haricinde Yanarim sarkisini herkes sevse de ben pek sevmiyorum. Yani seviyorum da benim icin en iyilerinden degil :A

Ohooo, saysam bitmez. Gecen sene MS'de sadece 15 sarkisini kullanabildigim icin aklima ilk gelen onlar oldu. :A Everyway That I Can zaten bagimlisi olmustum bir ara. Replay tusuna sürekli basip dinliyordum suan telefonumda en cok dinlenen sarki o zaten. :D

Sunu da suraya birakayim. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Her ne kadar son zamanlarda zevksizliğinle biraz sinir etsen de tebrikler nice mesajlara. :A @kerem

Hediyelerini de özenle seçtim. :bhr:

1-TfZb_cover.jpg

Ogretmen-haber-resim-7a1368b4-889d-4f57-afbd-0d12014468ea-mpositioned-640x360.jpg

79-frame-900123315012020-mpositioned-640x360.jpg

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
@kerem tebrikler ediyorum nice mesajlara inşallah :D
Teşekkür ederim ablacım, kuru kuru kutlamayı ergenlerdensin herhalde. :A

Her ne kadar son zamanlarda zevksizliğinle biraz sinir etsen de tebrikler nice mesajlara. :A @kerem

Hediyelerini de özenle seçtim. :bhr:

1-TfZb_cover.jpg

Ogretmen-haber-resim-7a1368b4-889d-4f57-afbd-0d12014468ea-mpositioned-640x360.jpg

79-frame-900123315012020-mpositioned-640x360.jpg
O senin zevksizliğin canım. Hediyeler de berbat. İnsan biraz kendi zevkinden ödün verir. :A Neyse teşekkürler yine de. :bhr:

Ilker Kaleli gibi overloplara muhteşem oyuncu diyeceğine al bunu izle de gerçek oyunculuk neymiş gör. :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,141
Puanı
1,060
Teşekkür ederim ablacım, kuru kuru kutlamayı ergenlerdensin herhalde. :A

O senin zevksizliğin canım. Hediyeler de berbat. İnsan biraz kendi zevkinden ödün verir. :A Neyse teşekkürler yine de. :bhr:

Ilker Kaleli gibi overloplara muhteşem oyuncu diyeceğine al bunu izle de gerçek oyunculuk neymiş gör. :(

🙈 🙈 aklıma hiç birşey gelmedi verebilceklerim verilmiş ya ondan

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok ben çok iyiyim, senin de olmanı isterim anlamını çıkarmalıydın. :A

Buna cevap vermek için neden bir gün bekledin?
@DarkLegenD 'in huyu böyle, mesajına tepkisini bugün verir, yarina cevap gelir :A
Vereceği cevabi kafasında toparlayıp yazılara dökmek onun için biraz uzun sürüyor, alışırsın zamanla :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD 'in huyu böyle, mesajına tepkisini bugün verir, yarina cevap gelir :A
Vereceği cevabi kafasında toparlayıp yazılara dökmek onun için biraz uzun sürüyor, alışırsın zamanla :A
Üşengeçlik ve unutkanlıkla alakalı bir şey bu, başka bir sebebi yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
Üşengeçlik ve unutkanlıkla alakalı bir şey bu, başka bir sebebi yok. :A
Yoo, tam tersine işine gelene cevap veriyor dönek. Sanırım ara verdiğim sürede Yüce İsa'ya boyun eğdi, onu da kaybettik. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD